Battlefield 2042: Najlepsze meta bronie i wyposażenie

Battlefield 2042: Najlepsze Meta Bronie i Wyposażenie

W Battlefield 2042 jest naprawdę tylko jedna świetna broń, ale oto inne najlepsze bronie i wyposażenie w grze.

Zdjęcie: EA

Premiera Battlefield 2042 nie była… świetna, ale każdy, kto chce wypróbować najnowszą odsłonę tej historycznej serii dla wielu graczy, prawdopodobnie będzie chciał wejść do gry z przynajmniej niewielką wiedzą na temat tego, które pistolety i bronie obecnie dominują w meta.

Cóż, jeśli chodzi o to, mam dla ciebie dobre i złe wieści. Dobrą wiadomością jest to, że Battlefield 2042 eliminuje wiele bólu i zamieszania, które wynikają z konieczności „wybrania” broni, czyniąc jedną z broni w grze tak absurdalnie potężną, że naprawdę nie ma powodu, aby używać czegokolwiek innego. Zła wiadomość jest taka, że ​​w tej chwili w grze jest tylko jeden pistolet, którego warto użyć, co jest tak nudne, jak można by się spodziewać.

Tak więc, chociaż mówienie o dostępnym arsenale Battlefield 2042 wydaje się trochę głupie, gdy tak naprawdę jest tylko jedna opcja, oto krótkie spojrzenie na kilka najlepszych broni w grze i ich idealne wyposażenie.

Battlefield 2042: Każda broń w grze

 • M5A3 (karabin szturmowy)
 • AK-24 (karabin szturmowy)
 • SFAR-M GL (karabin szturmowy)
 • AC-42 (karabin szturmowy)
 • PBX-45 (SMG)
 • PP-29 (SMG)
 • MP9 (SMG)
 • K30 (SMG)
 • DM7 (karabin strzelecki)
 • SVK (karabin strzelecki)
 • VCAR (karabin strzelecki)
 • LKM (LKM)
 • PKP-BP (LKM)
 • SWS-10 (karabin snajperski)
 • DXR-1 (karabin snajperski)
 • NTW-50 (karabin snajperski)
 • MCS-880 (narzędzie)
 • GVT 45-70 (użytkowe)
 • 12M Auto (Narzędzia)

Battlefield 2042: Najlepsze pistolety

PP-29

Powodem, dla którego tak trudno jest w tej chwili prowadzić poważną dyskusję na temat najlepszych broni w Battlefield 2042, jest to, że PP-29 jest tak śmiesznie obezwładniony, że naprawdę nie ma powodu, aby zawracać sobie głowę używaniem czegokolwiek innego.

Czytaj także  Czy GTA 6 będzie na E3 2021?

PP-29 jest szybki, dokładny i potężny. Absolutnie niszczy na krótkich dystansach, może być wyposażony w absurdalnie duże magazynki i jest naprawdę przydatny na dłuższych dystansach, zakładając, że znajdziesz dla niego odpowiedni ładunek. To jedna z najśmieszniejszych broni, jakie pamiętam w konkurencyjnej grze wieloosobowej od dłuższego czasu i nie mogę uwierzyć, że mogła istnieć w tym stanie w momencie premiery.

LCMG

Podczas gdy każda inna broń na tej liście cierpi z powodu tego, że nie jest PP-29, trzeba powiedzieć, że LCMG jest jedną z najlepszych ogólnie broni, która nie jest komicznie zepsuta.

Właściwie, gdyby nie fakt, że LCMG sprawia, że ​​jesteś boleśnie nieruchomy, mógłby stawić czoła PP-29 dzięki swojemu masywnemu magazynkowi, niskiemu odrzutowi i czystej sile rażenia. Na pewno będziesz chciał nauczyć się kochać to, gdy PP-29 jest osłabiony.

DXR-1

Słuchaj, snajperzy Battlefield 2042 nie są w tej chwili w świetnym miejscu. Są zbyt wolne, zbyt niedokładne i generalnie nie pasują do mety PP-29. Biorąc to pod uwagę, DXR-1 wydaje się w tej chwili najlepszym wyborem na wysokiej jakości karabin snajperski.

Niesamowita moc DXR-1 oznacza, że ​​naprawdę wystarczy oddać strzał lub dwa, aby zrujnować komuś dzień. Jak dotąd nie jest tak potężny jak NWT-50, ale jest łatwiejszy w zarządzaniu, dokładniejszy i ogólnie niezawodny, a to wszystkie cechy snajperskie, których szukasz w obecnej meta.

M5A3

Myślę, że istnieje solidny argument przemawiający za AK-24 w porównaniu z M5A3, ale celność i niezawodność M5A3 trudno zignorować.

Zdecydowanie nie powinieneś oczekiwać, że będziesz w stanie dużo biegać i strzelać z tym czołgiem (po to jest PP-29), ale M5A3 jest bardzo dobry, gdy jesteś w stanie utrzymać z nim ustaloną pozycję przeciwko wrogom na nieco dłuższe zasięgi. To po prostu solidna, wszechstronna broń.

Czytaj także  15 najlepszych postaci z Final Fantasy

SVK

Jeśli broń strzelców wyborowych ma ostatecznie plasować się gdzieś pomiędzy snajperami a karabinami szturmowymi, to zazwyczaj polecam SVK zamiast niektórych z jego bliskich alternatyw, ponieważ jego siła hamowania pomaga wypełnić tę nieco niszową pustkę.

SVK doskonale nadaje się do eliminowania wrogów kilkoma strzałami z odległości zbliżonych do karabinu snajperskiego. Nawet jeśli nie może pochwalić się zasięgiem działa takiego jak DXR, jego maksymalny zasięg jest nadal na tyle godny szacunku, że pozwala skutecznie operować na odległość w większości scenariuszy Battlefield 2042.

Battlefield 2042: Najlepsze wyposażenie

Wybór najlepszego wyposażenia w Battlefield 2042 jest dość trudny. Wyposażenie w tej grze zostało zaprojektowane tak, aby stosunkowo łatwo móc przełączać się między różnymi załącznikami, aby jak najlepiej wykorzystać obecną sytuację. Innymi słowy, jeden zestaw może najlepiej nadawać się do walki na daleki dystans, a inny pomoże ci zmaksymalizować zadawane obrażenia w zwarciu. Tak naprawdę chodzi o Twoje preferencje i obecną sytuację.

Mając to na uwadze, oto niektóre z najlepszych „ogólnych” lub „ogólnych” zestawów, jakie znaleźliśmy dla niektórych z najlepszych broni w grze:

PP – 29

Beczka: Rozszerzona beczka
Celownik: Fuzja Holo
Amunicja: standardowe wydanie
Podlufa: domyślna

LCMG

Beczka: Rozszerzona beczka
Celownik: 8R Holo
Amunicja: Walka Wręcz
Pod baryłką: Cobra Grip

DXR-1

Wzrok: Kruk
Amunicja: dużej mocy
Beczka: Rozszerzona beczka
Pod lufą: fabryczne mocowania

M5A3

Celownik: Fuzja Holo
Amunicja: Rozszerzony Mag
Beczka: Rozszerzona beczka
Pod lufą: Lekki uchwyt BCG

SVK

Celownik: BKS 8x
Amunicja: dużej mocy
Beczka: Rozszerzona beczka
Pod baryłką: Cobra Grip

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *