Czy Spider-Man: Miles Morales będzie na PS4 i PC?

Wiadomości Czy Spider-Man: Miles Morales będzie na PS4 i PC?

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na PS5 w 2020 roku, ale czy zostanie wydana również na PS4 i PC?

Zdjęcie: Marvel

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales jest reklamowany jako niesamowita kontynuacja Marvel’s Spider-Man, a także jedna z najlepszych gier premierowych Sony na PlayStation 5, gdy wkraczamy w nową generację gier konsolowych. Z pewnością prawdą jest, że przebojowa gra na wyłączność, taka jak Miles Morales, może pomóc konsoli nowej generacji Sony pokonać potężną konsolę Xbox Series X w te wakacje.

Podczas gdy Miles Morales nie jest „pełną” kontynuacją Marvel’s Spider-Man, ale raczej rozszerzeniem nowej generacji, w którym występuje ulubiony przez fanów Spidey podczas treningu, wszystko, co widzieliśmy do tej pory w grze, sugeruje, że zawiera ona ten sam genialny rozgrywkę w otwartym świecie i niezaprzeczalne wyczucie stylu dewelopera Insomniac Games. Pojawi się również kot Bodega o imieniu Spider-Man, co samo w sobie jest zaletą.

Niezależnie od tego, co sądzisz o kotach, Miles Morales niewątpliwie będzie jedną z gier, które pierwsi użytkownicy PS5 odbiorą podczas premiery, ale co z tymi fanami PlayStation, którzy nie od razu przeskoczą na następną generację? Czy Miles Morales ukaże się również na PS4 i PC? Odpowiedź na to pytanie jest zaskakująco skomplikowana.

Mówiąc najprościej, Spider-Man Miles Morales zostanie wydany na PS4 12 listopada, tego samego dnia, w którym gra zostanie wydana na PS5. Ale wersje Milesa Moralesa na PS4 i PS5 nie są dokładnie takie same. Wersja gry na PS5 będzie zawierać ulepszoną grafikę i inne ulepszenia technologiczne, ale jej największą nagrodą jest tak naprawdę zremasterowana wersja gry Marvel’s Spider-Man, która jest zawarta w wersji Ultimate Edition gry na PS5.

Czytaj także  Nowa mapa Pacyfiku CoD Warzone może naprawić niektóre z największych problemów Verdansk

Omówiliśmy ten temat dogłębnie w innym miejscu, ale krótka wersja jest taka, że ​​​​obecnie nie ma możliwości uzyskania dostępu do zremasterowanej wersji Marvel’s Spider-Man bez zakupu lub aktualizacji do Ultimate Edition wersji Milesa Moralesa na PS5. Nie wpłynie to na twoją zdolność grania w Spider-Man: Miles Morales na PS4, ale warto o tym pamiętać, jeśli rozważasz ostateczną aktualizację wersji gry na PS4 do wersji na PS5.

Jeśli chodzi o wersję Spider-Man: Miles Morales na PC, prostym faktem jest to, że obecnie nie istnieje, a Insomniac nie ogłosiło żadnych zamiarów przeniesienia Milesa Moralesa na PC. To powiedziawszy, możliwe, że gra ostatecznie trafi na PC.

Po pierwsze, niektórzy zauważyli, że okładka Milesa Moralesa na PS4 i PS5 nie zawiera ekskluzywnego tagu PlayStation, który widzieliśmy w wielu grach na PS4. Chociaż nie jest to dowód na przyszły port na PC, prawdą jest również, że Sony niedawno wydało kolejną ekskluzywną grę na konsolę PlayStation, Horizon Zero Dawn, na PC. Od tego czasu wydawca zaznaczył, że jest zainteresowany wprowadzeniem w przyszłości większej liczby tytułów PlayStation Studios na PC. Niedawno w Sony pojawiło się zamieszanie marketingowe, które mocno sugerowało, że dostępne wyłącznie na PS5 Demon’s Souls i Final Fantasy 16 mogą w końcu trafić na PC.

To, czy Miles Morales zostanie kiedykolwiek przeniesiony na PC, dopiero się okaże, ale będziemy Cię na bieżąco informować, gdy dowiemy się więcej. Na razie możesz sprawdzić wersje gry na PS5 i PS4 12 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *