Krainy czarów Tiny Tiny: najlepsze konstrukcje dla każdej klasy

Zawiera Krainy Czarów Tiny Tiny: Najlepsze konstrukcje dla każdej klasy

Najlepsze konfiguracje klasy Tiny Tina’s Wonderlands pokazują, jak szalona jest ta strzelanka łupieżcza.

Zdjęcie: Gry 2K

Podczas gdy Tiny Tina’s Wonderlands nie jest tak głęboka w grę RPG, jak styl D&D strzelanki łupieżczej może ci w to uwierzyć, gra nadal pozwala ci stworzyć rodzaj przesadnej i absurdalnie potężnej postaci budującej Borderlands gry są znane.

W rzeczywistości posunąłbym się do stwierdzenia, że ​​Tiny Tina’s Wonderlands zawiera mój ulubiony system budowania postaci Borderlands. Możliwość łączenia wielu klas podczas budowania postaci nie tylko otwiera większą różnorodność realnych możliwości budowania, ale naprawdę zachęca do odkrywania sprzętu / strategii w tej grze, które w przeciwnym razie mogłeś zignorować, dopóki nie zdecydujesz się całkowicie rzucić inną postacią.

To powiedziawszy, nowe opcje budowania postaci w tej grze wprowadzają również kilka komplikacji, które musisz wziąć pod uwagę za każdym razem, gdy próbujesz zoptymalizować swoją postać i klasę. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać w przypadku niektórych z najlepszych buildów postaci, jakie do tej pory znalazłem:

  • Ponieważ masz bardzo niewiele do powiedzenia na temat wyposażenia, które zdobywasz w tej grze (zwłaszcza jeśli chodzi o przedmioty legendarne), nie zamierzam polecać konkretnych elementów wyposażenia dla każdej konfiguracji. Znajdziesz jednak zalecenia dotyczące rodzaju sprzętu, którego powinieneś szukać (w stosownych przypadkach).
  • Ponieważ w końcu jesteś w stanie szanować swoją postać w Krainach Czarów Tiny Tiny, nie ma znaczenia, którą klasę wybierzesz, jeśli chodzi o możliwości budowania dwóch klas. Postanowiłem jednak skupić się na kompilacjach, które pozwalają maksymalnie wykorzystać wybraną klasę bazową, zanim przejdziesz do opcji respec.
  • Na koniec zauważysz, że ten przewodnik nie obejmuje punktów „Rankingu mitu” (które zdobywasz po osiągnięciu maksymalnego poziomu gry). Dzieje się tak, ponieważ nie masz zbyt wielu opcji, jeśli chodzi o przydzielanie punktów rangi mitu do różnych bonusów. W takim przypadku będziesz po prostu chciał przejść przez naturalny system progresji rang Mit i wybrać bonusy, które oferują najwięcej korzyści Twojej konfiguracji, gdy tylko jest to możliwe.

Pomijając to, oto niektóre z najlepszych buildów Tiny Tina’s Wonderlands, jakie do tej pory znalazłem:

Tiny Tina’s Wonderlands: Najlepsza kompilacja Brr-Zerkera — Build Brr-Zerker/Stabbomancer „Ice Pick”

Ogólnie wysoki poziom mocy obrażeń od mrozu w Krainach Czarów Tiny Tiny oznacza, że ​​Brr-Zerkerzy mają sporo realnych opcji budowania. Tak długo, jak maksymalizujesz potencjał obrażeń od mrozu Brr-Zerkerów, prawdopodobnie budujesz je we właściwy sposób.

Czytaj także  Projekt gry wieloosobowej The Last of Us Part 2 podobno znacznie większy niż pierwotnie planowano

Jednak ten build „Ice Pick” jest absolutnie jednym z najlepszych buildów Brr-Zerkera, jakie do tej pory widziałem.

Ta konfiguracja polega na szybkim poruszaniu się i zadawaniu ogromnych ilości wzmocnionych mrozem obrażeń w walce wręcz, gdy odbijasz się między wrogami. Strona drzewa umiejętności Brr-Zerker zapewnia czystą siłę ataku i wytrzymałość, podczas gdy umiejętności Stabbomancer znacznie zwiększają potencjał trafienia krytycznego i prędkość ruchu. Być może istnieją inne opcje kompilacji, które ostatecznie pozwolą ci zadawać więcej obrażeń od mrozu, ale podoba mi się w tej konfiguracji to, że pasuje do stylu „trzymaj się i ruszaj”, na którym większość użytkowników Brr-Zerkera będzie chciała polegać pod koniec -wyzwania gry.

Nadal będziesz musiał wpleść ostrzał i obrażenia od zaklęć w tej konfiguracji, ale większość twoich obrażeń będzie pochodzić z ataków w zwarciu i umiejętności akcji. Gdy już nauczysz się żonglować swoimi umiejętnościami w sposób, który pozwoli ci w pełni wykorzystać zdolności przywracania czasu odnowienia „przy zabiciu”, będziesz mógł spamować swoje najlepsze ataki i minimalizować ryzyko, z którym zwykle się wiążesz, chodząc na palcach -toe z wrogami.

Jeśli chodzi o twoje statystyki, chcesz stosunkowo wcześnie zainwestować w siłę i zręczność. Dobrym pomysłem jest również wydanie kilku punktów na Kondycję (zwłaszcza we wczesnych fazach gry, kiedy jesteś trochę bardziej podatny na ataki). W pewnym momencie będziesz też chciał podnieść swoje Dostrojenie, chociaż ta statystyka nie jest tak ważna aż do dalszej części gry.

Priorytetowo traktuj każdy sprzęt, który zwiększa twoją prędkość ruchu, prędkość ataku/obrażenia w zwarciu i przeżywalność, ale nie bój się używać naprawdę dobrej broni tylko dlatego, że niełatwo „pasuje” do tej konfiguracji. Właściwie nie jest złym pomysłem, aby zrekompensować niektóre słabości tej konfiguracji, wybierając broń lub dwa, które pozwalają na pracę z dystansu, gdy tylko jest to możliwe.

Tiny Tina's Wonderlands Najlepsza konstrukcja Brr-Zerkera

Tiny Tina’s Wonderlands: Najlepsza konstrukcja Clawbringer – Build „Ele-Mental” The Clawbringer / Spore Warden

Szczerze mówiąc, generalnie uważam, że Clawbringers są lepszą klasą drugorzędną. Niektóre z ich wczesnych umiejętności oferują ogromną premię do rzeczy, które Brr-Zerkers, Graveborns i Spellshots już robią lepiej niż ta klasa.

Czytaj także  Oś czasu Resident Evil w porządku chronologicznym

Jeśli jednak od początku chcesz grać jako Znoszący Szpony, polecam pracować nad tą hybrydową kompilacją, która pozwoli Ci w pełni wykorzystać różne żywiołowe umiejętności Zbieracza Szponów.

Podstawową ideą jest tutaj użycie umiejętności Bounty of the Hunt Strażnika Zarodników, aby skrócić długi czas odnowienia niszczycielskiej umiejętności Storm Smite. Mimo że nadal nie będziesz mógł polegać na Porażenia Burzy tak często, jak chcesz, ta konfiguracja pozwala na maksymalne wykorzystanie podstawowych ataków/umiejętności Zbieracza Szponów w sposób, który sprawia, że ​​czas pomiędzy tymi atakami Porażenia Burzy wydaje się dłuższy. trochę bardziej produktywny niż zwykle.

Ta konfiguracja daje również dostęp do innego towarzysza, co znacznie zwiększa zarówno twoje możliwości zadawania obrażeń, jak i przeżywalność. W rzeczywistości zabójcza kombinacja ognia + trucizny, którą zapewniają ci towarzysze, może absolutnie zniszczyć niektóre typy wrogów.

Nie powinno dziwić, że w końcu zamierzasz dużo zainwestować w Dostrojenie za pomocą tej konfiguracji, ale szczerze polecam skupić się na mądrości i sile we wczesnych fazach gry. Dostrojenie staje się tak ważne dopiero nieco później w grze, a te inne statystyki z pewnością pomogą ci utrzymać się przy życiu do tego czasu.

Możesz wybrać sprzęt i zaklęcia, które zwiększą obrażenia twoich towarzyszy, ale ogólnie uważam, że lepiej jest skupić się na zadawaniu jak największej ilości obrażeń od żywiołów z jak największej liczby źródeł.

Tiny Tina's Wonderlands Najlepsza konstrukcja Clawbringer

Tiny Tina’s Wonderlands: Najlepsza konstrukcja Graveborn – Graveborn/Zarodnik Strażnik „BFF Companions”

Graveborn to szczerze jedna z najlepszych klas w grze, jeśli chodzi o wszechstronność budowania. Wiele klas może skorzystać na połączeniu z Gravebornami, a kompilacje Graveborn w późnej fazie gry mogą iść w wielu różnych kierunkach, w zależności od wyboru drugiej klasy.

Biorąc to pod uwagę, naprawdę trudno jest pokonać tę konfigurację opartą na towarzyszach, która łączy najlepsze cechy klas Graveborn i Spore Warden.

Mówiąc najprościej, ta konfiguracja została zaprojektowana, aby dać Gravebornom dodatkowego towarzysza, który pozwoli im zmaksymalizować i tak już wysoki potencjał obrażeń ich umiejętności i zdolności opartych na towarzyszach. Podczas gdy sami Gravebornowie stają się jeszcze silniejsi, gdy mają obu towarzyszy, tym, co sprawia, że ​​ta konkretna konfiguracja jest tak wyjątkowa, jest fakt, że zamienia twoich towarzyszy w kompletne potężne jednostki.

Czytaj także  Jak najbardziej kultowe ulepszenie Super Mario zostało zainspirowane magicznymi grzybami

Poważnie, widziałem, jak towarzysze tej kompilacji przebijają się przez najtwardszych wrogów w grze, otrzymując niewielkie lub żadne obrażenia. Nie pomyślałbyś, że umiejętność przyzywania towarzysza Zarodnikowego Strażnika uczyniłaby Graveborna o wiele potężniejszym, ale umiejętności tego towarzysza (a także niektóre umiejętności Zarodnikowego Strażnika) naturalnie wzmacniają wszystko, czego chce Graveborn. Nie musisz nawet wychodzić z siebie, aby ta kompilacja działała tak dobrze, jak ona. Po prostu wzmacniaj swoją postać, niech te wzmocnienia przechodzą naturalnie na twoich towarzyszy i staraj się nie dopuścić do tego, aby twoja szczęka uderzyła o podłogę, gdy patrzysz, do czego zdolna jest twoja drużyna.

W związku z tym powinieneś nauczyć się kochać każdy sprzęt, który zwiększa umiejętności twoich towarzyszy lub pozwala „przewyższyć” niektóre z twoich kluczowych umiejętności towarzysza. Nie musisz w pełni wyposażać się w sprzęt oparty na towarzyszach, ale odrobina dodatkowej pomocy w tym obszarze jest długa.

Jeśli chodzi o statystyki, szukasz dość równomiernego rozłożenia Inteligencji, Mądrości i Dostrojenia. Możesz nawet nieco obniżyć Kondycję, jeśli chcesz podnieść jeden z pozostałych atrybutów. Ostatecznie chcesz się tylko upewnić, że możesz jak najczęściej korzystać ze swoich wzmocnień i innych umiejętności związanych z towarzyszami.

Tiny Tina's Wonderlands Najlepsza konstrukcja Graveborn

Tiny Tina’s Wonderlands: Najlepszy Build Spellshot – Build Spellshot/Graveborn „Spells from Hell”

Spellshoty zwykle radzą sobie całkiem nieźle bez dużej pomocy, ale jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać tę magiczną klasę, będziesz chciał ostatecznie sparować je z Graveborn.

Podczas gdy niektóre konfiguracje w Krainie Czarów Małej Tiny mają na celu zrekompensowanie naturalnych słabości klasy podstawowej, ta konfiguracja polega na wykorzystaniu mocnych stron Zaklęcia. Poprzez włączenie kilku umiejętności Graveborn do swojego drzewa umiejętności, Spellshots nie tylko są w stanie zwiększyć poziom mocy swoich już potężnych zaklęć, ale dają sobie dodatkowe szanse na wywołanie niektórych unikalnych interakcji opartych na zaklęciach.

Ta konfiguracja co najmniej znacznie zwiększa podstawowe obrażenia zaklęć i pozwala Spellshotom zadawać dodatkowe obrażenia ciemnej magii bez zmiany strategii walki. Jednak ta konfiguracja naprawdę błyszczy, gdy znajdziesz dobry…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *