Link Tank: podsumowanie wiadomości z castingu MCU

News Link Tank: Przegląd wiadomości z castingu MCU

Mnóstwo wiadomości o castingach MCU, Twój Switch może się przegrzewać, pierwszy zwiastun The Munsters i więcej w Link Tank!

Nagrodzony Oscarem aktor Daniel Kaluuya, gwiazda nadchodzącego filmu Nope, ogłosił, że nie będzie mógł wrócić do Black Panther: Wakanda Forever.

„Jak po raz pierwszy poinformowała redaktorka Rotten Tomatoes Awards, Jacqueline Coley, zdobywca Oscara Judasz i Czarny Mesjasz potwierdził, że nie wcieli się on ponownie w rolę W’Kabi w kontynuacji Marvela Czarna Pantera, pierwszym filmie Marvela z udziałem tytułowego superbohatera bez zmarłego Chadwicka Bosemana”.

Czytaj więcej na IndieWire

Pomimo pewnych kontrowersji związanych z ostatnim razem, gdy pracował na posiadłości Disneya, Alden Ehrenreich dołączył do obsady nadchodzącego serialu Marvela Ironheart.

„Alden Ehrenreich jest gotowy dołączyć do kolejnej mega-franczyzy Disneya. Gwiazda Solo: A Star Wars Story dołączyła do obsady serialu Ironheart Marvela i Disney+ w nieujawnionej roli. W serialu występuje Dominique Thorne (Gdyby ulica Beale umiała mówić) jako Riri Williams, genialny wynalazca, który tworzy garnitur, który może konkurować z dziełem Iron Mana Tony’ego Starka. Williams szybko przyjmuje rolę Ironhearta, stając się superbohaterem. Sześcioodcinkowa seria będzie częścią fazy czwartej Marvela i ma mieć premierę w 2023 roku. Postać zadebiutuje na ekranie w Black Panther: Wakanda Forever, który trafi do kin w listopadzie”.

Czytaj więcej w The Mary Sue

Ponieważ temperatury na zewnątrz wciąż rosną, Nintendo ostrzega ludzi przed przegrzaniem, gdy ich Switch się przegrzewa.

„Chociaż istnieje wiele części świata bardziej przyzwyczajonych do osiągania temperatur rzędu 95 stopni Fahrenheita, szybki wzrost globalnych temperatur oznacza, że ​​takie ciepło staje się czynnikiem gdzie indziej. Tak bardzo, że Nintendo właśnie wydało ostrzeżenie, aby nie bawić się Switchem, gdy termometr osiągnie duże liczby.

Czytaj także  Link Tank: Czy kochasz głębiny oceanu?

Czytaj więcej na Kotaku

Ryan Gosling jest zainteresowany dołączeniem do MCU, ale tylko wtedy, gdy zagra Ghost Ridera.

„Wygląda na to, że Gosling chce zagrać Ghost Ridera, postać o imieniu Johnny Blaze, którą kiedyś grał Nicholas Cage w filmie Ghost Rider z 2007 roku. W tweecie Horowitz ujawnił: „W przyszłym tygodniu moja pełna rozmowa z Ryanem Goslingiem dla @MTVNews. Ale na razie szczerze mówiąc WYŁĄCZNIE. Ryan i ja rozmawialiśmy wczoraj o plotkach Nova, które, jak powiedział, nie są prawdziwe. ALE dziś rano Ryan skontaktował się ze mną i powiedział, że jest jeden superbohater, w którego chciałby zagrać… GHOST RIDER.’”

Czytaj więcej na HypeBeast

Pierwszy zwiastun remake’u The Munsters w reżyserii Roba Zombie jest już dostępny i wygląda interesująco.

„Podejście Roba Zombie do The Munsters może nie jest „brudne, brutalne i paskudne”, ale najwyraźniej jest romantyczne. Tak głosi nowy zwiastun kinowego restartu klasycznego sitcomu, który zapowiada się na „najwspanialszą historię miłosną, jaką kiedykolwiek opowiedziano”.

Czytaj więcej w Klubie AV

Czasami nikt nie odpowiada na ostatnie pytanie w Jeopardy!. Oto 40 przypadków, w których ostatnie pytanie zaskoczyło wszystkich uczestników.

„Nawet niebezpieczeństwo! zawodnicy z najwyższymi zarobkami i najdłuższą passą zwycięstw czasami huśtają się i pudłują podczas Final Jeopardy!. Ale wprowadzenie błędnej odpowiedzi nie zawsze kończy ich występ w serialu — zwłaszcza jeśli wszyscy trzej gracze źle to zrozumieli”.

Przeczytaj więcej na stronie Mental Floss

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *