Cyberpunk 2077: Jak szanować i zmieniać swój wygląd

Cyberpunk 2077: Jak szanować i zmieniać swój wygląd

Chcesz dostosować swoje umiejętności i wygląd w Cyberpunk 2077? Oto, co musisz wiedzieć:

Zdjęcie: CD Projekt Red

Świat Cyberpunka 2077 wypełniony jest fascynującymi postaciami, które porzuciły tradycyjne ograniczenia swoich fizycznych form na rzecz cybernetycznie wzmocnionych ciał. To więc naturalne, że wielu graczy Cyberpunk 2077 już zastanawia się, jak mogą szanować własne postacie i zmieniać ich wygląd fizyczny.

Dlatego tak dziwne jest, że odpowiedzi na te pytania nie są tak proste, jak prawdopodobnie powinny być. Możliwe jest modyfikowanie niektórych aspektów postaci w Cyberpunk 2077, gdy zdecydujesz się na pewne umiejętności i fizyczne wybory, ale inne zmiany są w tej chwili po prostu niemożliwe.

Aby pomóc Ci zrozumieć ten czasami mylący system, oto spojrzenie na sposoby, w jakie możesz (i nie możesz) uszanować swój Cyberpunk 2077 i zmienić jego wygląd.

Jak szanować swoją postać w Cyberpunk 2077

Wbrew początkowym pozorom można uszanować postać Cyberpunk 2077. Niestety, takie postępowanie będzie cię kosztować dużo pieniędzy i mniej więcej tyle samo czasu.

Jeśli chcesz respektować punkty talentów swojej postaci, będziesz musiał kupić urządzenie Tabula E-Rasa. Ten przedmiot można kupić u dowolnego Ripperdocs w mieście, a jeden z nich przywróci Ci oszałamiające 100 000 eurodolarów.

Chociaż na pewno możliwe jest zarobienie tego rodzaju pieniędzy dość wcześnie, będzie to wymagało podjęcia różnych prac pobocznych. Jeśli dojdziesz do punktu, w którym desperacko uszanujesz swoje punkty profitowe, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest skupienie się na krótkich pracach pobocznych z wysokimi wypłatami i innymi szybkimi okazjami gotówkowymi, takimi jak zbieranie.

Być może zauważyłeś, że do tej pory odnosiliśmy się tylko do punktów profitów. To dlatego, że wydaje się, że nie ma sposobu na redystrybucję punktów atrybutów. Chociaż możliwe jest, że istnieje jakiś sposób na redystrybucję punktów atrybutów, który po prostu nie został jeszcze odkryty, zdecydowanie zalecamy ostrożność przy rozdzielaniu punktów atrybutów, ponieważ może być konieczne zbudowanie nowej postaci, aby naprawdę eksperymentuj z wieloma kompilacjami.

Czytaj także  Animal Crossing New Horizons: Jak znaleźć żyroskopy

Jak zmienić swój wygląd w Cyberpunk 2077

Prawdopodobnie nie potrwa długo w twojej podróży Cyberpunk 2077, zanim zaczniesz się zastanawiać, jak zmienić swój wygląd fizyczny. Cóż, zabawne jest to, że… nie możesz.

Opierając się na naszych własnych rozgrywkach Cyberpunk 2077 i wszystkich raportach użytkowników, które do tej pory słyszeliśmy, wydaje się, że nie ma sposobu, aby znacząco zmienić ciało twojej postaci po zakończeniu początkowego procesu tworzenia. O ile wiemy, nie ma nawet sposobu na strzyżenie!

To dziwaczne pominięcie jak na świat gry, który kładzie nacisk na modyfikacje nadwozia. Ponownie, możliwe jest, że wszyscy przeoczyli, jak zmienić swój wygląd fizyczny, ale najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest to, że po prostu nie istnieje w grze (przynajmniej jeszcze nie). W takim przypadku powinieneś dokonać mądrego wyboru podczas początkowego procesu tworzenia postaci.

Właściwie jednym z niewielu sposobów, aby poważnie zmienić wygląd swojej postaci po rozpoczęciu gry, jest zmiana ubrania. Jednak nawet to okazuje się zaskakująco skomplikowane.

Jak zmienić ubranie w Cyberpunk 2077

Zmiana ubrań, które już posiadasz w Cyberpunk 2077 jest dość prosta. Musisz tylko otworzyć swój ekwipunek, wybrać miejsce na ubrania i wybrać element, który chcesz założyć.

To wszystko inne w systemie odzieży Cyberpunk 2077 jest skomplikowane.

Widzisz, jeśli szukasz czystych statystyk, prawdopodobnie skończysz nosząc dziwny asortyment ubrań, które z pewnością nie przyniosą ci wiele miłości na wybiegu. Nie jest to wielka sprawa, ale biorąc pod uwagę, że jest to jeden z niewielu prawdziwych sposobów na dostosowanie wyglądu twojej postaci, to prawdziwy wpadka, że ​​system ubioru nie jest trochę bardziej dynamiczny.

Są sposoby na obejście tego problemu, ale nie są one świetne. Na przykład w całym Night City są różne sklepy odzieżowe, które sprzedają ci nowe nici. Każdy sklep sprzedaje nawet różne przedmioty, więc warto udać się do wielu lokalizacji, aby znaleźć te, które chcesz. Jednak po raz kolejny możesz być zmuszony do zmiany ubrania z czasem (lub zmiany ich w zależności od aktualnych okoliczności), ponieważ istnieją statystyki powiązane z różnymi częściami garderoby.

Czytaj także  Projekty koszulek z okazji rocznicy Final Fantasy firmy Uniqlo są zbyt trudne

Możliwe jest tworzenie niestandardowych ubrań, a nawet instalowanie modyfikacji do istniejących elementów garderoby, które podnoszą ich atrybuty. Jednak tylko niektóre elementy garderoby można modyfikować, a nawet niestandardowe ubrania oferują ograniczone opcje wizualne (dodatkowo przywrócą ci mnóstwo materiałów).

Istnieją specjalne elementy garderoby, które pozwalają nosić strój przy jednoczesnym zachowaniu poszczególnych elementów wyposażenia, ale wydaje się, że jest ich niewiele. Do tej pory odkryto tylko kilka, a niektóre z nich są powiązane ze specjalnymi wydarzeniami fabularnymi.

Jeśli naprawdę martwisz się o ubrania swojej postaci, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to rozejrzeć się i dostosować swoje ubrania, kiedy tylko możesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *