Link Tank: Leczenie Scarlet Witch w WandaVision kontra Marvel Comics

News Link Tank: Leczenie Scarlet Witch w WandaVision kontra Marvel Comics

The Scarlet Witch, recenzja Invincible Amazona, wszystko, co warto wiedzieć o sezonie 2 Russian Doll i więcej w dzisiejszym Link Tank!

Zdjęcie: Marvel

WandaVision Disney+ była milsza dla Wandy Maximoff niż większość komiksów Marvela dla Scarlet Witch w ostatnich dziesięcioleciach.

„Pomimo pięćdziesięciosiedmioletniej historii Wandy Maximoff z Marvelem, komiksy nie były wyjątkowo łaskawe dla Szkarłatnej Wiedźmy, co sprawiło, że głęboka eksploracja jej smutku przez WandaVision była powiewem świeżego powietrza. Stworzona przez Jacka Kirby’ego i Stana Lee w 1964 roku, Wanda po raz pierwszy pojawiła się w komiksie w X-Men #4.

Czytaj więcej w The Mary Sue.

Nowa animowana seria Amazon Invincible jest wierna materiałowi źródłowemu i jest warta twojego czasu.

„Można od razu poczuć pracę włożoną w stworzenie nowej animowanej serii Amazon Invincible, która wydaje się być wierną tonalnie adaptacją materiału źródłowego, która podkreśla gwiazdorską obsadę serialu. Ale serial pojawia się w czasie, gdy historie takie jak oryginalny komiks i inne narracje, z których czerpał inspirację, stały się zasadniczo standardem w mediach o superbohaterach.

Przeczytaj więcej na Gizmodo.

Sprawdź fakty o książce Judy Blume Are You There God? It’s Me, Margaret przed swoją filmową adaptacją.

„Jesteś tam Boże? To ja, Margaret, może technicznie rzecz biorąc jest teraz w średnim wieku – opowieść dla nastolatków Judy Blume skończyła 50 lat w zeszłym roku – ale jej lekcje są na wieki. Niezależnie od tego, czy czytałeś ją w latach 70., czy 2000., próby i udręki Margaret Simon w szóstej klasie bez wątpienia brzmiały prawdziwie”.

Przeczytaj więcej na stronie Mental Floss.

Fiasko Wall Street kontra GameStop zrodziło nowy rodzaj YouTubera: Stonk Streamer.

„Jason Frank, 35-letni mieszkaniec Florydy, znany jako TheStockGuy, już transmituje na Twitchu. Ma na sobie czarną koszulkę ze szturmowcem na przodzie i odchyla się do tyłu na obrotowym krześle przy biurku. Reprodukcja Jaya Powella, prezesa Rezerwy Federalnej, przebranego za świętego, który patrzy z półki na książki. W tle leci „Friday” Rebeki Black.

Czytaj także  Jak oglądać CNN: transmituj na żywo najnowsze wiadomości z 2021 roku online z dowolnego miejsca

Czytaj więcej na Inverse.

Niedawna ankieta wykazała, że ​​użytkownicy uważają Facebooka za najmniej bezpieczną platformę mediów społecznościowych.

„W 2020 roku wszystkie oczy świata technologii były skierowane na TikTok. Biorąc wyjątek od chińskich zwolenników aplikacji i potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa, rząd USA próbował zbanować usługę. Ale najwyraźniej przewróciliśmy stronę tej paniki moralnej w 2021 roku, teraz, gdy uniknięto przymusowej sprzedaży aplikacji. Która platforma mediów społecznościowych jest obecnie uważana za najmniej bezpieczną?

Czytaj więcej na PCMag.

Rosyjska lalka Natashy Lyonne była hitem Netflix. Oto wszystko, co wiemy o drugim sezonie.

„Z każdą śmiercią coraz więcej ludzi zakochiwało się w pierwszym sezonie zakręconej komedii Natashy Lyonne Russian Doll. Oryginał Netflix koncentruje się na Nadii (Lyonne), imprezowiczce z Nowego Jorku, której 36. urodziny kończą się tragicznie, wrzucając ją w scenariusz przypominający Dzień Świstaka, w którym musi wielokrotnie umierać, aby rozwiązać zagadkę tego, co ją zabiło. ”

Czytaj więcej na Thrillist.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *