Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów Blu-ray Funkcje specjalne ujawniają, gdzie był Thor

Wiadomości Blu-ray „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” zawiera informacje o tym, gdzie był Thor

Wszystkie oficjalne informacje na temat Blu-ray Captain America: Civil War mamy tutaj.

Zastanawiasz się, dlaczego Thor nie mógł pomóc podczas wydarzeń w Captain America: Civil War? Cóż, ten zabawny film powinien cię napełnić…

Captain America: Civil War Blu-ray — specjalne funkcje

Oto pełna lista funkcji specjalnych…

Wydania są pełne funkcji specjalnych.

Sprawdź je tutaj:

· Jesteśmy zjednoczeni, podzieleni upadniemy – Powstanie Kapitana Ameryki: Wojna bohaterów, część 1 i część 2 – W miarę narastania napięcia wybierane są strony i rysowane linie. Dowiedz się więcej o postaciach z każdej strony — od Kapitana Ameryki i Iron Mana po najnowszych rekrutów. W tym kompletnym spojrzeniu zza kulis na punkt zwrotny w sadze Marvela, przyjrzymy się ich historiom za pomocą ekskluzywnych materiałów filmowych i wywiadów oraz odkryjemy, co zadecydowało o wyborze drużyn superbohaterów, sfilmowaniu epickich sekwencji akcji oraz przedstawieniu Czarnej Pantery i Spider-Man do MCU.

· Kapitan Ameryka: Droga do wojny secesyjnej – Poznaj fascynującą ewolucję pierwszego starcia od lojalnego żołnierza do doświadczonego, skonfliktowanego bohatera, który kwestionuje władzę.

· Iron Man: Droga do wojny secesyjnej — od Gulmiry do Sokovii — poznaj rozwój i ewolucję jednej z najbardziej kultowych postaci w Kinowym Uniwersum Marvela.

· Gag Reel – Rozładuj napięcie związane z tym konfliktem o wysoką stawkę dzięki zabawnym scenom przedstawiającym jaśniejszą stronę Twoich ulubionych superbohaterów.

· Sceny usunięte i rozszerzone – Zobacz nigdy wcześniej niepublikowane materiały, które nie trafiły do ​​ostatecznej wersji Captain America: Civil War.

· Komentarz audio — reżyserzy Anthony i Joe Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely przedstawiają szczegółową analizę poszczególnych scen i wyjaśniają wyzwania związane z narracją, przed którymi stanęli, tworząc trzecią część serii Kapitan Ameryka.

· Open Your Mind: Marvel’s Doctor Strange – Ekskluzywny podgląd – Zajrzyj za kulisy i wyjdź poza kulisy, gdy Doktor Strange wyrusza w podróż na duży ekran.

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów Data premiery Blu-ray

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów pojawi się w formacie Digital HD 2 września i Blu-ray 13 września.

Możesz zamówić w przedsprzedaży Captain America: Civil War Blu-ray tutaj.

Czytaj także  Najlepsze książki beletrystyki 2017 według Den of Geek

Kapitan Ameryka: Recenzja wojny secesyjnej

Oto fragment naszej recenzji (bardzo nam się podobało)…

Filmy z Kapitanem Ameryką, ze względu na fakt, że Steve Rogers jest kamieniem węgielnym wszechświata Marvela zarówno w komiksach, jak i na ekranie, były połączeniem tych dwóch. Captain America: Civil War kontynuuje tę tradycję i, szczerze mówiąc, niemal ją udoskonala: bardziej niż jakikolwiek inny dotychczas film Marvela, Civil War z powodzeniem łączy wiele różnych narracji i obowiązków postaci, czego efektem jest epicka opowieść, która wydaje się niewiarygodnie intymna i stawia lojalność i etyka Avengersów i innych im podobnych na próbę.

Przeczytaj pełną recenzję tutaj!

Captain America: Civil War Zwiastuny i klipy

Mamy dokładną analizę powyższego zwiastuna, którą można przeczytać klikając tutaj.

Oto drugi zwiastun…

Jest też międzynarodowy zwiastun filmu, który zawiera trochę nowego materiału. Przede wszystkim po prostu podkreśla rolę Iron Mana.

Obejrzyj tutaj…

Oto spot telewizyjny wyemitowany podczas Super Bowl 50…

A oto kilka spotów telewizyjnych…

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów Czas trwania

Ten trwa epickie 147 minut, więc może nie pij za dużo napojów gazowanych. To najdłuższy film Marvela. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

W sekcjach na następnych stronach podzieliliśmy wszystkie oficjalnie opublikowane informacje, a także niektóre z bardziej wiarygodnych plotek o Captain America: Civil War. Uwaga, bo może zawierać spoilery…

Kapitan Ameryka: Historia wojny secesyjnej

Zaczniemy od oficjalnego streszczenia Marvela:

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się Avengers: Czas Ultrona, gdy Steve Rogers przewodzi nowemu zespołowi Avengersów w ich nieustających wysiłkach na rzecz ochrony ludzkości. Po kolejnym międzynarodowym incydencie z udziałem Avengersów, który skutkuje dodatkowymi szkodami, narasta presja polityczna, aby wprowadzić system odpowiedzialności i organ zarządzający, który określi, kiedy skorzystać z usług zespołu. Nowe status quo niszczy Avengersów, którzy próbują chronić świat przed nowym, nikczemnym złoczyńcą.

Jest jeszcze jedno oficjalne streszczenie, dzięki uprzejmości Marvela, które pomaga rozwinąć stronę Tony’ego.

W filmie Marvela „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” Steve Rogers przewodzi nowo utworzonemu zespołowi Avengersów w ich nieustających wysiłkach na rzecz ochrony ludzkości. Ale po kolejnym incydencie z udziałem Avengersów, który skutkuje dodatkowymi szkodami, rośnie presja polityczna, aby wprowadzić system odpowiedzialności, na czele którego stoi organ zarządzający, który ma nadzorować i kierować zespołem. Nowe status quo rozbija Avengersów, w wyniku czego powstają dwa obozy — jeden kierowany przez Steve’a Rogersa i jego pragnienie, by Avengersi mogli swobodnie bronić ludzkości bez ingerencji rządu, a drugi po zaskakującej decyzji Tony’ego Starka, by poprzeć rządowy nadzór i odpowiedzialność.

Czytaj także  Opis i analiza zwiastuna Strażników Galaktyki 2

Szczegółowo o tym, co czeka Captain America: Civil War z perspektywy komiksu, pisaliśmy tutaj.

Podczas rozmowy z We Got This Covered Sebastian Stan poświęcił chwilę, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tego, czy jest zainteresowany zobaczeniem, jak Bucky sam staje się dobrym kapitanem (prawdopodobnie możesz odgadnąć tę odpowiedź), a także czego fani mogą oczekiwać od jego kolejnego Marvela wycieczka w Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Po pierwsze, zastanawiając się, czy sam chciałby założyć czerwony, biały i niebieski, Stan powiedział sarkastycznie: „Nie, naprawdę nie chciałbym, powiem ci, myślę o tym każdego dnia”. Po śmiechu Stan dodał: „To nie zależy ode mnie i szczerze mówiąc, bardzo lubię swoją pracę tam. Bardzo się cieszę, że chodzę do pracy i robię to, co robię. Uwielbiam charakter, który mam. Zależy to od wielu różnych rzeczy i niezależnie od tego, co postanowi Marvel, jestem w grze”.

Jednak na temat tego, czego fani mogą się spodziewać w najbliższej przyszłości, Stan był znacznie bardziej dosadny i bezpośredni: „Trochę brutalnych walk; kilka poważnych, poważnych walk, jakich tak naprawdę nie widziałeś wcześniej w żadnym innym filmie, z czego jestem naprawdę dumny. I dużo charakteru i serca, ponieważ w filmie jest wielu ludzi, ale od każdego dostaniesz dużo charakteru.

Mamy nadzieję, że oznacza to więcej praktycznych ogłuszeń i mniej CGI. W końcu wszyscy zgadzają się, że był to jeden z najlepszych aspektów pierwszych kilku aktów w Captain America: The Winter Soldier.

Sebastian Stan powiedział nam, że fani nie powinni się martwić, pomimo dużej obsady postaci, to zdecydowanie film o Kapitanie Ameryce:

„Zmiana uwagi w filmie i rodzaj filmu jest… ludzie zrozumieją, dlaczego nie jest to film Avengers, historia jako taka, ponieważ tonacja jest na tym samym poziomie, jeśli nie bardziej brutalna, niż Winter Soldier. I to naprawdę ma coś wspólnego z Russo (Braciami, reżyserami) i niezwykłymi scenarzystami, których mamy. Więc tak, jest wiele niedokończonych spraw z filmu The Winter Soldier i wciąż mamy do czynienia z wieloma historiami, które zostały uwikłane we wszystkie inne filmy. Ale to zdecydowanie film o Kapitanie Ameryce”.

Czytaj także  Przewodnik czytania komiksów Wonder Woman

Przeczytaj nasz pełny wywiad z Sebastianem Stanem tutaj.

Captain America: Civil War Obsada i nowe postacie

Tak więc zespół „New Avengers”, którego poznaliśmy pod koniec Avengers: Age of Ultron, w tym przypadku przejdzie od razu do akcji. Oprócz oczywistych powrotów Chrisa Evansa i Roberta Downeya Jr., w Captain America: Civil War wystąpią także Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Sebastian Stan jako Bucky Barnes/Winter Soldier, Anthony Mackie jako Sam Wilson/Falcon, Paul Bettany jako The Vision, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Don Cheadle jako Jim Rhodes/War Machine i Elizabeth Olsen jako Wanda Maximoff/Scarlet Witch.

W tej chwili oficjalne słowo wydaje się być takie, że Nick Fury grany przez Samuela L. Jacksona nie pojawi się w filmie, ale brzmi to trochę trudno w to uwierzyć, prawda?

Paul Rudd dołączy do zespołu jako Ant-Man.

Film przedstawi również Chadwicka Bosemana jako potencjalnego przyszłego Avengera T’Challa/Czarną Panterę.

Najbardziej ekscytująca jest obecność Spider-Mana, który w końcu zostanie wprowadzony do Marvel Cinematic Universe. Tom Holland zagra Petera Parkera/Spider-Mana, choć prawdopodobnie nie ma on zbyt dużej roli. Wygląda jednak na to, że możemy zobaczyć ewolucję kostiumu Spider-Mana. Russos mówili trochę o swoim podejściu do Spidey tutaj.

Oto spojrzenie na Toma Hollanda jako Petera Parkera na planie:

A oto spojrzenie na twojego nowego Spider-Mana!

Nawiasem mówiąc, Tom Holland ma pieczęć aprobaty reżysera Strażników Galaktyki Jamesa Gunna w tej roli.

Emily VanCamp powraca jako Sharon Carter/Agentka 13.

William Hurt jako wróg Hulka, generał Thaddeus „Thunderbolt” Ross, który najwyraźniej będzie miał nieco bardziej zniuansowane podejście niż fani Incredible Hulk, którzy go poznali. Nie jest jedyną drugoplanową postacią z innego filmu, która się pojawia. Na scenie pojawi się także Pepper Potts Gwyneth Paltrow.

Martin Freeman jest tutaj jako Everett Ross, członek Joint Counter…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *