Justice Society of America powraca do uniwersum DC

Aktualności Justice Society of America powraca do DC Universe

Justice Society of America wreszcie powróci do uniwersum DC we wrześniu na łamach Justice League.

The Justice Society otrzymuje duży impuls od DC Comics i powrócą do regularnej ciągłości na łamach Justice League Scotta Snydera.

Klasyczna drużyna superbohaterów z okresu II wojny światowej dołączy do flagowego tytułu DC we wrześniu w ramach kolejnego wielkiego wątku fabularnego: The Justice/Doom War. „Nie mogę ci powiedzieć, jak bardzo jestem zaszczycony i podekscytowany, że mogę przywrócić im ciągłość głównej linii. Czekałem, aby to zrobić przez miesiące, miesiące, miesiące, miesiące i miesiące – naprawdę, odkąd zrobiliśmy Metal” – powiedział Snyder dla Newsaramy.

czytaj więcej: The Batman Who Laughs to zwieńczenie 10 lat historii Scotta Snydera

Ale Snyder powiedział nam jeszcze więcej o swoich planach dotyczących JSA.

„JSA będzie szalone” — obiecuje Snyder. „To naprawdę przypomina postacie z całego DCU, historię i przyszłość DCU. Nie zdradzę zbyt wiele, ale powiem, że zobaczycie wiele postaci, które, jak sądzę, będziecie zadowoleni, i będą walczyć w całym krajobrazie czasowym DCU.

Znaczenie ostatecznego umieszczenia JSA z powrotem w uniwersum DC po Rebirth również nie zostało utracone przez pisarza.

„To ogromny zaszczyt i dreszczyk emocji, móc zapewnić im ciągłość głównej linii i myślę, że ludzie będą naprawdę podekscytowani planami, które dla nich mamy” – mówi. „Mam dla nich bardzo pełne ujęcie i historię wykraczającą poza Justice/Doom War, którą planuję teraz zbudować z artystą. Chcę zrobić coś naprawdę wyjątkowego, co zbada pochodzenie zespołu i pokaże, dlaczego w ogóle się utworzyli [and] kto je utworzył. Naprawdę zbadamy bohaterstwo i tragedię bycia pierwszą drużyną superbohaterów w czasie, gdy świat się rozpada”.

Oryginalne Justice Society of America zostało po raz pierwszy wprowadzone w 1940 roku i zawierało najwcześniejsze wersje wielu głównych postaci DC – Green Lanterna, Flasha, Hawkmana i innych. Zniknęli z ciągłości w połowie Złotego Wieku, by zostać napisanymi z powrotem na początku lat 60. jako mieszkańcy równoległej Ziemi na łamach Flasha. „Błysk dwóch światów” ustanowił koncepcję multiwersu DC i umocnił JSA jako ukochaną superdrużynę, przygotowując grunt pod wiele uwielbianych historii, takich jak Kryzys na nieskończonych ziemiach, Złoty wiek Jamesa Robinsona oraz ponowne wprowadzenie przez niego i Geoffa Johnsa Zespół pod koniec lat 90.

Czytaj także  Jak film Books of Blood firmy Hulu dotyka umysłu Clive'a Barkera

Ostatnio pojawiły się one na łamach Doomsday Clock Johnsa i Gary’ego Franka – jako część „eksperymentów” dr Manhattanu z metaverse i jego implikacjami dla szerszej ciągłości DC Universe. Podczas gdy zespół był nieobecny w „głównym” DC Universe Earth od ery New 52, ​​postacie pojawiały się i znikały od czasu DC Rebirth, a Jay Garrick i Johnny Thunder pojawili się w crossoverze Batmana i Flasha „The Button”. Oto, co DC mówi o wrześniowych numerach Justice League:

LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI #31autor: SCOTT SNYDER i JAMES TYNION IVgrafika: JORGE JIMENEZOkładka: FRANCIS MANAPUL Wariant okładki: JULIAN TOTINO TEDESCO „The Justice Doom War” część druga! Zwieńczeniem planu Lexa Luthora jest pokonanie Ligi Sprawiedliwych do nagrody, zwiększając niebezpieczeństwo w miarę trwania Roku Złoczyńcy! Całość roztrzaskała się, a jej kawałki zostały rozrzucone w czasie i przestrzeni. W związku z tym Liga Sprawiedliwości również musi się rozdzielić, tworząc trzy zespoły poszukiwawcze, które przeczesują przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, aby ponownie połączyć Całość, zanim Legion Zagłady będzie mógł położyć swoje nikczemne ręce na kosmicznej broni. Jakich sojuszników znajdą nasi bohaterowie w innych liniach czasowych? W przyszłości to Ostatni Chłopiec na Ziemi, Kamandi! Ale w przeszłości są znajome twarze Justice Society of America! W SPRZEDAŻY 09.04.19

LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI #32autor: SCOTT SNYDER i JAMES TYNION IVArtyści: HOWARD PORTER okładka: FRANCIS MANAPUL Wariant kartonu okładka: OLIVIER COIPEL „The Justice Doom War” część trzecia! W strumieniu czasu robi się niebezpiecznie. Po jednej stronie czasu zespół Justice League znajduje heroiczny cel; z drugiej to przyszłość pełna chaosu i prób. To Totalność w działaniu. Jeśli nie mogą powstrzymać Legionu Lexa na wszystkich frontach, może być tylko jedna opcja: przyjąć Zagładę!WYPRZEDAŻ 18.09.19

Niezgłoszone, ale nie mniej ważne jest ujawnienie, że Howard Porter, który obecnie burzy go w The Flash on art Joshua Williamsona, dołączy do Snydera i Jamesa Tyniona IV w Justice League. To będzie jedna wspaniała książka. I za każdym razem, gdy możemy uzyskać wygląd Kamandi, jesteśmy szczęśliwi.

Czytaj także  Batman v Superman: powrót do najlepszego filmu animowanego na świecie

Justice League # 31 Okładka przedstawia Justice Society of America Liga Sprawiedliwości nr 32

Aby uzyskać więcej informacji na temat Justice League, Justice Society, Justice League International, Justice League Europe, Justice League EXTREME lub Elite lub jakiejkolwiek innej ligi, która dołącza do Justice/Doom War, trzymaj się Den of Geek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *