Link Tank: Praktyczny powrót orków w serialu telewizyjnym Władca Pierścieni

News Link Tank: Praktyczny powrót orków w serialu Władca Pierścieni

Straszne Orki powróciły, Christian Bale nie wiedział, czym jest MCU, Millie Bobby Brown może udać się do innej galaktyki i więcej w Link Tank!

Od: IGN

Po mnóstwie stworzeń CGI w trylogii Hobbit, praktyczni orkowie powracają w serii Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy, która trafia do Amazon Prime Video.

„W rozmowie z Jamiem Wilsonem, szefem działu protetyki w Pierścieniach mocy, i Lindsey Weber, producentką wykonawczą serialu, dowiadujemy się więcej o tym, jak siły zła będą działać w tym okresie obszernej sagi fantasy Tolkiena. . „Spędziliśmy dużo czasu, rozmawiając o tym, co oznaczałoby bycie orkiem w Drugiej Erze. Wydawało się właściwe, że ich wygląd będzie inny, będą częścią bardziej dzikiej, surowej Drugiej Ery, Śródziemia, bliżej miejsca, w którym kończy się Pierwsza Era. Weber powiedział, opisując bardziej wysuszony, nawiedzony wygląd orków, który widzimy na obrazach podglądowych, które otrzymał IGN. „Kiedy ich spotykamy, nie są jeszcze zorganizowani w armie, są trochę bardziej rozproszeni i grasują. Więc to po prostu inny czas w ich całej historii”.

Przeczytaj więcej na Gizmodo

Podobno gwiazda Stranger Things, Millie Bobby Brown, jest brana pod uwagę do ważnej roli w Gwiezdnych Wojnach.

„Millie Bobby Brown zawsze jest tematem rozmów w mieście, ale ostatnio trafiła na pierwsze strony gazet, promując czwarty sezon Stranger Things. Podczas gdy wciąż czekamy, aż druga część najnowszego sezonu serialu Netflix pojawi się 1 lipca, Brown może również udać się na inną platformę streamingową, jeśli te nowe plotki okażą się prawdziwe”.

Czytaj więcej w The Mary Sue

Gwiazdy Obi-Wana Kenobiego, Ewan McGregor i Hayden Christensen, powiedzieli, że nie będą występować w drugim sezonie.

„Dla wszystkich, którzy są ciekawi, jak Obi-Wan Kenobi zmienia się z młodzieńczo wyglądającego Ewana McGregora w wybitnego starszego Aleca Guinnessa, cóż, możecie zobaczyć, jak to się dzieje w czasie rzeczywistym. Przynajmniej jeśli McGregor i spółka. mieć coś do powiedzenia na ten temat: zespół Obi-Wana Kenobiego jest zainteresowany zrobieniem drugiego sezonu, a może nawet dalszego”.

Czytaj także  Ojcze nasz: Netflix tworzy przerażający dokument „Prawdziwe życie” z duszą

Czytaj więcej w Klubie AV

Twórcy nadchodzącego filmu Super Mario Bros. uważają, że internet uspokoi się w związku z obsadą Chrisa Pratta w roli głównej.

„Kiedy ludzie usłyszą występ Chrisa Pratta, krytyka wyparuje, może nie do końca” – powiedział Meledandri Deadline. „Ludzie uwielbiają wyrażać opinie, tak jak powinni. Nie jestem pewien, czy to najmądrzejsza obrona, ale jako osoba o włosko-amerykańskim pochodzeniu czuję, że mogę podjąć tę decyzję bez martwienia się, że urażę Włochów lub Amerykanów włoskiego pochodzenia. Myślę, że będzie nam dobrze”.

Czytaj więcej na Kotaku

Gwiazda Thor: Love and Thunder, Christian Bale, nie miał pojęcia, czym jest MCU, kiedy dołączył do obsady kontynuacji Marvela.

„W rozmowie z Total Film Bale wyjaśnił, że estetyka Gorr the God Butcher jest mieszanką „myśli” reżysera Taiki Waititi, ikony horroru i muzyki. „Oczywiście jest trochę lekkiego nastawienia Nosferatu. Taika i ja chcieliśmy zrobić cały taniec, czego nie udało nam się zrobić, ale mieliśmy wszystkie te rzeczy z Kate Bush, nad którymi pracowaliśmy. Ale myślę, że właśnie zdał sobie sprawę, że nigdy nie będzie mógł umieścić tego w ostatnim filmie” – powiedział. „Powiedziałbym, że najczęstszą rzeczą, na którą się gapiłem, był teledysk Aphex Twin do „Come To Daddy”. Ale nawet nie wiem, czy to będzie w ostatnim filmie”.

Czytaj więcej na HypeBeast

Twórca Gry o tron ​​wyjaśnia, dlaczego uważa, że ​​zabijanie kluczowych postaci ma kluczowe znaczenie dla dobrego opowiadania historii.

„Gra o tron ​​była znana z wielu rzeczy, ale zabijanie ukochanych postaci musi znajdować się na szczycie listy. Od Neda Starka, przez Stannisa Baratheona, po Daenerys Targaryen, żadna postać nie była bezpieczna. Szok, jaki widzowie odczuli, obserwując, jak te postacie są zderzane, jest oznaką tego, jak niewiele seriali chce się tam udać, ale twórca franczyzy, George RR Martin, zawsze czynił z tego część swojej opowieści.

Czytaj także  Wszystkiego, co naprawdę muszę wiedzieć, nauczyłem się od Studio Ghibli

Przeczytaj więcej na stronie Mental Floss

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *