Animal Crossing: New Horizons – Najlepsze Geeky QR Codes

Funkcje Animal Crossing: New Horizons – Best Geeky QR Codes

Animal Crossing: Kody QR w New Horizon pozwalają zmienić twoją wyspę w raj dla maniaków. Oto jak!

Zdjęcie: Nintendo

Animal Crossing: New Horizons to fenomen. Legendarna seria Nintendo zawsze skrycie była jedną z najpopularniejszych wydawcy, ale debiut serii na Nintendo Switch potwierdził, jak uzależniająca jest Animal Crossing, a także niesamowita kreatywność jej warstw.

Jedną z największych atrakcji Animal Crossing: New Horizons, oprócz dłużenia Tomowi Nookowi pieniędzy na całą wieczność i gromadzenia najlepszych mieszkańców, jest aspekt majsterkowania w grze. Najnowszy wpis pozwala nawet udekorować swój dom i wyspę oraz ubrać się w elementy stworzone przez innych członków społeczności Animal Crossing. Dzięki systemowi kodów QR w grze bardzo łatwo jest cieszyć się tymi niesamowitymi dziełami DIY.

Jeśli tak jak my kochasz popkulturę, w grze Animal Crossing: New Horizons masz do wyboru TONY sposobów na uczczenie lub reprezentowanie swoich ulubionych programów telewizyjnych, komiksów i filmów. Importując jedne z najlepszych kodów QR dla geeków, nie tylko poprawisz wygląd swojej wyspy, ale możesz po prostu zainspirować się do stworzenia czegoś wspaniałego.

Wszystko zaczyna się od wiedzy, jak zaimportować kody QR Animal Crossing, co w rzeczywistości jest bardzo prostym procesem:

Jak importować kody QR Animal Crossing

Skonfiguruj dostęp do NookLink

 1. Pobierz aplikację online Nintendo Switch
 2. Otwórz Animal Crossing: New Horizons na Switchu i naciśnij przycisk „-”, aby otworzyć ustawienia.
 3. W rozmowie z Tomem Nook wybierz Ustawienia NookLink
 4. Wybierz opcję „Tak, proszę”, która pojawia się w rozmowie
 5. Powinieneś zobaczyć komunikat z informacją, że konfiguracja została zakończona. Uruchom ponownie aplikację Nintendo Switch Online, a opcja NookLink powinna tam być.

Importuj kody QR

 1. Wybierz opcję „Projekt” w sekcji NookLink swojej aplikacji Nintendo Switch Online
 2. Wybierz „Skanuj kod QR”. Przyznaj aplikacji dostęp do aparatu urządzenia (jeśli to konieczne)
 3. Wyrównaj żądany kod QR w wyświetlonej ramce skanowania. W przypadku kodów, które są częścią serii, może być konieczne zrobienie tego wiele razy. Dotknij „OK” po zeskanowaniu wszystkich żądanych kodów.
 4. Wybierz „Zapisz”, jeśli podglądany obraz pasuje do żądanego kodu QR

Dodaj projekty kodów QR do Animal Crossing: New Horizons

 1. Otwarte przejście dla zwierząt: nowe horyzonty
 2. Otwórz NookPhone i wybierz Niestandardowe projekty
 3. Naciśnij przycisk „+” na kontrolerze Switch, aby uzyskać dostęp do „Pobierz”
 4. Wybierz pobieranie z menu, które się pojawi, a po znalezieniu żądanego wyboru wybierz „OK”.
 5. Wybierz puste miejsce, do którego chcesz zaimportować projekt i wybierz opcję „Zastąp go”.
 6. Zastosuj projekt do dowolnego odpowiedniego elementu, który chcesz.
Czytaj także  15 najlepszych kart Hearthstone wykutych na pustkowiach, których potrzebujesz do wytworzenia

20 najlepszych kodów QR dla Geek Animal Crossing New Horizons

Kody QR dla Animal Crossing - strój Batmana

Strój Batmana (czarno-żółty)

Nie brakuje wspaniałych strojów Batmana stworzonych przez fanów na Animal Crossing, ale naprawdę nie możesz się pomylić z tym klasycznym czarno-żółtym numerem. Połącz to z kilkoma czarnymi spodniami, czarną maską, a może rzucisz flagę sygnałową nietoperza nad swoim miastem, a będziesz całkiem dobry, aby wybrać swoją własną wyspiarską wersję Gotham City.

Kody QR dla Animal Crossing - Superman 52

Nadczłowiek

Uwielbiamy ten strój Supermana New 52 nie tylko dlatego, że ma świetną komiksową estetykę, ale także dlatego, że kultowe „S” jest wyraźnie widoczne zarówno na piersi, jak i na pelerynie. Wspaniale jest również zobaczyć, jak kombinezon naśladuje superzbroję Jima Lee, używaną przez całą erę New 52 w DC. Nie mielibyśmy też nic przeciwko wysokiemu kołnierzykowi.

Animal Crossing QR Codes - Sukienka Wonder Woman

Sukienka Wonder Woman

Kończymy nasze spojrzenie na wielką trójkę DC, podkreślając ten fantastyczny projekt prostej sukienki Wonder Woman w stylu retro. Projekt tego stroju idealnie pasuje do świata Animal Crossing i jest to po prostu solidny, wszechstronny wygląd, który polecamy w prawdziwym życiu, nawet jeśli nie był to odniesienie do jednego z największych bohaterów komiksów.

Kody QR Animal Crossing — strój pilota Rebeliantów z Gwiezdnych Wojen

Strój pilota Rebelii z Gwiezdnych Wojen

W tym momencie istnieje wiele niestandardowych strojów z Gwiezdnych Wojen stworzonych przez społeczność Animal Crossing. Jednak w tym stroju jest coś wyjątkowego.

Ten kombinezon pilota Rebel nie tylko stanowi miłą odmianę tempa od tradycyjnych szat Jedi, których można się spodziewać, ale szczegóły tego projektu są niewiarygodnie imponujące. Świetnie wygląda pod każdym kątem.

Kody QR dla Animal Crossing - szaty Jedi

Szaty Jedi

Zanim odejdziemy od Gwiezdnych Wojen, musimy porozmawiać o importowaniu własnych szat Jedi przez system kodów QR. To naprawdę jeden z najlepszych zestawów szat Jedi, jakie widzieliśmy do tej pory w Animal Crossing. Jest wystarczająco szczegółowy, aby można go było rozpoznać, ale nadal nie będzie wyglądać nie na miejscu w pobliżu wanny.

Kody QR Animal Crossing - obrazy Eevee Evolution

Obrazy Eevee Evolution

Nie powinno dziwić, że społeczność Pokemonów z pełną mocą stworzyła kilka świetnych kodów QR Animal Crossing (to w końcu gra Nintendo), ale i tak trzeba być pod wrażeniem niektórych kreacji, które są tam. Szczególnie podoba nam się ten zestaw obrazów Eevee. Aby uzyskać dodatkowe punkty, powiesić je na dużej ścianie jako część muralu.

Czytaj także  Jak grać w gry Flash po „śmierci” Adobe Flash

Kody QR Animal Crossing - Startowe sukienki Pokemon

Startowe sukienki Pokemon

Eevee jest świetny i wszystko, ale wyobrażamy sobie, że jest więcej niż kilku fanów Pokemonów, którzy chcą zaprezentować swojego ulubionego Pokemona startowego, gdziekolwiek się udają. Na szczęście te sukienki od Sturmlöwe pozwalają Ci właśnie to zrobić.

Niezależnie od tego, czy staniesz po stronie Charmandera, Bulbasaura, Squirtle’a czy Pikachu, jest dla Ciebie sukienka z kodem QR. Koniecznie sprawdź stronę Pinteresta twórcy, aby zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi opcjami.

Kody QR dla zwierząt Crossing - Nicolas Cage Meme Painting

Nicolas Cage Meme Painting

Mówiło się, głównie przeze mnie, że jednym z największych problemów Animal Crossing jest wyraźny brak Nicolasa Cage’a. To powiedziawszy, rozumiemy, że proces oficjalnego wprowadzenia go do gry może być skomplikowany.

Na szczęście łatwo jest po prostu przesłać ten obraz Nicolasa Cage’a do Animal Crossing: New Horizons za pomocą systemu kodów QR w grze. W tej grze jest sporo memów, które można przesłać, ale cieszymy się, że Ty — czytelnik z gustem, klasą i wyrafinowaniem — wybrałeś ten.

Kody QR dla Animal Crossing - Opaska Naruto

Opaska Naruto

Tak, oczywistym sposobem jest pobranie tego kodu QR dla bandany Naruto, założenie pomarańczowego kombinezonu i rozpoczęcie odtwarzania ulubionych scen z Naruto, ale myślisz za mało. Ta chustka naprawdę powinna być używana do Naruto biegającego po odtworzonej w grze Strefie 51 z prędkością mema internetowego. Każde inne zastosowanie tego wspaniałego projektu jest po prostu kiepskie.

Kody QR Animal Crossing — strój Cloud's Final Fantasy 7

Strój Final Fantasy 7 Cloud

Jeśli skończyłeś już Final Fantasy 7 Remake i wysłałeś nam swoje przemyślenia na temat zakończenia gry, być może będziesz cierpieć z powodu wypłat z Final Fantasy. Nie bój się, ponieważ ten kod QR Cloud Strife Animal Crossing jest tutaj. W Animal Crossing możesz ubrać się jak dowolna postać z Final Fantasy, ale ten strój Cloud jest tak stylowy, jak to jest istotne.

Kody QR Animal Crossing — mundury domu Harry'ego Pottera

Mundury Domu Harry’ego Pottera

Wielu fanów Harry’ego Pottera wykorzystało już szereg mistycznych przedmiotów w grze, aby zamienić swoje domy w Hogwart, ale jeśli chcesz dopełnić ten wygląd, naprawdę potrzebujesz tych kodów QR do autentycznych mundurów domowych. Chociaż powyżej podkreśliliśmy główny wariant Gryffindoru, ten film na YouTube z Nerd Attack zawiera kilka opcji dla dowolnego domu, do którego zostałeś przydzielony w quizie online Pottermore.

Czytaj także  Elden Ring: Gdzie znaleźć najbardziej niesamowite sekretne lokalizacje

Kody QR dla Animal Crossing — zbroja Iron Mana

Zbroja Iron Mana

Tak, chodzenie jako Iron Man w Animal Crossing i popisywanie się futurystyczną zbroją jest całkowicie dopuszczalne. Nie ma w tym nic złego. Jednak profesjonalnym posunięciem jest pobranie kilku różnych kodów QR zbroi Iron Man i ustawienie ich w podziemnym laboratorium.

Kody QR Animal Crossing — strój Spider-Mana w stylu retro

Strój Spider-Mana

Są naprawdę dwa dobre sposoby, aby wybrać strój Spider-Mana. Pierwszym z nich jest chwycenie tego klasycznego stroju Spider-Mana i nauczenie mieszkańców, że z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność. Drugim jest znalezienie bardziej domowej wersji stroju Spider-Mana, utworzenie obszaru zapaśniczego w grze i rozpoczęcie kariery, którą mógł mieć Peter Parker.

Kody QR dla Animal Crossing — strój Marty McFly z lat 80

Marty McFly Powrót do przyszłości Strój

Dla pokolenia dzieciaków dorastających w latach 80. Marty McFly ucieleśniał styl. Ludzie z lat 50-tych może nie docenili jego kombinacji czerwonej kamizelki ratunkowej i koszuli z kołnierzykiem, ale ludzie przyszłości z pewnością tak.

Dzięki temu kodowi QR możesz zaimportować swoje własne, niesamowite odtworzenie kultowego wyglądu Marty’ego do Animal Crossing. Być może nie powinno to dziwić, ale wygląda tam tak samo wspaniale, jak kiedykolwiek w Powrocie do przyszłości.

Kody QR Animal Crossing - obrazy Super Mario 64

Super Mario 64 Obrazy

Ok, to jeden z absolutnie najfajniejszych zestawów kodów QR Animal Crossing, jakie widzieliśmy. Znasz te obrazy w Super Mario 64, które służyły jako brama do niesamowitych światów tych legendarnych tytułów? Cóż, dzięki tym kodom QR możesz dodać je wszystkie do swojego domu Animal Crossing. To nie tylko niesamowite pisanki, ale te obrazy naprawdę świetnie wyglądają wiszące na ścianie.

Kody QR Animal Crossing — kombinezon Fallout Vault

Strój Krypty Fallouta

Można by pomyśleć, że nikt nie chciałby żyć w świecie Fallouta, biorąc pod uwagę wszystkie promieniowanie nuklearne, mutanty i wątpliwe późniejsze gry z serii, ale raz za razem ludzie nabierają się na unikalne uroki tej serii. Nic dziwnego, że możesz przynieść trochę Fallouta do swojej spokojnej wioski Animal Crossing dzięki temu doskonałemu kombinezonowi mieszkańca krypty. To, czy zamienisz piwnicę w skarbiec, zależy wyłącznie od Ciebie.

Kody QR Animal Crossing - Scott Pilgrim Shirt

Koszula Scott Pilgrim

Jest coś do powiedzenia na temat odniesienia do kodu QR, który jest wystarczająco subtelny i sprytny, aby podwoić się jako świetny dodatek do Twojej garderoby. To właśnie dostajesz z…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *