Call of Duty Warzone: Najlepsza meta broń i wyposażenie sezonu 6

Zawiera Call of Duty Warzone: Najlepsze meta bronie i wyposażenie w sezonie 6

Call of Duty: Warzone Sezon 6 jest już dostępny, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby zresetować wyposażenie i nauczyć się kochać najlepsze bronie w nowej meta.

Zdjęcie: Activision Blizzard

Aktualizacja sezonu 6 Call of Duty: Warzone rozpoczyna „pożegnalną wycieczkę” na mapie Verdansk, a także zupełnie nową meta wypełnioną ekscytującymi nowymi możliwościami rozwścieczenia przeciwników, będąc pierwszym, który odkryje, który z Pistolety Battle Royale są naprawdę zepsute.

Chociaż najnowsza aktualizacja Warzone nie zawiera rozległych osłabień i wzmocnień, do których przywykliśmy z wcześniejszych „sezonowych” łatek, wprowadza ona pewne subtelne zmiany w niektórych klasach broni, które powinny wpłynąć na to, która broń ostatecznie działa ich droga na szczyt mety. Wprowadza również kilka nowych broni, które już stają się jednymi z absolutnie najlepszych w grze.

Oto spojrzenie na najlepsze bronie z mety sezonu 6 w Warzone i wyposażenie, którego będziesz potrzebować, aby zrobić z nich wszystko, czym mogą być.

Call of Duty Warzone Sezon 6: Najlepsze pistolety

Grav

Najnowszy karabin szturmowy na bloku już udowadnia, że ​​dzieli. Podczas gdy niektórzy martwią się, że jest zbyt dziki i nieco zbyt ograniczony, zaskakujący zasięg i niesamowita prędkość pocisku sprawiają, że jest to dość wyjątkowa broń.

Ostatecznie trudno zaprzeczyć, że zdolność Grava do niszczenia wroga, zanim zdąży odpowiedzieć ogniem, sprawia, że ​​jest to obecnie jedna z najcenniejszych broni w grze. Poświęć trochę czasu, aby nauczyć się go kochać, ponieważ może być w pobliżu przez chwilę.

MAC-10

Jeśli MAC-10 nie jest obecnie najlepszym pistoletem maszynowym w Warzone, to przynajmniej ten, który chcesz mieć przy sobie.

Niesamowita prędkość i celność tej broni z biodra oznaczają, że jest to prawdopodobnie najskuteczniejsza broń bliskiego zasięgu w Warzone. Będziesz musiał nauczyć się zarządzać potencjałem strzelania z biodra, ale w tej chwili jest to naprawdę jedna z najlepszych broni w grze.

Czytaj także  Resident Evil: każda historia w rankingu od najgorszej do najlepszej

Kar98k

Ryzykując, że zabrzmi to jak zdarta płyta, Kar98k pozostaje najlepszym karabinem snajperskim w Warzone.

Ten pistolet karze za niedokładne celowanie i nie zatrzyma wroga na jego torze zwykłymi strzałami w ciało, ale jest coś do powiedzenia na temat tego, że zawsze dokładnie wiesz, co dostaniesz z tego karabinu. To maszyna do strzałów w głowę przeznaczona dla ekspertów od średniego do dalekiego zasięgu.

Krig 6

Krig 6 nie jest tak potężny jak kiedyś, ale nadrabia swoje ostatnie miękkie osłabienia niezawodnością i znajomością.

Jeśli jesteś już przyzwyczajony do rozwijania Krig 6 w tym momencie, naprawdę nie ma powodu, aby odejść od swojej strategii. To solidna, uniwersalna broń, która z łatwością poprowadzi Cię do zwycięstwa, jeśli wiesz, co robisz.

DMR 14

DMR 14 nie jest już tak zepsuty, jak kiedyś, ale nadal jest prawdopodobnie jednym z najlepszych pistoletów dalekiego zasięgu w Warzone, który technicznie nie jest karabinem snajperskim.

Skuteczność dalekiego zasięgu Grav wprawdzie wpływa na atrakcyjność DMR 14, ale precyzja i wysoka szybkostrzelność tej broni sprawiają, że jest to jeden z najlepszych sposobów na utrzymanie wrogów w ryzach i zapewnienie, że boją się zajrzeć w głowę na zewnątrz.

AK-47 (CW)

Niektórzy nazywają AK-47 najlepszym działem w Warzone i chociaż nie jestem jeszcze gotowy, by posunąć się tak daleko, powiem, że absurdalny potencjał TTK tego działa czyni go opcją najwyższego poziomu.

Jeśli znajdziesz sposób na poradzenie sobie z czasami nieporęcznym odrzutem tego pistoletu, powinieneś móc polegać na tym karabinie szturmowym w większości scenariuszy bliskiego i średniego zasięgu. To tylko przerażająca broń zarówno dla użytkownika, jak i osoby po drugiej stronie.

XM4

XM4 był solidny od dłuższego czasu, ale podobnie jak AK-47, ostatnio skorzystał ze zmian wprowadzonych w innych broniach.

Czytaj także  Assassin's Creed Valhalla: Specyfikacja PC i zalecane wymagania systemowe

Braki w TTK XM4 nadrabia stabilnością i potencjałem obrażeń na średnim dystansie. Jeśli po prostu nie możesz zapanować nad AK-47, XM4 jest bardziej niż godną alternatywą.

Żaba rycząca

Podczas gdy szybkostrzelność MAC-10 i absurdalny potencjał obrażeń z bliskiej odległości sprawiają, że trudno jest go pokonać w starciach twarzą w twarz, Bullfrog może być w tej chwili najlepszą ogólną opcją pistoletu maszynowego w Warzone.

Dzięki wysokiej szybkostrzelności i ogromnemu magazynkowi Bullfrog jest czymś pomiędzy LKM-em a pistoletem maszynowym. Tym, co naprawdę wyróżnia ten model, jest jego zaskakująco łatwy do opanowania odrzut i łatwość użycia go w większości scenariuszy.

Stoner 63

W tej chwili jest pomiędzy Stonerem 63 a PKM w walce o najlepszy LKM w Warzone, ale Stoner 63 ostatecznie dostaje nasz ukłon.

Sprowadza się do niezawodności. Potencjał TTK PKM jest niewątpliwie imponujący, ale jest trochę zbyt dziki jak na to, co ostatecznie próbujesz wydobyć z LKM-u. Stabilność Stonera 63 nieznacznie podnosi go wśród alternatyw w tej klasie.

OT 9

Największym problemem z OT 9 w tej chwili jest to, że MAC-10 prawdopodobnie robi wszystko to, co ta broń robi dobrze, tylko trochę lepiej.

Jednak wysoka szybkostrzelność tego pistoletu maszynowego i niesamowity potencjał TTK oznaczają, że może się okazać, że wolisz go od MAC-10, jeśli jesteś typem gracza, który poradzi sobie z czasem absurdalnym odrzutem OTs 9. Daj mu szansę, jeśli chcesz zaskoczyć ludzi.

Call of Duty Warzone Sezon 6: Najlepsze wyposażenie i dodatki

Dodatki są obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek w Warzone, więc oto te, które będziesz chciał wprowadzić, jeśli chcesz naprawdę przetestować potencjał najlepszych broni w grze:

Grav

Kaganiec: Tłumik Agencji
Lufa: 21,3″ Task Force
Magazyn: 50 Rnd
Optyka: ramiona osiowe 3x
Underbarrel: Field Agent Grip

Mac 10

Kaganiec: Tłumik Agencji
Lufa: grupa zadaniowa 5,9”
Underbarrel: Field Agent Grip
Zdjęcie: Raider Zdjęcie
Magazyn: magazyn Stangag 53 Rnd Drum

Czytaj także  Harmonogram dat premier gier wideo 2015

Kar98k

Pysk: monolityczny tłumik
Lufa: Lufa Singuard Custom 27.6″
Laser: Laser Tac
Optyka: luneta snajperska (siatka krzyżowa)
Kolba: Grzebień sportowy FTAC

Krig 6

Kaganiec: Tłumik Agencji
Lufa: Ranger 19,7”
Optyka: SUSAT Multizoom
Underbarrel: Field Agent Grip
Magazyn: Stanag 60 Rnd

DMR 14

Optyka: ramiona osiowe 3x
Kaganiec: Tłumik Agencji
Underbarrell: agent polowy Foregrip
Beczka: 16,3 Tytanowa beczka
Magazyn: 30 Rnd

AK-47 (CW)

Pysk: Tłumik GRU
Beczka: Beczka 20″ Specnazu RPK
Optyka: ramiona osiowe 3x
Pod lufą: uchwyt Spetsnaza
Magazyn: Bakelit 60 Rnd Mag

XM4

Kaganiec: Tłumik Agencji
Lufa: 13,5″ lufa Task Force
Underbarrel: Field Agent Grip
Magazynek: szybki magazynek 60 rund
Optyka: Axial Arms 3x luneta

Żaba rycząca

Pysk: Tłumik GRU
Lufa: grupa zadaniowa 7,4”
Optyka: reflektor drużyny Tiger
Zapas: KGB szkieletowy zapas
Pod lufą: uchwyt Spetsnaza

Stoner 63

Kaganiec: Tłumik Agencji
Lufa: 21,8″ Grupa Zadaniowa
Magazyn: 120 Rnd
Underbarrel: Field Agent Grip
Optyka: ramiona osiowe 3x

OTS 9

Pysk: Tłumik GRU
Beczka: Beczka grupy roboczej 8,1″
Underbarrel: Field Agent Grip
Magazynek: szybki magazynek VDV 40 Rnd
Zapas: KGB szkieletowy zapas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *