Dying Light 2: Jak złamać każdy bezpieczny kod

Zawiera Dying Light 2: Jak złamać każdy kod do sejfu

Nie możesz wymyślić, jak otworzyć różne sejfy Dying Light 2? Oto wszystkie kody do wszystkich odkrytych do tej pory sejfów.

Zdjęcie: Techland

Ogromny otwarty świat Dying Light 2 podobno zajmie ci setki godzin, aby w pełni zbadać, i nie zdziwiłbym się, gdyby więcej niż kilka z tych godzin zostało poświęconych na znalezienie różnych ukrytych sejfów w grze i próbę ich odblokowania.

Podczas gdy sejfy Dying Light 2 prawie zawsze znajdują się stosunkowo blisko swoich kodów (lub wskazówek, które doprowadzą cię do nich), zwykle znalezienie samych sejfów i wskazówek, które prowadzą do ich kodów, zajmuje trochę czasu. W takim przypadku czasami będziesz chciał po prostu przejść do rozwiązania i odebrać nagrody.

W takim przypadku oto kod do każdego sejfu w Dying Light 2, który został znaleziony do tej pory.

Dying Light 2 – Kod bezpieczeństwa kościoła Bazaar

Na szczycie wieży kościelnej w Old Villedor Bazaar znajduje się sejf, do którego powinieneś dotrzeć, przeskakując przez pobliskie dachy. Natkniesz się na ten obszar w ramach wczesnego głównego zadania „Jedyne wyjście”, ale dotarcie tam będzie wymagało sporo wytrzymałości, umiejętności i cierpliwości.

Klucz do tego sejfu to „5 x 100 + 15 – 5”, co, jeśli pamiętasz kolejność operacji, prowadzi do kodu: 510. Po otwarciu sejfu powinieneś znaleźć taśmę.

Dying Light 2 – Kod bezpieczeństwa kryjówki Nightrunnera

Aby znaleźć ten dobrze ukryty sejf, musisz udać się do Houndfield i skierować się w stronę Cherry Windmill. Tuż nad Wiśniowym Wiatrakiem powinieneś zauważyć małą chatkę, która służy również jako Kryjówka Nocnego Biegacza. Wewnątrz tej kryjówki znajdziesz mały sejf w prawym tylnym rogu pokoju.

Wewnątrz pojemnika w tym obszarze znajduje się notatka, która powie ci kod do sejfu, ale jeśli nie możesz go znaleźć, możesz po prostu pominąć tę część i wpisać: 101. W środku znajdziesz Inhibitora sejfu.

Czytaj także  Czy Final Fantasy było naprawdę pierwszym jRPG?

Pamiętaj też o włączeniu generatora w tej kryjówce, by przekształcić ją w równie cenną bezpieczną strefę.

Dying Light 2 – Kod bezpieczeństwa garnizonowej stacji elektrycznej (misja transmisji)

Wewnątrz garnizonowej stacji elektrycznej (na którą natkniesz się w ramach misji „Transmisja”) znajduje się mały sejf, do którego nie można się dostać, dopóki nie wykonasz następujących czynności:

Krok 1: Użyj kabla zasilającego „AB”, aby otworzyć terminal A.

Krok 2: Użyj kabla zasilającego „AB”, aby otworzyć terminal B.

Krok 3: Użyj kabla zasilającego „1C”, aby otworzyć terminal C.

Te działania powinny odblokować bramki A, B i C, co z kolei powinno doprowadzić cię do wskazówki, która mówi, że kod do pobliskiego sejfu to przybliżona liczba PI. Innymi słowy kod do sejfu to 314. W środku znajdziesz Inhibitora.

Dying Light 2: Pierwszy bezpieczny kod zadania z biomarkerem

Wewnątrz Szpitala św. Józefa (na który natrafisz w ramach pobocznego zadania „Pierwszy biomarker”) znajduje się pobliski sejf z następującymi zagadkami:

  1. Co staje się mniejsze, gdy odwrócisz je do góry nogami?
  2. Liczba nieparzysta – usuń literę, a stanie się parzysta
  3. Mała dziewczynka idzie do sklepu i kupuje tuzin jajek. Gdy wraca do domu, wszystkie jajka oprócz trzech pękają. Ile jajek pozostało nierozbitych?

Ta kombinacja zagadek logicznych i matematyki powinna doprowadzić cię do kodu sejfu: 973. Wewnątrz sejfu znajduje się Biomarker, po który zostałeś wysłany.

Dying Light 2: Kod bezpieczeństwa obozu bandytów w centrum miasta

Gdy uzyskasz dostęp do Centralnej Pętli (co powinno nastąpić około jednej trzeciej drogi do kampanii Dying Light 2), będziesz mógł wyczyścić Obóz Bandytów w Strefie Śródmieścia. W tym obozowym budynku jest otwarte okno z wystającym żółtym znacznikiem. Wskocz do tego okna, a powinieneś znaleźć sejf na stole.

Czytaj także  15 najtrudniejszych gier wszechczasów na PlayStation One

W środku jest notatka z kodem do sejfu, ale jeśli nie masz na to czasu, możesz po prostu wpisać 313 i zabrać Inhibitora, który jest w środku.

Dying Light 2: Treasure Hunt Quest Bezpieczny kod

Ta niezwykle rozbudowana misja poszukiwania skarbów jest wyzwalana przez zachowanie mapy w ramach zadania pobocznego „Dezerter”. Prosi cię o rozszyfrowanie serii zaskakująco skomplikowanych zakodowanych wiadomości, które ostatecznie prowadzą cię do następujących wskazówek:

„BŁOTNISTY TEREN”
„WIEŻA CIŚNIEŃ”
„PIWNICA”
„ZERO TRZY DWA JEDEN SZEŚĆ SIEDEM”

Zasadniczo oznacza to po prostu, że musisz udać się do Muddy Ground i znaleźć pobliską wieżę ciśnień. Tam będziesz chciał udać się do zalanej piwnicy, gdzie znajdziesz sejf. Kod do sejfu to 03-21-67. Wewnątrz znajdują się niezwykle cenne materiały wybuchowe C4.

Dying Light 2: Kod zabezpieczający wieży ciśnień Horseshoe (zadanie Moonshine)

Teoretycznie możliwe jest naturalne spotkanie z tym sejfem, ale tak naprawdę nie ma sensu się nim przejmować, chyba że wykonujesz zadanie „Bimber”, które staje się dostępne po „Witamy na pokładzie” i po tym, jak pomogłeś Jackowi i Joe w „Water Wieża”.

W każdym razie ta misja zaprowadzi cię do Jacka i Joe, którzy są zamknięci i poproszą cię o znalezienie ich bimbru, który pomoże im zabić czas. Zaznaczą na mapie miejsce, w którym znajdziesz sejf. Kluczem do tego sejfu jest „ukryty w roku odkrycia Ameryki”, który (poza historycznymi debatami) ma naprowadzić cię na kod sejfu: 14-9-2. Odblokowanie tego sejfu pozwoli ci zaliczyć zadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *