Link Tank: Pierwsze spojrzenie na Nicolasa Cage’a jako Draculę

News Link Tank: Pierwsze spojrzenie na Nicolasa Cage’a jako Draculę

Nic Cage jest wampirem, nowy zwiastun The Offer jest już dostępny, Ojciec chrzestny jest odnawiany i więcej w Link Tank!

Zdjęcie: filmy RLJE

Ujawniono pierwsze zdjęcia z planu nadchodzącego filmu Renfield, na których po raz pierwszy ukazuje się Nicolas Cage jako Dracula i jest to czysta doskonałość Nicolasa Cage’a.

„Wciąż szczypiemy się w myśl, że „Nic Cage grający Draculę” to rzeczywista rzecz, której nasze gałki oczne wkrótce będą mogły być świadkami. Nowe zdjęcia z planu horroru-komedii Chrisa McKaya Renfield, w którym Nicholas Hoult gra asystenta pewnego słynnego wampira, sprawiają, że jeszcze bardziej chcemy zobaczyć Cage’a w akcji.

Przeczytaj więcej na Gizmodo

Najnowszy zwiastun filmu Oferta z Milesem Tellerem i gwiazdorską obsadą w roli głównej ujawnia prawdziwą historię powstania legendarnego filmu Ojciec chrzestny (ale prawie nie powstał).

„Paramount+ wypuściło nowy zwiastun nadchodzącego dziesięcioodcinkowego serialu The Offer, po chaosie stojącym za produkcją Ojca chrzestnego. Zwiastun pokazuje nagrodzonego Oscarem producenta Alberta S. Ruddy’ego, granego przez Milesa Tellera, którego zadaniem jest adaptacja bestsellerowej powieści Mario Puzo (Patrick Gallo) z 1969 roku, Ojciec chrzestny, która opowiada historię osławionej rodziny mafijnej Corleone”.

Czytaj więcej na Hypebeast

Mówiąc o Ojcu chrzestnym, Paramount pięknie odrestaurował kultowy film, aby uczcić jego 50. rocznicę, a wyniki są nieskazitelne.

„O Ojcu chrzestnym Francisa Forda Coppoli jest niewiele rzeczy, o których jeszcze nie powiedziano, ale nowa edycja 4K wszystkich trzech filmów Ojca chrzestnego przez Paramount Home Video wskazuje, że jest jeszcze dużo do zobaczenia. Pracując na oryginalnych materiałach, studio skrupulatnie zeskanowało, naprawiło i w razie potrzeby odtworzyło oryginalną wersję filmu, aby stworzyć żywą, lśniącą nową prezentację”.

Czytaj więcej w Klubie AV

Czytaj także  Jak kupić kamerę do ciała: wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć najlepszą kamerę do ciała

Fani LEGO Star Wars kontynuują ucztę, odkrywając nowy zestaw o nazwie Dagobah Jedi Training, odtwarzający kultowe momenty z bagiennej planety w „Imperium kontratakuje”.

„75330 Dagobah Jedi Training zostało ujawnione przez Amazon, po pojawieniu się wczoraj 75329 Death Star Trench Run. Ten zestaw jest większy niż jego odpowiednik, zawiera dokładnie 1000 elementów i kosztuje 69,99 GBP lub 79,99 EUR. Cena w USA prawdopodobnie wyniesie 79,99 USD.

Czytaj więcej na Bricksecie

Czasami aktorzy podejmują zupełnie błędną decyzję, tak jak Emily Blunt biorąca udział w Podróżach Guliwera zamiast w MCU. Oto więcej przykładów takich epickich błędów.

„Aktorzy mogą zakochać się w postaci lub historii, tylko po to, aby film okazał się kompletną katastrofą, pozostawiając ich żałując, że nie zgodzili się zagrać kolejnej roli w innym filmie. To surowa rzeczywistość biznesu i poczucie żalu, które podziela wielu aktorów. Oto kilka czynników, które odrzuciły kultowe już role na rzecz tych, które nie były imponujące”.

Przeczytaj więcej na Bleacher Breaker

I tak po prostu, And Just Like That (serial) został przedłużony na kolejny sezon w HBO Max po ustanowieniu rekordów pod koniec zeszłego roku.

„I właśnie tak… może być okropny, ale został przedłużony na kolejny sezon. Kontynuacja serialu Seks w wielkim mieście powróci z trzema głównymi bohaterami – Sarah Jessicą Parker, Cynthią Nixon i Kristin Davis – które po raz kolejny wcielą się w swoje kultowe role”.

Czytaj więcej w The Mary Sue

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *