Lost Ark: Najlepsze kompilacje Glaivier dla PvE i PvP

Lost Ark: Najlepsze kompilacje Glaivier dla PvE i PvP

Klasa Glaivier Lost Ark ma wiele do zaoferowania, ale nie wykorzystasz jej w pełni, jeśli nie masz odpowiednich buildów.

Zdjęcie: Amazon Game Studios

Ogromna kwietniowa aktualizacja Lost Ark jest już dostępna, co oznacza, że ​​miliony graczy MMOARPG szukają porad, jak zbudować najnowszą zaawansowaną klasę gry, Glaiviers.

Każdy, kto zna inne klasy mistrzów sztuk walki z Lost Ark, prawdopodobnie będzie zaznajomiony z podstawowym projektem Glaiviers. Zasadniczo są to wyrafinowani awanturnicy, którzy polegają na swojej szybkości i pewnych podstępnych umiejętnościach, aby ukarać zarówno przeciwników PvE, jak i PvP. To, co odróżnia Glaivier od większości innych klas Lost Ark, to ich nieco skomplikowany system zarządzania zasobami, zbudowany wokół mechaniki zmiany postaw, która może być trudna do opanowania.

Tak więc, jeśli chcesz nauczyć się klasy Glaivier, ale wiesz, od czego zacząć, oto krótkie spojrzenie na to, co musisz wiedzieć o budowaniu najlepszej możliwej postaci Glaivier.

Lost Ark: Najlepsze kompilacje Glaivier dla PvE i PvP

W Lost Ark istnieją dwa główne typy buildów Glaivier: Control i Pinnacle.

Widzisz, Glaiviers to klasa „zamiana postaw”. W szczególności mają możliwość przełączania się między postawami Flurry i Focus. W postawie Flurry (znanej również jako postawa „Niebieska” lub „Glewia”) Glaivier mają dostęp do różnych umiejętności, które obracają się wokół ich glewii. Większość ich umiejętności postawy Flurry jest dość dobrze zaokrąglona i zazwyczaj koncentruje się na obrażeniach obszarowych, a także na szybkich ruchach, które pozwalają Glaivierom atakować od tyłu. Pozostanie w postawie Flurry ostatecznie zapewni premie do prędkości ruchu, prędkości ataku, prędkości obrażeń i współczynnika trafień krytycznych.

Tymczasem postawa Focus polega na tym, aby jak najlepiej wykorzystać naprawdę niszczycielskie ciosy oparte na włóczni. Niektóre z najtrudniejszych umiejętności rażenia Glaivera są ograniczone do postawy Focus. Aby jeszcze bardziej osłodzić umowę, zmiana na tę postawę nagrodzi cię również różnymi wzmocnieniami. Im dalej na twoim wskaźniku tożsamości znajduje się zmiana z Flurry na Focus, tym większe wzmocnienie.

Czytaj także  Nowy Pokemon Snap: Wszystkie Pokemony w grze według regionu

Gracz Pinnacle Glaivier stara się zrównoważyć używanie obu tych postaw, aby jak najlepiej wykorzystać różne zdolności i bonusy, które oferują. Chociaż wybór między tymi postawami często będzie zależał od twojej obecnej sytuacji, musisz również nauczyć się, jak zmaksymalizować swój wskaźnik tożsamości, aby zawsze przełączać się na postawę skupienia, gdy dostępne jest największe możliwe wzmocnienie. Innymi słowy, konstrukcje Pinnacle Glaivier to tancerze z czystej postawy.

Konstrukcje Control Glaivier całkowicie ignorują umiejętność postawy Focus. Chociaż oznacza to, że tracą niektóre z największych ataków klasy i najlepszych wzmocnień, oznacza to również, że nie muszą się tak bardzo martwić o zarządzanie swoimi zasobami. Są również w stanie lepiej skupić się na umiejętnościach klasy opartych na prędkości i bardziej podstępnych atakach.

Prawda jest taka, że ​​decyzja między Control i Pinnacle często sprowadza się do Twoich osobistych preferencji. Chociaż jeden z nich może być technicznie potężniejszy od drugiego, nie będziesz w stanie w pełni wykorzystać kompilacji, z którą nie czujesz się komfortowo lub nawet nie lubisz jej używać.

To powiedziawszy, zalecam najpierw dać Pinnacle zbudować strzał. Jeśli okaże się, że po prostu nie jesteś w stanie zrównoważyć swojego czasu między tymi dwoma postawami (lub nie podoba ci się mikrozarządzanie związane z tym procesem), zawsze możesz przełączyć się na kompilację Control. Pinnacle pozwala spróbować po trochu obu i jest niesamowicie potężny, gdy już to opanujesz.

Jeśli chodzi o PvP, większość graczy Glaivier szuka szybkości i łatwego dostępu do umiejętności CC. Ciągle będą wskakiwać i wymykać się z walki, więc ważne jest, aby mieli mobilność i przeżywalność wymaganą do wspierania tego stylu gry. Poniższy build PvP kładzie nacisk na oba te atrybuty.

Zaginiona Arka: Najlepsza kompilacja Glaivier PvE

Zaginiona Arka: Najlepsza kompilacja Glaviera PvE

Zaginiona Arka: Najlepsza kompilacja Glaviera PvE

Zobacz pełną wersję Glaivier PvE tutaj

Czytaj także  World of Warcraft Classic: 15 najlepszych zadań

Zaginiona Arka: Najlepsza kompilacja PvP Glaivier

Lost Ark Glaivier najlepsza kompilacja PvP

Lost Ark Glaivier najlepsza kompilacja PvP

Zobacz pełną wersję Glaivier PvP tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *