Hearthstone: Najlepsza podróż do pokładów zatopionych miast dla nowej meta dodatku

Hearthstone: Best Voyage to the Sunken City Decs dla nowej meta dodatku

Rozszerzenie Podróż do zatopionego miasta Hearthstone wprowadza kilka niesamowicie potężnych talii, które będą kształtować metę gry na nadchodzące miesiące.

Zdjęcie: Activision Blizzard

Activision Blizzard jest obecnie przedmiotem dochodzenia w związku z oskarżeniami o nękanie, dyskryminację i wspieranie wrogiego środowiska pracy. Więcej o śledztwie przeczytasz tutaj.

Najnowszy dodatek do Hearthstone (Voyage to the Sunken City) ma radykalnie zmienić konkurencyjną metę gry dzięki wprowadzeniu naprawdę potężnych talii, które już teraz sprawiają, że najlepsi gracze CCG starają się znaleźć kontry i rozwiązania.

Chociaż wydanie jakiegokolwiek nowego rozszerzenia do Hearthstone jest wystarczającym powodem, aby wrócić do gry i zacząć grać wszystkimi nowymi taliami, Podróż do zatopionego miasta jest szczególnie destrukcyjna w najlepszy możliwy sposób. Jest to nie tylko pierwsze rozszerzenie nowego roku (co oznacza, że ​​zasadniczo pomoże zastąpić setki kart, które „opuszczają” standardowy format gry), ale wprowadza również wiele nowych koncepcji, które mogą się popsuć lub zepsuć.

Podczas gdy gracze Hearthstone prawdopodobnie będą nadal znajdować nowe talie i kombinacje Sunken City przez nadchodzące tygodnie, jest to kilka z konfiguracji Sunken City, które mogą zdominować metę na początku rozszerzenia.

Łowca demonów w Hearthstone

Hearthstone: Najlepsza podróż do pokładów Łowców Demonów w Zatopionym Mieście

Fel Naga Łowca Demonów

Łowca demonów znajduje się w dziwnym miejscu na początku rozszerzenia Zatopione Miasto. Klasa ma kilka solidnych wskazówek, ale w tej chwili nie ma takiej konfiguracji Łowcy Demonów, która naprawdę by się wyróżniała.

Jednak ta talia Fel Naga Łowcy Demonów wydaje się być tak „solidna” jak ta klasa w tej chwili. Jest to dość agresywna konfiguracja, która opiera się na kluczowych kartach Nag i Fel, aby stworzyć duże szanse na obrażenia seryjne. Chociaż martwię się o spójność tej talii, myślę, że zaskoczy ona ludzi w pierwszych dniach rozszerzenia.

Fel Naga Demon Hunter Kod talii: AAECAea5AwaN9wPO+QOHiwTbuQT7vwSY1AQMwvEDifcDjPcDyIAEgZ8Eg58Etp8EjrAE7bEEh7cEmLoE+b8EAA==

Łowca Demonów Agoni

W najnowszej rotacji Hearthstone talie Agoni Łowców demonów straciły kilka kluczowych kart, ale dodanie kilku fascynujących alternatyw powinno pomóc wyrównać sytuację.

Czytaj także  Najlepsze obudowy na komputery be quiet! na każdy budżet

Tak jak wcześniej, ta talia Agoni została zaprojektowana tak, aby umożliwić ci konsekwentne wypełnianie planszy bardzo lepkimi stworami, których będziesz używać z czasem do osłabienia przeciwnika. Dobór kart w tej talii jest gorszy niż wcześniej, ale jakość stworów z Agonią wydaje się być nieco lepsza niż w przeszłości.

Agonia Łowca Demonów Kod talii: AAECAea5AwS/7QOHiwT+vwSe1AQNu+0DvO0Dvu0D/e0DqO8Dr+8Di/cDqZEEyZ8E4aQE77EEtbME0bcEAA==

Druid z Hearthstone

Hearthstone: Najlepsza podróż do pokładów druidów w Zatopionym Mieście

Gigantyczny druid

Można bezpiecznie powiedzieć, że jakaś wersja tej talii Olbrzymiego Druida znajdzie się na szczycie mety Hearthstone. W końcu bardzo przypomina kilka talii Druidów z przeszłości, które okazały się prawie niemożliwe do pokonania.

Mówiąc najprościej, ta talia została zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci jak najszybsze oszukanie potężnych stworów. Jest o wiele bardziej spójny, niż ma do tego prawo, i jest tylko kilka kart, które mogą poradzić sobie z tym, co ta talia umieści na planszy, gdy się toczy. Nienawidzisz grać przeciwko temu, więc równie dobrze możesz po prostu go użyć.

Kod talii gigantycznego druida: AAECAZICAomLBPG/BA6vgASwgASJnwTanwTKrATPrASNsgT2vQT5vQT/vQTwvwSuwASi1ATaoQUA

Druid dolny

Chociaż myślę, że ta talia jest o kilka kart, aby być czymś więcej niż sztuczką, to całkiem świetna sztuczka, z którą można się bawić we wczesnych dniach mety Sunken City.

Głównym celem tej talii jest jak najczęstsze i jak najwcześniejsze wypełnienie planszy niemal nieskończoną ilością podajników dolnych. W przeszłości widzieliśmy, jak podobne talie zawodziły z powodu problemów ze spójnością, ale Druid może mieć narzędzia potrzebne do tego, aby ta podstawowa strategia działała we wszystkich, z wyjątkiem jednego godnego uwagi pojedynku, który omówimy za chwilę.

Podajnik dolny Kod Deck Druida: AAECAZICBKT2A7uKBImLBOWwBA227APJ9QOvgASJnwTanwS4oASwpQTPrAT2vQT6vQT/vQSuwASA1AQA

Łowca Hearthstone

Hearthstone: Najlepsza podróż na pokłady Łowców w zatopionym mieście

Łowca zadań z sieci kolczastych

W ostatnich tygodniach wielu graczy Hearthstone spało na taliach Quest Hunter, ale ta wersja tej koncepcji prawie na pewno obudzi sporo osób.

Istnieje kilka różnych sposobów na zbudowanie tej talii, ale podstawowa koncepcja pozostaje taka sama. Chcesz jak najszybciej wypełnić cel misji swojej klasy, zmienić moc swojego bohatera w broń Gatlinga i użyć różnych zaklęć zadających obrażenia Łowcy (w tym potężnej karty Sieci kolczastych), aby wykończyć niemal każdego przeciwnika w turze lub dwóch, podczas gdy zastanawiają się, gdzie popełnili błąd.

Czytaj także  Vampire Survivors: Dlaczego w końcu powinieneś zagrać w jedną z najlepszych gier 2022 roku

Sieci kolczaste Kod talii Quest Hunter: AAECAR8C5e8D/fgDDtzqA9vtA/f4A6iBBKuNBKmfBKqfBOOfBOSfBLugBMGsBJmtBJ2wBIzUBAA=

Łowca wielkich bestii

Szczerze mówiąc, jest to kolejna z tych talii, które moim zdaniem będą trochę za wolne, trochę zbyt niespójne i trochę zbyt efekciarskie, aby zdominować metę w obecnej formie.

Mimo to jest to fajna talia do grania, jeśli lubisz wypełniać swoją planszę dużymi stworami i wykonywać ogromne huśtawki znikąd. Zawsze fajnie jest znaleźć sposoby na oszukanie tych wielkich bestii, z którymi Łowcy zmagają się na zakrętach, i o to właśnie chodzi w tej konkretnej talii.

Kod talii łowców wielkich bestii: AAECAR8G25EE4Z8E2qME5bAE57kEm8kEDOrpA6uNBKmfBOOfBOSfBnejBOWkBMCsBJmtBMC5BIPIBI+kBQA=

Mag Hearthstone

Hearthstone: Najlepsza podróż do pokładów magów w Zatopionym Mieście

Mag Nag

Wątpię, czy jest to ostateczna forma tej konkretnej talii, ale nie ma wątpliwości, że jakaś wersja „Naga Mage” przez jakiś czas będzie na szczycie mety Hearthstone.

Nowa karta Spitelash Siren pozwala graczom Naga Mage zwrócić dużo ostatnio wydanej many i zadać mnóstwo obrażeń w ciągu zaledwie kilku tur. Ta talia jest naprawdę przerażająca i prawdopodobnie zostanie skontrowana tylko przez kilka talii „przetrwania”, które mogą, ale nie muszą, być warte gry.

Kod talii magów Naga: AAECAf0EAtu5BKneBA7U6gPQ7AOu9wOy9wOKjQT8ngTtsQSEsgSIsgS8sgSWtwTcuQThuQSywQQA

Mag ognia i lodu

Właściwie podobają mi się niektóre z nowych koncepcji talii Mech Mage, które widziałem, ale ta konfiguracja oparta na zaklęciach wydaje się lepszą ogólną opcją.

To tylko ewolucja istniejącej talii maga „Bohaterska moc”, która od kilku miesięcy stale znajduje się na szczycie mety Hearthstone. Chociaż ta talia straciła kilka kluczowych kart podczas ostatniej rotacji, niedawne dodatki Blizzard, Pyromaniac i Murkwater Scribe mogą w rzeczywistości uczynić ją lepszą niż kiedykolwiek.

Kod talii maga ognia i lodu: AAECAf0EBdjsA53uA6CKBPyeBJjUBAzS7APT7APW7APO+QOSgQSTgQSfkgShkgTtsQTx0wSd1ASFpAUA

Paladyn Hearthstone

Hearthstone: Najlepsza podróż na pokłady Paladyna w Zatopionym Mieście

Święte Wzmocnienia Paladyn

Chociaż na początku mety Zatopione Miasto będzie dostępnych kilka świetnych talii Paladyna, trudno będzie pokonać tę „świętą” talię, która jest gotowa całkowicie zniszczyć większość przeciwników.

Czytaj także  Returnal: Wyjaśnienie zakończenia i tajnego zakończenia

Ta talia oparta na wzmocnieniach ma siłę przyciągania, stwory i zaklęcia potrzebne do konsekwentnego generowania potężnych zagrań w agresywnym tempie bez poświęcania zbyt dużej mocy w późnej fazie gry. O ile nie grasz talią, która jest obdarzona mnóstwem opcji leczenia i usuwania stworów, będziesz miał trudności z przeciwdziałaniem tej konfiguracji.

Holy Buffs Paladyn Kod talii: AAECAZ8FBvvoA5HsA8f5A+CLBLCyBKHiBAzM6wPw9gON+AO2gaSanwTJoAThpAT5pATVrATXvQTavQTw8QQA

Mechaniczny Paladyn

Zasadniczo oparta na mechach alternatywa dla wspomnianej powyżej talii, ta konfiguracja ma na celu przekształcenie kilku nowych kart Mechów z rozszerzenia Zatopione Miasto w tanie potęgi.

Obawiam się, że ta konkretna kompilacja może być zbyt sztuczna, aby wznieść się ponad jej bardziej konsekwentnego kuzyna, ale przetoczy się przez większość przeciwników, gdy gwiazdy się wyrównają.

Kod talii mechanicznego paladyna: AAECAZ8FBKL4A+WwBLCyBOy6BA3w9gOq+APD+QPWoAT0pAT5pASStQThtQTeuQTUvQSywQTa0wTa2QQA

Kapłan Hearthstone

Hearthstone: Najlepsza podróż do pokładów kapłanów Zatopionego Miasta

Kapłan Ciszy

Ta absurdalnie potężna talia łączy dwie najbardziej irytujące rzeczy w historii Hearthstone: efekty wyciszenia i wzmocnione sługi kapłanów.

Chociaż ta talia zawiera zaklęcia Ciszy potrzebne do skontrowania większości talii opartych na wzmocnieniach i Agoni, to jednak to, co czyni tę talię tak niebezpieczną, to sposób, w jaki wykorzystuje wiele efektów Ciszy do oszukiwania potężnych stworów lub zadawania nagłych obrażeń. Jest o wiele lepszy niż niektórzy gracze to przyznają.

Kod talii ciszy kapłana: AAECAa0GAoujBOWwBA7B+QPH+QOsigStigTgoASEowSJowTUpASNtQSitgSjtgS4tgS+3AT28QQA

Kapłan Kontroli Smoków

Chociaż nie jest to najlepsza koncepcja Kapłana Kontroli, jaką widzieliśmy w ostatnich rozszerzeniach do Hearthstone, nie ma wątpliwości, że ta talia będzie konsekwentnym kandydatem.

Powrót Drakonid Operative sprawia, że ​​łatwiej niż kiedykolwiek można usprawiedliwić korzystanie z niektórych kart Smoków dostępnych wyłącznie dla Kapłanów, które już na początku były całkiem dobre. Chociaż ta talia nie jest pobłogosławiona przejrzystymi opcjami planszy, z których korzystały poprzednie wersje Kapłana Kontroli, zawiera ona stwory potrzebne do wywierania stałego strumienia presji na większość przeciwników.

Kod talii kapłana kontroli smoka:…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *