Fortnite: Jak ukończyć wyzwania Nindo

Wiadomości Fortnite: Jak ukończyć wyzwania Nindo

Wydarzenie Nindo w stylu Naruto powróciło do Fortnite. Oto, co musisz wiedzieć o ukończeniu wyzwań 2022 Nindo i odblokowaniu wszystkich dostępnych nagród.

Zdjęcie: Epic Games

Podczas gdy najnowsza aktualizacja Fortnite jest prawdopodobnie podkreślona przez dodanie Dartha Vadera i jego kultowego miecza świetlnego, najnowsza łatka gry zawiera również niektóre wyzwania i nagrody związane z Naruto. Miecze świetlne i shuriken: połączenie, które tylko Fortnite (świetna bezwstydna maszyna marketingowa dla graczy) może wykonać.

Od dzisiaj gracze mogą brać udział w wydarzeniu Nindo 2022 w Fortnite. Podobnie jak zeszłoroczne wydarzenie Nindo, Nindo 2022 zachęca graczy Fortnite do wykonywania różnych wyzwań, aby zdobyć nagrody w stylu Naruto. Podczas gdy ostatnia wersja tego wydarzenia zawierała wiele emotikonów i szybowców inspirowanych Drużyną 7 z mangi/anime, jednak wersja wydarzenia z 2022 r. dotyczy w dużej mierze rywali. Wykonując różne wyzwania Nindo, gracze Fortnite mogą zdobywać emotikony przedstawiające kubki Itachiego, Gaary, Hinaty i Orochimaru, a także okładkę z motywem Akatsuki i lotnię wzorowaną na gigantycznym wężu Manda.

Chociaż gracze Fortnite mogą również kupować zestawy, w których można przebrać się za wyżej wymienione postacie (obowiązkowe dla każdego, kto chce ćwiczyć swoje jutsu transformacji), jedynym sposobem na zdobycie emotikonów są najnowsze wyzwania Nindo. Tymczasem folia jest już dostępna w kasie, a lotnia ma tam wkrótce wylądować. Jednak każdy, kto chce te przedmioty za darmo (aw przypadku szybowca, wcześnie), będzie musiał przejść przez nowe wyzwania Nindo.

Zanim ktokolwiek będzie mógł wziąć udział w wydarzeniu, najpierw musi zalogować się na stronie wydarzenia Nindo. Klient gry Fortnite nie będzie bezpośrednio śledzić postępów, więc najpierw trzeba się zalogować.

Wydarzenie Nindo 2022 podzielone jest na cztery ścieżki, z których każda jest tematycznie związana z inną postacią. Masz Ścieżkę Itachiego, Ścieżkę Gaary, Ścieżkę Hinaty i Ścieżkę Orochimaru. Każda ścieżka oferuje inne wyzwanie, które przedstawia się następująco:

  • Path of Itachi: Ukończ mecz w Top-6 w sumie pięć razy (tylko tryby gry Squad Battle Royal i Squad Zero Build)
  • Path of Gaara: Przetrwaj 24 Kręgi Burzy (tylko tryby gry solo, duet i trio)
  • Path of Hinata: Złap 20 ryb (tylko w trybach Battle Royale i Solo, Duo, Trio i Squad Zero Build)
  • Ścieżka Orochimaru: Wyeliminuj 18 graczy (tylko tryby gry Solo, Duo i Trio Battle Royale)
Czytaj także  15 najlepszych rankingów Nintendo Franchising

Po ukończeniu testu zdobędziesz odpowiednią odznakę wyzwania. Gracze mogą zdobyć łącznie dziesięć odznak na ścieżkę. Oznacza to, że aby ukończyć Ścieżkę Itachiego, gracze muszą ukończyć 50 meczów na sześciu najwyższych pozycjach. Aby zdobyć wszystkie dziesięć odznak Orochimaru, musisz wyeliminować 180 przeciwników. To dość wysokie zamówienia, ale nie są niemożliwe. Szczerze mówiąc, najlepszym rozwiązaniem jest próba zmierzenia się z jak największą liczbą wyzwań podczas każdego rozgrywanego meczu.

Pierwsza odznaka, którą zdobędziesz na każdej ścieżce, odblokowuje również określoną emotikonę. W szczególności otrzymasz emotikon zszokowany Itachi na ścieżce Itachiego, emotikon skoncentrowanego Gaary na ścieżce Gaary, emotikon Byakugan Hinata na ścieżce Hinaty oraz emotikon uśmiechu Orochimaru na ścieżce Orochimaru. Tymczasem każde pięć odznak, które zdobędziesz w dowolnej ścieżce, zapewnia graczom dodatkowe 20 000 PD. Tak więc, jeśli zdobędziesz pięć odznak na każdej ścieżce, to dodatkowe 80 000 PD w twojej kieszeni.

Jak zapewne zgadłeś, najlepsze nagrody są zapisywane na koniec. Na przykład gracze, którzy zdobędą dziesięć odznak w jednej ścieżce, otrzymają okład Akatsuki. Ci prawdziwie oddani gracze, którzy zdobędą wszystkie 40 odznak, otrzymają główną nagrodę wydarzenia: Manda Glider. Po prostu wiedz, że dotarcie tam zajmie ci dużo czasu.

Wydarzenie Nindo 2022 zakończy się 7 lipca o 23:59 ET, więc ruszaj i zacznij wypełniać wyzwania tak szybko, jak to możliwe. Manda sam się nie wezwie, wiesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *