Jak oglądać Lokiego: przesyłaj strumieniowo nowe seriale Marvela online na Disney Plus z dowolnego miejsca

(Źródło zdjęcia: Disney) Ładowanie odtwarzacza audio…

„Bóg psot”, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy, powraca tym razem na mały ekran w najnowszym serialu telewizyjnym Marvela Disney Plus (otwiera się w nowej karcie), kontynuując sukces WandaVision i The Falcon oraz Zimowy żołnierz. Odbywający się po wydarzeniach z Avengers: Endgame, Loki znajduje się w gorącej wodzie z Time Variance Authority. Zamieniając się w coś w rodzaju dramatu detektywistycznego, upewnij się, że wiesz, jak oglądać Lokiego online i przesyłać strumieniowo sześcioczęściowy spin-off Avengers, gdzie jesteś.

  • Oferty Disney Plus: zobacz wszystkie dzisiejsze najlepsze ceny tutaj (otwiera się w nowej karcie)

Zaciągnięty do Time Variance Authority po złamaniu rzeczywistości i zmianie właściwego upływu czasu poprzez ucieczkę z Tesseractem w Avengers: Endgame, Loki stanął przed wyborem: pomóc agentowi TVA Mobiusowi „Moby” M. Mobiusowi (w tej roli Owen Wilson ) ustalić ramy czasowe lub… no wiesz, zrobić Lokiego.

Brak nagród za odgadnięcie, którą drogą podąża bóg psot.

Ale wszystko nie jest takie, jak się wydaje w zimnym, biurokratycznym świecie monitorów osi czasu. Loki, całkowicie przekonany o własnej wyższości intelektualnej i przebiegłości, mógł po prostu nie docenić swojego nowego przeciwnika.

Ale wydaje się, że liczniki fasoli też wiedzą, jak się trochę zabawić.

Moby nie do końca opowiedział Lokiemu całą historię i podczas gdy mistrz manipulacji nagina historię do swojej woli, bawi się i klepie się po plecach, sędzia Ravonna Renslayer pilnuje każdego jego ruchu.

Ponieważ Loki ma już pierwsze reakcje, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, wyjaśniając, jak oglądać Lokiego online i przesyłać strumieniowo nową serię Marvela już dziś – jako jeden z sześciu limitowanych seriali telewizyjnych Marvela, które pojawią się na platformie w tym roku, nie ma powodu, aby nie złapać świetnego wyceniaj subskrypcję Disney Plus już teraz!

Czytaj także  Fantasia 2017: Najważniejsze wydarzenia tegorocznego Montreal Genre Fest

Disneya (otwiera się w nowej karcie)Disney+ Monthly Basic (otwiera się w nowej karcie)7,99 USD/miesiąc (otwiera się w nowej karcie)Wyświetl (otwiera się w nowej karcie)w Disney+ (otwiera się w nowej karcie)Disney+ (otwiera się w nowej karcie)Disney+ Monthly Premium (otwiera się w nowej karcie)10,99 USD/miesiąc (otwiera się w nowej karcie)Wyświetl (otwiera się w nowej karcie)w Disney+ (otwiera się w nowej karcie)Disneya (otwiera się w nowej karcie)Disney+ Bundle Duo Basic (otwiera się w nowej karcie)9,99 USD/miesiąc (otwiera się w nowej karcie)Wyświetl (otwiera się w nowej karcie)w Disney+ (otwiera się w nowej karcie)

Jak teraz oglądać Lokiego online i przesyłać strumieniowo nowy program Marvela na Disney Plus

Jak zaoszczędzić pieniądze na Disney+

Disney Plus jest już tańszy niż konkurencyjne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, ale możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, rejestrując się w roczna subskrypcja, która daje 15% zniżki od ceny miesięcznej. Oczywiście na początku musisz rzucić kasę, ale przy tak dużej ilości treści, w których można utknąć, bardzo wątpimy, że zabraknie ci rzeczy do obejrzenia przed upływem 12 miesięcy. patrzysz na 79,99 USD / 79,90 GBP / 119,99 USD na rok (otwiera się w nowej karcie).

Lub jeśli Twoje zainteresowania sięgają dalej (a mieszkasz w USA), poważnie sugerujemy przyjrzenie się fantastycznej wartości pakiet pakietowy. Dodaje Hulu i ESPN + do ceny subskrypcji. Element Hulu otwiera świat Hulu Originals, takich jak The Great, Upload, Helstrom i Normal People. Podczas gdy ESPN+ oferuje mnóstwo ekskluzywnych transmisji sportowych na żywo, skrótów wydarzeń i filmów dokumentalnych. Pakiet łączony kosztuje tylko 13,99 USD miesięcznie (otwiera się w nowej karcie).

Co jeszcze powinienem wiedzieć o Disney+?

Loki to tylko najnowszy z serii ostatnich hitów dostępnych wyłącznie na platformie, w tym Soul, The Mandalorian, Mulan, Hamilton, The Falcon and the Winter Soldier i wiele więcej.

Czytaj także  Jak oglądać Braves vs Astros i transmitować na żywo mecz World Series 6 z dowolnego miejsca

Usługa przesyłania strumieniowego ma aplikacje na iOS i Androida (oczywiście) i jest dostępna do oglądania online za pośrednictwem takich urządzeń jak Amazon Fire TV Stick, PS4, Xbox One i Roku.

Ponadto, teraz, gdy Disney ustanowił precedens wypuszczania filmów, takich jak remake Mulan na żywo, w serwisie zamiast w kinach za pośrednictwem programu Disney Plus Premier Access, należy się spodziewać, że firma będzie nadal dostarczać więcej hitów filmowych, które pierwotnie miały być pokazany na dużym ekranie w Disney Plus w 2021 roku. Ostatnio jest to sposób na oglądanie Cruelli online, z Czarną Wdową w drodze w lipcu z Czarną Wdową.

I wreszcie, jest nowa Gwiazda na Disney Plus, którą cieszy się większość światowych rynków, a ilość treści dostępnych w Disney Plus jest ponad dwukrotnie większa, ze szczególnym uwzględnieniem programów, które spodobają się dorosłym.

Jest dostępny w Wielkiej Brytanii, większości krajów Europy i na innych wybranych rynkach, takich jak Australia i Nowa Zelandia – ale nie w Stanach Zjednoczonych, gdzie usługa Hulu giganta medialnego ma już bardzo podobny zasięg.

Dzisiejsze najlepsze oferty Disney+ i pakietyDisneya (otwiera się w nowej karcie)Disney+ Monthly Basic (otwiera się w nowej karcie)7,99 USD/mies. (otwiera się w nowej karcie)Wyświetl (otwiera się w nowej karcie)Disney+ (otwiera się w nowej karcie)Disney+ Monthly Premium (otwiera się w nowej karcie)10,99 USD/miesiąc (otwiera się w nowej karcie)Wyświetl (otwiera się w nowej karcie)Disneya (otwiera się w nowej karcie)Disney+ Bundle Duo Basic (otwiera się w nowej karcie)9,99 USD/miesiąc (otwiera się w nowej karcie)Wyświetl (otwiera się w nowej karcie)

Czytaj więcej:

  • Przejdź do naszego przewodnika po Disney Plus, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje
  • Upewnij się, że otrzymujesz najlepszą wartość dzięki naszemu przewodnikowi po cenach Disney Plus
  • Więcej ekskluzywnych materiałów Disney Plus: jak oglądać Soul online
Czytaj także  Kamen Rider: 7 jeźdźców na początek

Skontaktuj się ze mną w sprawie aktualności i ofert innych marek FutureOtrzymuj od nas e-maile w imieniu naszych zaufanych partnerów lub sponsorów Przesyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na Regulamin (otwiera się w nowej karcie) i Politykę prywatności (otwiera się w nowej karcie) i masz ukończone 16 lat lub koniec. Zobacz więcej wiadomości telewizyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *