Hearthstone: Najlepsze morderstwo w Castle Nathria Talie do nowego rozszerzenia

Zawiera pokłady Hearthstone: Najlepsze morderstwo w zamku Nathria w nowym dodatku

Dodatek Morderstwo w Zamku Nathria do Hearthstone jest wypełniony nowymi, ekscytującymi kartami, które otwierają niesamowite możliwości. Oto niektóre z najlepszych nowych talii dla każdej klasy.

Zdjęcie: Activision Blizzard

Activision Blizzard toczy się obecnie śledztwo w związku z oskarżeniami o nękanie, dyskryminację i tworzenie wrogiego środowiska pracy. Więcej o śledztwie można przeczytać tutaj.

Nowe rozszerzenie Hearthstone Murder at Castle Nathria jest z pewnością ekscytujące tematycznie (kto nie lubi dobrej tajemnicy morderstwa?), Ale istnieją poważne pytania dotyczące tego, w jaki sposób rozszerzenie wpłynie na konkurencyjną meta gry. Są już tacy, którzy obawiają się, że wiele nowych kart z rozszerzenia okaże się trochę zbyt efekciarskich.

Jednak po spędzeniu trochę czasu z nowymi kartami rozszerzenia podczas niedawnej zapowiedzi, czuję się pewnie, sugerując, że Castle Nathria zaskoczy wielu fanów Hearthstone. Chociaż niektóre nowe karty z rozszerzenia mogą nie wyglądać zbyt dobrze na papierze, w rzeczywistości okazują się niezwykle skuteczne w praktyce. Oczywiście maksymalne wykorzystanie tych kart oznacza znalezienie talii zaprojektowanych tak, aby zmaksymalizować ich znaczny potencjał.

Mając to na uwadze, oto lepsze spojrzenie na najlepsze (i najbardziej ekscytujące) talie każdej klasy Hearthstone na początek dodatku Castle Nathria.

Mag mocy specjalnej „Szkielet”.

Różne nowe karty Maga generujące Niestabilny Szkielet pozwalają zapełnić planszę wybuchowymi stronnikami, które mogą szybko zadać mnóstwo obrażeń wrogiemu bohaterowi (lub po prostu pomóc oczyścić planszę). W praktyce stwierdziłem, że szkielety mogą być trochę zawodne. Zadawane przez nich obrażenia Agoni są trochę zbyt przypadkowe i istnieje kilka naprawdę świetnych sposobów na konsekwentne ich generowanie.

Dlatego podoba mi się ta wersja „mocy specjalnej” podstawowej wersji szkieletu. Ta talia pozwala budować w kierunku dwóch możliwych kart kończących (Kel’Thuzad, Nieunikniony i Mordresh Fire Eye) na dwa różne sposoby. Przeciwko wolniejszym taliom możesz nawet zagrać obiema kartami kończącymi, aby uzyskać maksymalną skuteczność. Chociaż ta talia może mieć problemy z bardziej agresywnymi konfiguracjami i niektórymi kombinacjami, wydaje się być wystarczająco niezawodna, aby wspinać się po drabinie.

Czytaj także  Call of Duty Warzone Aktualizacja 1.31 Informacje o aktualizacji wreszcie naprawiono usterkę nieskończonego stymulantu

Hearthstone: Morderstwo w Zamku Nathria – Moc specjalna „Szkielet” Talia magów Kod: AAECAf0ECNjsA53uA6CKBKiKBJegBJjUBLrkBL7wBAvQ7APT7APW7AOn9wOhkgTcuQSd1ATb3gT67ASCkwWEkwUA

Łowca dzikich nasion Wielkiej Bestii

Jestem całkiem przekonany, że jakaś talia Łowcy będzie bardzo potężna w nowej meta rozszerzenia. Łowca wkrótce uzyska dostęp do mnóstwa indywidualnie potężnych kart, a niektóre kombinacje tych kart mają stworzyć nową, potężną talię. W tej chwili jednak szczerze mówiąc nie jestem do końca pewien, która talia Łowcy okaże się najlepsza. To powiedziawszy, ta talia „Big Beast Wildseed” wydaje się fantastycznym punktem wyjścia.

Podobnie jak poprzednie talie Łowców Wielkich Bestii, ta konfiguracja ma na celu jak najszybsze zapełnienie planszy jak największą liczbą wielkich stronników. W przeciwieństwie do tych talii, ta konfiguracja wykorzystuje nowy pakiet „Wildseed” Łowcy, aby generować dość spójny strumień presji podczas oczekiwania na zagranie większymi stronnikami. To może być najlepsza jak dotąd wersja Big Beast Hunter.

Hearthstone: Morderstwo w zamku Nathria – Big Beast Wildseed Hunter Talia Kod: AAECAR8O5e8DxfsD25EE4Z8E2qMEwKwEx7IEwLkE57kEm8kEuNkE0+QEl+8EvvAEDerpA6mfBNejBOWkBIiyBIe3BJa3BIPIBL/TBMzkBNDkBNLkBKjvBAA=

Powiększająca Glaive Łowca Demonów

Szczerze mówiąc, cała klasa Łowców Demonów wygląda obecnie dość szorstko. Ta klasa nigdy nie doszła do siebie po niektórych osłabieniach do bardziej agresywnych kart i wciąż szuka nowej tożsamości. W związku z tym jednym z najlepszych obecnie sposobów na zbudowanie talii Łowcy Demonów jest wypróbowanie jak największej liczby nowych kart i znalezienie czegoś, co zadziała.

Na razie jednak wydaje się, że jest to najlepsza nowa opcja talii Łowców Demonów. Ta niewiarygodnie agresywna konfiguracja wykorzystuje moc nowej broni Magnifying Glaive, aby uzupełnić twoją rękę i pomóc zadawać stały strumień obrażeń (dwie rzeczy, które agresywni Łowcy Demonów zawsze chcą robić). Ta talia prawie na pewno będzie miała problemy z figurą, która jest absolutnie najlepszą talią, ale powinna pomóc ci wygrać wiele szybkich gier.

Hearthstone: Morderstwo w Zamku Nathria – Powiększająca Glewia Łowca Demonów

Druid Agonia z Wielkiej Rampy

Nie sądzę, aby można było przeceniać, jak dobre będą talie druidów w rozszerzeniu Castle Nathria. Chociaż istnieją inne klasy, które dadzą Druidowi szansę na wygraną (więcej o nich za chwilę), trudno się pomylić z wieloma nowymi opcjami, do których druidzi mają teraz dostęp.

Czytaj także  New World: data premiery, zwiastun, rozgrywka i aktualności

Myślę jednak, że ta talia Deathrattle Ramp Druid jest jednym z najlepszych przykładów potencjału tej klasy, jaki do tej pory widziałem. Chociaż myślę, że być może będziesz musiał poeksperymentować z kilkoma kartami w tej talii, aby naprawdę zoptymalizować jej strategię, podstawowa koncepcja jest prawie kuloodporna. Po prostu jak najszybciej zmaksymalizuj swoją pulę many i obserwuj, jak twój przeciwnik próbuje wymyślić, jak ominąć wielu potężnych stworów, którymi wkrótce będziesz grać.

Hearthstone: Morderstwo w Zamku Nathria – Wielka Rampa Agonia Druida

Wielki wojownik kontroli

Jeśli Łowca Demonów nie jest obecnie najgorszą klasą w Hearthstone, ten „zaszczyt” z pewnością przypadłby Wojownikom. Klasa weszła w to rozszerzenie w dziwnym miejscu, a nowe karty Wojowników Castle Nathria po prostu nie wystarczą, aby zaoferować Wojownikom nową strategię, której naprawdę potrzebują.

Dlatego polecam tę nową wersję klasycznej koncepcji „Wielkiego Wojownika”. Ta talia nie jest szczególnie sprytna ani subtelna, ale robi to, co Wojownicy prawie zawsze robią najlepiej: pozostaje przy życiu, znajdując sposób na zagranie jak największej liczby dużych stronników. Właściwie myślę, że nowa karta Party Crasher może okazać się kluczem do znalezienia talii Wojownika, która naprawdę działa.

Hearthstone: Morderstwo w Zamku Nathria – Kod talii wojowników Big Control: AAECAQcKj+0DuIoEvIoEiKAE76QEpa0E5bAEv84E8NsEiN8ECo7tA8T1A/iABPmMBPqMBImgBIy3BI7UBNPlBKztBAA=

Czarownik zbliżającej się katastrofy

Od czasu do czasu pojawia się rozszerzenie Hearthstone, które zawiera niezwykłą liczbę po prostu zepsutych kart Czarnoksiężnika. Castle Nathria jest jednym z takich rozszerzeń. W rzeczywistości nowa talia „Imp” Czarnoksiężnika może być najlepszą agresywną talią, do której klasa miała dostęp od najwcześniejszych dni gry.

Poznaj talię, która będzie nawiedzać twoje marzenia, dopóki nie zostanie nieuchronnie osłabiona. Dzięki sile przyciągania nowej karty Impending Catastrophe ta talia jest w stanie stale zapełniać planszę irytującymi stronnikami bez konieczności martwienia się o wyczerpanie paliwa. Istnieją odpowiedzi na tę talię, ale to, czy uda ci się je znaleźć na czas, to zupełnie inna sprawa.

Czytaj także  Zwiastun WB MultiVersus obejmuje mema Ultra Instinct Shaggy

Hearthstone: Morderstwo w zamku Nathria – zbliżająca się katastrofa Czarownik

Paladyn czystej kontroli

Prawdę mówiąc, każdemu, kto szuka bardziej spójnej talii Paladyna, prawdopodobnie lepiej będzie wybrać wersję talii Paladyna „Koleś”, która ma nakarmić Sire Denathriusa jak najwięcej stronników. Oto doskonały przykład tego archetypu. Jednak osobiście odniosłem wiele sukcesów z tą wersją nowej talii „Pure Paladin”.

Jak sama nazwa wskazuje, ta talia składa się wyłącznie z kart Paladyna. Może to zabrzmieć sztucznie, ale ta sztuczka umożliwia łatwy dostęp do pełnej (i znacznej) mocy dwóch nowych kart Paladyna: Elitarnego Snoba i Hrabiny. Zdziwicie się, jak wszechstronna jest obecnie oferta ekskluzywnych kart Paladyna, a na pewno zdziwicie się, jak często nowe karty tej talii pozwalają stosunkowo łatwo wykończyć większość przeciwników.

Hearthstone: Morderstwo w Zamku Nathria – Paladyn czystej kontroli

Nowy Cudotwórca

Przed wydaniem rozszerzenia Castle Natrhria istniała popularna teoria, że ​​Łotrzykowie mogą wkrótce stać się najbardziej zepsutą klasą w Hearthstone. Cóż, po spędzeniu trochę czasu z tym rozszerzeniem podczas niedawnego wydarzenia zapowiadającego, mogę z pewnością powiedzieć, że Łotrzykowie mają potencjał, by zepsuć grę dzięki tej nowej talii „Cudownej”.

Ta talia wygląda dziwnie na papierze, ale koncepcja jest naprawdę prosta. Zasadniczo próbujesz zagrać jak najwięcej kart, gdy Sinstone Graveyard jest aktywne i/lub Necrolord Draka jest w twojej ręce. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będziesz mógł zorganizować kilka potencjalnie kończących grę zagrań, które obejmują albo potężne stwory, albo przywołanie dużej broni. Baw się dobrze grając z (lub przeciwko) tą talią.

Hearthstone: Morderstwo w Zamku Nathria – nowy cudny łotrzyk

Ewoluuj Szamana

Szaman to obecnie kolejna dziwna klasa. Oczywiste jest, że ich nowe karty „Ewolucja” mają duży potencjał, ale jeszcze nie grałem ani nie oglądałem żadnej wersji tego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *