Cyberpunk 2077 Cars: wszystko, co musisz wiedzieć

Samochody Cyberpunk 2077: wszystko, co musisz wiedzieć

Nie rozumiesz, jak działa system pojazdów Cyberpunk 2077? Oto, co musisz wiedzieć o różnych samochodach, motocyklach i ciężarówkach dostępnych w grze:

Zdjęcie: CD Projekt Red

Podczas gdy Cyberpunk 2077 nie kładzie nacisku na pojazdy tak bardzo, jak inne gry z otwartym światem, takie jak Grand Theft Auto, będziesz polegać na szerokiej gamie samochodów, motocykli i ciężarówek, aby poruszać się po Night City i Badlands.

Podobnie jak większość innych rzeczy w Cyberpunk 2077, tajniki działania pojazdów niekoniecznie są wyjaśniane graczowi. Nie jest niczym niezwykłym, że znajdujesz się w połowie gry, nie mając pojęcia, jak zdobyć określone pojazdy lub co masz z nimi zrobić.

Mając to na uwadze, oto kilka odpowiedzi na niektóre z najczęstszych pytań dotyczących pojazdów Cyberpunk 2077.

Czy możesz ukraść samochody w Cyberpunk 2077?

Możesz ukraść większość samochodów, które widzisz w Night City, ale niektóre z nich są łatwiejsze do zabrania niż inne.

O ile gruzy i dość przeciętne samochody w Cyberpunku 2077 można ukraść jednym naciśnięciem przycisku, o tyle inne wymagają posiadania odpowiedniej liczby punktów hakowania lub atrybutów ciała. Ogólnie rzecz biorąc, nie warto realizować żadnej z tych wersji tylko po to, aby ukraść więcej samochodów w mieście, ale jeśli już zdecydowałeś się skupić na jednym z tych atrybutów, rozważ dodatkowe możliwości związane z kradzieżą samochodów jako dodatkową korzyść.

Pamiętaj tylko, że próba kradzieży samochodów w mieście może spowodować, że osoba postronna zgłosi Cię na policję.

Czy w Cyberpunku 2077 można przechowywać pojazdy?

W grze Cyberpunk 2077 możesz przechowywać pojazdy, ale w tej chwili jedynym miejscem ich stałego parkowania jest garaż przy mieszkaniu V.

Powinieneś również wiedzieć, że jedyne pojazdy, które możesz przechowywać w tym garażu, to te, które nabyłeś w misjach lub kupiłeś legalnie. Obecnie nie możesz na stałe przechowywać skradzionych pojazdów.

Czytaj także  Dying Light 2: Jak dokonać najtrudniejszych wyborów w grze

Warto również zauważyć, że na raz możesz „przywołać” tylko jeden pojazd. Jeśli chcesz zmienić pojazd, który pojawia się po uruchomieniu systemu śledzenia AI, musisz udać się do garażu i zamienić aktualnie wybrany pojazd.

Czy mogę kupować samochody w Cyberpunk 2077?

Tak, w Cyberpunku 2077 można kupować samochody, ale proces ich pozyskiwania jest trochę dziwny.

W Night City nie ma tradycyjnych salonów samochodowych (przynajmniej żaden z nich nie został jeszcze znaleziony). Zamiast tego okazje do zakupu nowych samochodów są zazwyczaj zamykane za określonymi wydarzeniami progresji. Ukończenie określonych misji odblokuje możliwość zakupu nowego samochodu, podobnie jak zdobycie wystarczającej liczby Street Cred.

Zasadniczo najlepszym sposobem na odblokowanie samochodów jest jazda po mieście, wykonywanie zadań pobocznych i dalsze postępy w głównej fabule. W końcu do dziennika zadań pobocznych zostaną dodane możliwości zakupu nowych samochodów.

Wiedz tylko, że odblokowanie szansy na zakup nowego pojazdu niekoniecznie odblokowuje sam pojazd. Chociaż możliwe jest zdobywanie darmowych przejazdów, nadal będziesz musiał zapłacić za wiele pojazdów w grze. To potencjalnie bardzo zła wiadomość, biorąc pod uwagę, że niektóre z najlepszych samochodów w grze są wyposażone w najwyższe ceny w Night City.

Czy mogę personalizować samochody w Cyberpunk 2077?

Bardzo krótka odpowiedź na to pytanie brzmi „nie”.

Podczas gdy CD Projekt Red pracował nad systemem dostosowywania samochodów, ujawnili, że ta funkcja została porzucona w pewnym momencie podczas rozwoju. Nie jest do końca jasne, na czym polegał problem, ale byłoby miło, gdyby do gry dodano opcje dostosowywania samochodu wraz z możliwością zmiany wyglądu fizycznego postaci po przejściu początkowej fazy tworzenia postaci.

Czy mogę po prostu szybko podróżować w Cyberpunk 2077?

W Cyberpunk 2077 dostępna jest opcja szybkiej podróży, która jest powiązana z systemem transportu publicznego Night City: Night City Area Rapid Transit.

Czytaj także  Czy Xbox Game Pass jest zbyt zależny od nowych wydań Triple-A?

Jeśli spojrzysz na swoją mapę, powinieneś zobaczyć różne ikony NCART rozrzucone po całym mieście. Odwiedzając jeden z tych punktów NCART, powinieneś być w stanie przeskoczyć z jednego węzła transportu publicznego do drugiego. Na razie jednak wydaje się, że nie ma innego sposobu na szybką podróż z określonego punktu w mieście do innego określonego punktu w mieście.

Czy w Cyberpunku 2077 są motocykle?

Podczas gdy samochody i ciężarówki dominują na ulicach Night City, wydaje się, że istnieje co najmniej pięć rodzajów motocykli, które można zdobyć poprzez kradzież, zakup i odblokowanie.

Właściwie jednym z najlepszych sposobów na szybkie zdobycie motocykla jest po prostu ukradzenie go Tyger Claws. Nie jest to trwałe rozwiązanie, ale projekt motocykla inspirowany jest motocyklem z Akira, więc to się sprawdza.

Jak odblokować Porsche w Cyberpunk 2077?

Tak, w Cyberpunku 2077 jest Porsche i okazuje się, że tak naprawdę nie jest to trudne do odblokowania. Wystarczy wykonać następujące kroki.

*Niewielkie spoilery misji pobocznych*

  1. Kontynuuj główną historię, aż odblokujesz poboczną misję „Chippin’ In”.
  2. Poznaj Łotra.
  3. W trakcie misji odłóż broń i oszczędź Graysona.
  4. Pod koniec misji powinieneś zostać nagrodzony Porsche 911.

Jak odblokować motocykl Keanu Reevesa w Cyberpunk 2077?

Niedawny zwiastun gry Cyberpunk 2077 ujawnił, że w grze znajdzie się motocykl wyprodukowany przez firmę, której jest współwłaścicielem Keanu Reeves. Chociaż nie każda funkcja Cyberpunk 2077 została wydana, jest to jedna obietnica, którą CD Projekt Red dotrzymał.

Jak to zdobyć? Obecnie istnieją trzy znane sposoby na zdobycie jednego. Pierwsza z nich wymaga podniesienia Credo Street do 40 i kupienia motocykla Arche Nazare od montera w Westbrook za 138 000 wirów. Auć.

Jeśli ta cena jest trochę za wysoka, możesz zdobyć Arche Nazare za darmo, wykonując misje poboczne „Heroes” lub „The Highwayman”. Bez wchodzenia w spoilery, ta, którą przechodzisz przez misję poboczną „Bohaterowie”, jest trochę fajniejsza i ma dołączoną osobistą historię. Można go również nabyć bardzo wcześnie.

Czytaj także  World of Warcraft Shadowlands Alpha: Praktyczny z kolejnym dużym rozszerzeniem

Jaka jest pełna lista dostępnych samochodów i pojazdów w Cyberpunk 2077?

Dla przypomnienia, „dostępne” jest tutaj słowem kluczowym, ponieważ w grze jest kilka samochodów (przede wszystkim latające samochody), które zobaczysz w mieście, ale najwyraźniej nie możesz w tej chwili prowadzić ani pilotować.

To powiedziawszy, oto pełna lista samochodów, ciężarówek i motocykli, nad którymi można jeździć, które do tej pory zostały odkryte:

Łuk Nazare
Archer Kwarcowy EC-T2 R660
Archer Hella EC-D I360
Brennan Apollo
Chevillon Thrax 388 Jefferson
Chevillon Cesarz 620 Ragnar
Herrera Outlaw GTS
Makigai Maimai P126
Makigai Supron FS3
Mizutani Shion MZ2
Mizutani Shion Kojot
Porsche 911 Turbo
Quadra Turbo-R 740
Quadra Turbo-R V-Tech
Quadra Typ-66
Rayfield Aerondight Ginewra
Rayfield Caliburn
Thorton Colby C125
Butte Thorton Colby CX410
Thorton Colby „Mały Muł”
Thorton Galena G240
Thorton Mackinaw MTL1
Villefort Alvarado V4F 570 Delegat
Villefort Alvarado V4FC 580
Villefort Cortes V5000 Waleczność
Villefort Cortes Delamin nr 21
Villefort Columbus V340-F Fracht
Yaiba Kusanagi

Istnieje kilka odmian niektórych z tych pojazdów (w tym kilka specjalnych odmian, które można odblokować tylko poprzez dokonanie właściwych wyborów fabularnych), ale jest to ogólny przegląd aktualnej listy pojazdów, którymi można jeździć w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *