Dying Light 2: Gdzie znaleźć każdą broń z jajkiem wielkanocnym

Dying Light 2: Gdzie znaleźć każdą broń z jajkiem wielkanocnym

Dying Light 2 jest pełen pisanek, ale te najlepsze nagradzają Cię niesamowitą bronią i przedmiotami.

Zdjęcie: Techland

Dying Light 2 jest wypełniony bronią, przedmiotami i sprzętem o różnej jakości i rzadkości, ale niektóre z najciekawszych narzędzi w grze należą do poziomu najlepiej opisanego jako „pisanki”.

Podczas gdy Dying Light 2 zawiera jedne z najbardziej zabawnych, subtelnych i twórczo różnorodnych pisanek, jakie widziałem w grze od dłuższego czasu, najlepsze pisanki w grze to często te, które nagradzają cię specjalną bronią lub sprzętem które dają efekty, których po prostu nie da się odtworzyć. Niektóre z tych nagród to niewiele więcej niż memy, ale niektóre z tych specjalnych przedmiotów są wystarczająco potężne, aby zepsuć grę.

Tak więc, podczas gdy polowanie na sprzęt do jajek wielkanocnych Dying Light 2 trwa (i na pewno zaktualizujemy ten artykuł, gdy zostaną odkryte nowe przedmioty), oto każda broń i przedmiot z jajek wielkanocnych, który do tej pory został znaleziony.

Dying Light 2 – Gdzie znaleźć cyberręce 2177

Aby odblokować tę zabawną broń, musisz wspiąć się na szczyt wieży VNC. Technicznie możliwe jest dotarcie na dach z zewnątrz, ale lepiej poczekać, aż ukończysz misję „Broadcast” Dying Light 2. Dzięki temu uzyskasz dostęp do windy, która zabierze Cię na górę.

Udaj się na południowo-zachodnią krawędź dachu budynku. Powinieneś tam dotrzeć szybowcem na porośnięty mchem pobliski dach, z którego wystaje gigantyczna antena. Gdy znajdziesz się na tym dachu, zacznij wspinać się po kanałach po południowej stronie dachu, aż będziesz mógł poszybować do budynku, który powinien znajdować się tuż przed tobą (jest to ten, który jest pokryty drzewami). Na szczycie tego dachu powinien znajdować się NPC znany po prostu jako „Likwidator”, który da ci plan broni o nazwie „Cyber ​​Hands 2177”.

Te ostrza ręczne są wyraźnym ukłonem w stronę Matis Blades z Cyberpunk 2077. Szczerze mówiąc, nie są tak świetne, ale są całkiem zabawne w użyciu i na pewno działają w mgnieniu oka.

Dying Light 2 – Gdzie znaleźć lewy palec gloVa

Aby zdobyć tę broń, musisz również udać się na szczyt wieży VNC, do której, jak właśnie zauważyliśmy, najłatwiej jest się dostać, jeśli już ukończyłeś misję Broadcast. Będziesz także chciał wskoczyć na ten sam dach z wystającą z niego anteną, o której wspominaliśmy w poprzedniej sekcji.

Czytaj także  Techniczna alfa Diablo 2 Resurrected: jak otrzymać zaproszenie

Na tym dachu będziesz chciał wyciągnąć kabel z pobliskiego zielonego terminala, a następnie zeskoczyć dwa poziomy. Tam będziesz chciał włożyć kable do czerwonego terminala. Gdy to zrobisz, wyciągnij kabel z zielonego terminala znajdującego się na tym poziomie i zeskocz o dwa kolejne poziomy. Włóż te kable do czerwonego terminala, który znajdziesz na tym poziomie.

W tym miejscu znajdziesz jeszcze jedno zielone pudełko z jeszcze większą ilością kabli. Wyciągnij kable z zielonego terminala, zeskocz na taras bezpośrednio pod tobą, a następnie zeskocz na następny taras, który powinieneś teraz widzieć pod sobą. Włóż kable do czerwonego pudełka, które znajdziesz w tym obszarze. Jeśli zrobiłeś wszystko dobrze, powinieneś być w stanie nacisnąć przełącznik obok tego czerwonego pudełka i otworzyć pobliskie drzwi.

W środku znajdziesz łóżko z pluszowym misiem (a także toną pisanek). Śpij na tym łóżku, a plakat Techlandu na ścianie powinien się rozdzielić i odsłonić tajny zestaw planów lewego palca gloVy.

Twoja nagroda za ukończenie tego ogromnego zadania jest prawdopodobnie najlepszą bronią w grze. Zasadniczo po prostu „pistolety palcowe”, ta rękawica jest w zasadzie strzelbą, która dziesiątkuje wszystko, co stanie ci na drodze. Jasne, wytworzenie kosztuje 369 złomu, a za jego pomocą dostajesz tylko 16 strzałów, ale trudno przegapić szansę na polowanie na tę naprawdę wyjątkową broń.

Dying Light 2 – Gdzie znaleźć Nieskończoną Broń Trwałość Korek Charm

Jeśli chcesz znaleźć najbardziej przydatny przedmiot w Dying Light 2, wystarczy, że udasz się do sekretnego pokoju dewelopera, gdzie znajdziesz plany Lewego palca gloVy. Jak wspomniano powyżej, wejście do tego pokoju może zająć trochę czasu.

Gdy już tam będziesz, usiądź na poduszkach w salonie z czerwoną latarnią. Stamtąd usiądź na wszystkich innych pobliskich poduszkach w pokoju w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Niektórzy twierdzą, że byli w stanie odblokować ten przedmiot po prostu siedząc na wszystkich poduszkach, ale prawdopodobnie najlepiej jest spróbować metody przeciwnej do ruchu wskazówek zegara, aby być bezpiecznym.

Jeśli zrobiłeś to dobrze, powinieneś zauważyć, że na stoliku do kawy pośrodku poduszek pojawił się schemat Zaklęcia Korek. Ten nieoceniony urok można dołączyć do dowolnej broni, aby natychmiast przywrócić jej 500 pkt. wytrzymałości. Ponieważ możesz go używać tyle razy, ile chcesz, na tylu broniach, ile chcesz, jest to w zasadzie nieskończone narzędzie do naprawy, które zapewnia, że ​​twoja broń nigdy się nie zepsuje. W pewnym momencie gry będziesz chciał to zdobyć.

Czytaj także  Zwycięzcy Game Awards 2019

Dying Light 2 – Gdzie znaleźć Patelnię Przeznaczenia

Technicznie możliwe jest zdobycie tej broni podczas grania w główną historię Dying Light 2, ale najłatwiejszym sposobem jej odblokowania jest poczekanie, aż dotrzesz do postgame.

W obu przypadkach będziesz chciał udać się do kompleksu Renegade, który po raz pierwszy zobaczysz pod koniec głównej historii. Tam poszukaj pomieszczenia, które jest zabarykadowane drewnem i zawiera ogromny czołg. Kieruj się schodami w tym pokoju, aż dotrzesz do innego pokoju z pomarańczowym namiotem w środku. Tam powinieneś znaleźć kurczaka w klatce. Porozmawiaj z tym kurczakiem, a przydzieli ci poboczne zadanie o nazwie „Space Cock”, które polega na znalezieniu części do statku kosmicznego kurczaka.

Podążaj za znacznikami zadań, odzyskaj część i zwróć ją kurczakowi. Niedługo potem teleportuje się i zostawi ci plan Pan of Destiny na pobliskim stole za twoje kłopoty.

Ta broń kosztuje absurdalne 369 złomu do wytworzenia i nie zadaje dużych obrażeń, ale zawsze wróci do ciebie po rzuceniu nią we wroga. Zasadniczo jest to broń do rzucania o nieograniczonych zastosowaniach, co czyni ją jedną z najcenniejszych broni w grze pod pewnym dystansem.

Dying Light 2 – Gdzie znaleźć latającą miotłę

To właściwie nie jest broń, ale nie możemy odejść bez rozmowy o tej latającej miotle.

Wjedź windą na szczyt VNC Tower i skieruj się na wschodnią krawędź dachu. Spójrz w dół, a powinieneś zobaczyć dach z dźwigiem. Powinieneś być w stanie dotrzeć na dach szybowcem, a następnie dotrzeć na szczyt dźwigu za pomocą haków.

Powinieneś tam dostrzec niebieskie grzyby. Kontynuuj interakcję z tymi grzybami, aż odblokujesz wyzwanie Parkour (zabierze to trochę czasu, więc bądź cierpliwy). W tym szczególnym wyzwaniu („Baba-Jaga”) będziesz latać po mieście na miotle. Nie będziesz w stanie trzymać miotły poza wyzwaniem, ale możesz jej użyć, aby dotrzeć do niektórych pobliskich dachów, na których znajdują się inne rzadkie schematy.

Dying Light 2 – Gdzie znaleźć zjednoczonych w zabawie – każdy może grać w plany

Aby znaleźć ten dziwaczny i dobrze ukryty przedmiot, udaj się na boisko do piłki nożnej społeczności w obszarze Trinity. Gdy już tam będziesz, poszukaj piłki nożnej.

Czytaj także  10 najlepszych gier wideo 2018 roku

Przenieś tę piłkę do pobliskiej bramki dowolnymi dostępnymi metodami i opuść obszar. Wróć na boisko i „strzel” kolejnego gola. Powtarzaj tę metodę, aż zdobędziesz dziewięć bramek (po każdym zdobyciu musisz opuścić obszar). Po zdobyciu ostatniego gola słupki bramkowe powinny się zapalić i stworzyć gigantycznego tańczącego zombie. Zabij tego zombie, a wkrótce zostaniesz nagrodzony planem „Zjednoczeni w zabawie – każdy może grać”.

Ten 369 schemat złomu nagradza cię piłką nożną, która służy również jako broń do rzucania, która może tymczasowo ogłuszyć wrogów. To nie jest świetne, ale całkiem fajnie jest odblokować.

Dying Light 2 – Gdzie znaleźć To ja… Marian! Buty do potrójnego skoku

Ponownie, te buty nie są bronią, ale są absolutnie jednym z tych ukrytych przedmiotów, których warto szukać.

Udaj się do części mapy Lower Dam Ayre (musisz odblokować ten obszar nieco później w grze) i poszukaj gigantycznej skrzyni zawieszonej na dźwigu. Wejdź na górę do skrzyni, a zauważysz, że ma zamknięte drzwi, które musisz otworzyć. Wewnątrz znajduje się pokój zaprojektowany, aby oddać hołd bohaterowi Dying Light, Kyle’owi Crane’owi.

W tym pokoju jest sporo niesamowitych pisanek, ale ten, którego naprawdę chcesz, możesz znaleźć, aktywując odtwarzacz muzyki i siadając na pobliskich kuzynach. Po zakończeniu audio powinieneś zauważyć, że w pokoju pojawił się magiczny prezent. W środku powinieneś znaleźć napis „To ja…Marian!” trampki.

Te trampki nie tylko zwiększają wysokość skoku, ale umożliwiają wykonanie kinowego „potrójnego skoku”, któremu towarzyszą rozpoznawalne efekty dźwiękowe Super Mario. Zabawa z nimi daje dużo frajdy i czasami są bardziej przydatne, niż mogłoby się początkowo wydawać.

Dying Light 2 – Gdzie znaleźć hoverboard

To kolejny przedmiot, którego nie będziesz w stanie zatrzymać (i jest niezwykle trudny do znalezienia), ale jak mogę odejść, nie mówiąc ci, jak znaleźć najlepszy (i prawdopodobnie jedyny) hołd Dying Light 2 dla Back to the Future 2 ?

Zanim będziesz mógł jeździć na hoverboardzie Dying Light 2, musisz wykonać skomplikowaną serię kroków, które ostatecznie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *