Link Tank: The Eternals pierwotnie mieli pojawić się w Moon Knight

News Link Tank: The Eternals pierwotnie mieli pojawić się w Moon Knight

Szersze połączenie MCU zostało odcięte od Moon Knight, Doctor Strange szaleje w kasie, nadchodzi sezon 5 Cobra Kai i więcej w Link Tank!

Zdjęcie: Marvel Studios

Wielu fanów Marvela było rozczarowanych brakiem powiązań z szerszym MCU zarówno w Eternals, jak i Moon Knight. Cóż, okazuje się, że te dwie nieruchomości miały się pierwotnie połączyć.

„Finał pierwszego sezonu Moon Knight pozostawił nas z wieloma pytaniami do rozważenia. Co będzie dalej z Markiem i Stevenem? Czy będzie 2 sezon? Ale jedna rzecz, która uderzyła widzów w serii Oscar Isaac, a mianowicie brak związku z większym Marvel Cinematic Universe. W przeciwieństwie do The Falcon and the Winter Soldier i Hawkeye, Moon Knight nie zawierał żadnych występów innych postaci w MCU. Poza krótkim odniesieniem do Madripoor i płaszczyzny przodków Czarnej Pantery, w serii nie zostały sprawdzone żadne inne lokalizacje ani wydarzenia MCU. Ale najwyraźniej nie zawsze tak było”.

Czytaj więcej w The Mary Sue

W ciągu zaledwie jednego weekendu Doctor Strange in the Multiverse of Madness stał się najbardziej dochodowym filmem Disneya w erze pandemii.

„Znowu nadchodzi sezon przebojów filmowych, a to oznacza otwarcie całkiem sporej kasy. Po tym, jak Sonic the Hedgehog 2 i Universal’s The Bad Guys zdołali powstrzymać Nicholasa Cage’a i wikingów przez kilka tygodni, nadchodzi Doctor Strange in the Multiverse of Madness, który robi to, co robią wszystkie filmy Marvela i zarabia mnóstwo pieniędzy w pierwszy weekend. ”

Przeczytaj więcej na Gizmodo

Pomimo ciągłych sugestii ze strony ekipy SNL, drugi występ Benedicta Cumberbatcha jako gospodarza w miniony weekend nie zawierał żadnych szkiców o tematyce Doctor Strange.

„Benedict Cumberbatch pojawił się na scenie SNL po raz drugi jako gospodarz, rzekomo zastępując swoją główną rolę w przeboju tego weekendu Doktor Strange 2. Cumberbatch zauważył, że większość propozycji, które otrzymał od scenarzystów, dotyczyła filmu. Program ostatecznie się tam nie odbył, jak zapowiadał monolog, który skupiał się na uroczych, szeroko przemawiających fragmentach o jego matce i żonie przed Dniem Matki.

Czytaj także  Jak przyspieszyć VPN

Czytaj więcej w Klubie AV

Jedi Outcast, LEGO Star Wars i wiele innych najlepszych gier wideo Star Wars, jakie kiedykolwiek stworzono!

„Patrząc na Internet, wydaje się, że od czasu, gdy pierwszy film trafił do kin w latach 70., wydano około 64 534 gier Star Wars. (Od redakcji: To nieprawda.) Ale chociaż wiele z nich jest dobrych, niektóre są naprawdę, naprawdę dobre. To są gry, które są tak wspaniałe, że nawet fani spoza Gwiezdnych Wojen nie mogą zaprzeczyć, jak są doskonałe”.

Czytaj więcej na Kotaku

Jeszcze w tym roku dostanie film biograficzny, więc teraz jest odpowiedni czas, aby dowiedzieć się więcej o zwariowanej historii pewnego Dziwnego Ala.

„Zaczynając od swoich pierwszych profesjonalnych nagrań i występów w programie radiowym Dr. Demento kilkadziesiąt lat temu, „Weird Al” Yankovic – który urodził się w Downey w Kalifornii 23 października 1959 r. – udało mu się pozostać na mapie popkultury i zmienić z duchem czasu, mimo że wiele zespołów i artystów, których parodiował, zniknęło z centrum uwagi. Oto kilka faktów na temat „Weird Al” Yankovic i jego piosenek”.

Przeczytaj więcej na stronie Mental Floss

Epicki nowy zwiastun sezonu 5 Cobra Kai drażni cały dramat.

„Cobra Kai wraca do Netflix we wrześniu. W nowym zwiastunie gigant transmisji strumieniowej ujawnił, że jego bardzo popularna kontynuacja serii Karate Kid powróci z piątym sezonem 9 września. Wiadomość została po raz pierwszy ogłoszona podczas dyskusji panelowej z obsadą podczas festiwalu komediowego Netflix Is A Joke w w czwartek, zanim zwiastun został później opublikowany w Internecie.

Czytaj więcej na HypeBeast

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *