Lost Ark: Najlepsze kompilacje PvP i PvE dla każdej klasy

Lost Ark: Najlepsze kompilacje PvP i PvE dla każdej klasy

Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy sposób na zbudowanie ulubionej klasy Lost Ark? Ten przewodnik powinien pomóc we właściwym kierunku.

Zdjęcie: Amazon Game Studios

MMOARPG Lost Ark szybko przyciąga uwagę milionów graczy, którzy chcą dołączyć do gry, która może okazać się jedną z największych gier 2022 roku na PC, co oznacza, że ​​miliony graczy zastanawiają się również, jaka jest najlepsza klasa w grze i co jest najlepsze sposobem na zbudowanie tej klasy jest.

Jeśli chodzi o to, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Lost Ark jest nie tylko dość dobrze wyważoną grą, ale ma zachęcać do różnych stylów gry i kreatywności klasowej. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to poeksperymentować z różnymi klasami i ich dostępnymi kompilacjami. W rzeczywistości prawdopodobnie nie dowiemy się, jakie są absolutnie najlepsze wersje w grze, dopóki zachodnia publiczność nie będzie miała okazji poeksperymentować z tą wersją tytułu i zobaczyć, jak ta meta się trzęsie.

To powiedziawszy, z przyjemnością przedstawiamy obraz tego, jak wyglądają najlepsze buildy dla każdej klasy. Pamiętaj tylko, że ten przewodnik ma głównie na celu skierowanie Cię na właściwe tory. Będziesz musiał poeksperymentować ze szczegółami w oparciu o twoje preferencje i sytuację, w której się znajdujesz.

Lost Ark: Najlepsze kompilacje Berserkera dla PvP i PvE

Berserkerzy grają prawie tak, jak można by się spodziewać, że będą grać w oparciu o nazwę. Są klasą skoncentrowaną na walce w zwarciu, która używa dużych broni do zadawania dużych obrażeń. Szczególnie dobrze radzą sobie z zadawaniem obrażeń krytycznych z bliskiej odległości, co jest świetne, gdy masz do czynienia z dużymi bossami i innymi masywnymi celami, za którymi Berserker może po prostu zaparkować.

Chociaż odzyskanie sił po ataku Berserkera może być trudne, ich zdolność do zadawania ogromnych obrażeń pojedynczymi ciosami jest nieco niwelowana przez niską prędkość ataku, długi czas odnowienia i względny brak mobilności. Chociaż zawsze będziesz musiał do pewnego stopnia radzić sobie z tymi słabościami, większość konfiguracji Berserkera będzie koncentrować się na niwelowaniu tych wad tak bardzo, jak to możliwe, polegając na przytłaczającej sile klasy, aby wykonać większość pracy. W każdym przypadku Red Dust, Shoulder Charge i Finish Strike będą jednymi z twoich najcenniejszych umiejętności.

Czytaj także  Najlepszy Fortnite Rozdział 2: Skórki i przedmioty karnetu bojowego sezonu 5

Idealny build PvE Berserkera zazwyczaj kładzie nacisk na obrażenia i obronę, jednocześnie poświęcając nieco mobilność. Najlepiej byłoby, gdybyś grał w zawartość końcową z innymi klasami, które pomogą utrzymać Berserkera przy życiu i pozwolić klasie skupić się na zadawaniu obrażeń.

W przypadku PvP na pewno będziesz chciał trochę więcej mobilności i obrony. Odpowiednia kombinacja umiejętności powinna nieco ułatwić przetrwanie, jeśli nie trafisz na kilka trafień tu i tam (chociaż z pewnością chcesz tego uniknąć, gdy tylko jest to możliwe).

Zaginiona Arka: Najlepszy Berserker PvE Build

Zaginiona Arka: Najlepszy Berserker PvE Build

Zobacz pełną wersję najlepszego Berserkera PvE tutaj

Zaginiona Arka: Najlepszy Berserker PvP Build

Zaginiona Arka: Najlepszy Berserker PvP Build

Zobacz pełną wersję najlepszego Berserkera PvP tutaj

Lost Ark: Najlepsze kompilacje Paladyna do PvP i PvE

Paladyn to fascynująca klasa Lost Ark, która zwykle plasuje się gdzieś pomiędzy czołgiem a postacią wsparcia, w zależności od tego, jak je zbudujesz.

Powinieneś już teraz wiedzieć, że pomimo ogromnej zbroi i ogromnej broni, Paladyni w Lost Ark nie są dokładnie znani jako handlarze obrażeń. Potrafią o siebie zadbać, ale w sytuacjach PvE ta klasa zazwyczaj polega na swoich niesamowitych wzmocnieniach i umiejętnościach szybkiego leczenia, aby utrzymać innych graczy przy życiu, jednocześnie pochłaniając przyzwoitą ilość obrażeń. „Przetrwanie” to prawdopodobnie słowo, o którym należy pamiętać, myśląc o Paladynach, chociaż dobry Paladyn z pewnością pomaga ich drużynie zadawać większe obrażenia.

W przypadku PvE idealna konfiguracja Paladyna skupia się po prostu na przeżyciu i utrzymaniu drużyny przy życiu/wzmocnieniu. Otrzymają obrażenia, kiedy tylko mogą, ale Paladyni powinni naprawdę skupić się na utrzymywaniu swoich umiejętności wsparcia, gdy tylko jest to możliwe.

Jeśli chodzi o PvP, Paladyn może zaskoczyć kilka klas przeciwnych, ponieważ jest tak trudny do zabicia. Będziesz musiał grać sprytnie, ale Paladyni z pewnością mogą zabłysnąć w drużynowych scenariuszach PvP.

Zaginiona Arka: Najlepsza kompilacja Paladyna PvE

Zaginiona Arka: Najlepsza kompilacja Paladyna PvE

Zobacz pełną najlepszą kompilację Paladin PvE tutaj

Zaginiona Arka: Najlepsza kompilacja PvP Paladyna

Zaginiona Arka: Najlepsza kompilacja PvP Paladyna

Zobacz pełną najlepszą kompilację PvP Paladyna tutaj

Lost Ark: Najlepsze kompilacje Gunlancera dla PvP i PvE

Gunlancerzy są z pewnością jedną z najbardziej godnych uwagi klas czołgów Lost Ark, ale nie pozwól, aby ich niska prędkość i nieporęczna zbroja oślepiły cię przed ich zdolnością do zadawania niewiarygodnych obrażeń podczas krótkich okien.

Gunlancerzy nie posiadają niektórych zdolności wzmacniających Paladyna i „bezpośrednich” zdolności ofensywnych Berserkera, ale z nawiązką nadrabiają te braki swoimi niesamowitymi umiejętnościami defensywnymi i kilkoma umiejętnościami, które po prostu frustrują cele. Stanowią pierwszą linię obrony w większości scenariuszy najazdów i są w stanie frustrować pojedyncze cele poprzez kombinację umiejętności ogłuszania, przerywania i żonglowania, które mogą sprawić, że przeciwnicy poczują się bezradni.

Czytaj także  Lost Ark: każda klasa od najgorszej do najlepszej w PvE i PvP

W PvE Gunlancerzy powinni skupiać się praktycznie wyłącznie na obronie, jednocześnie przydzielając punkty umiejętnościom ofensywnym, które pozwalają im utrzymać tarczę na głównym celu. Ponownie, będą czołgiem praktycznie na każdej imprezie.

W PvP Gunlancerzy wymieniają kilka unikalnych umiejętności PvE na niewielkie zwiększenie obrażeń, a także kilka dodatkowych umiejętności przerwania/ogłuszenia. W rzeczywistości są całkiem zdolni w scenariuszach jeden na jednego, chociaż z pewnością będziesz musiał nauczyć się zarządzać ich umiejętnościami, aby rozpocząć odpowiednią sekwencję umiejętności.

Zaginiona Arka: Najlepszy Rewolwerowiec PvE Build

Zaginiona Arka: Najlepszy Rewolwerowiec PvE Build

Zobacz pełną wersję najlepszego strzelca PvE tutaj

Zaginiona Arka: Najlepsza kompilacja PvP Gunlancera

Zaginiona Arka: Najlepsza kompilacja PvP Gunlancera

Zobacz pełną wersję najlepszego strzelca PvP tutaj

Lost Ark: najlepsze kompilacje napastników do PvP i PvE

Jeśli chcesz zasadniczo zagrać w Lost Ark jako mnich mistrza sztuk walki, który polega na nieludzkiej szybkości i walce wręcz, aby przytłoczyć wrogów, to Striker jest prawdopodobnie dla ciebie postacią.

Napastnicy stawiają przede wszystkim na szybkość. Ich zadaniem jest trzymanie się z dala od jak największej liczby ataków, gdy czekają na czas odnowienia, a następnie szybkie uderzenie łańcuchami kombinacji, które pomogą zapewnić, że nie będą w walce dłużej, niż muszą. Korzystają również z niezwykle irytujących umiejętności ogłuszania / przerywania, które mogą sprawić, że będą koszmarem w scenariuszach jeden na jednego.

W trybie PvE napastnicy starają się w miarę możliwości wchodzić za przeciwnika, wykonywać ruchy i uciekać tak szybko, jak przybyli. Jeśli spróbujesz zbyt długo trwać w walce, wkrótce odkryjesz zakres niedociągnięć defensywnych napastników.

W trybie PvP napastnicy wciąż chcą wykonać kluczowe kombinacje obrażeń, ale będą musieli również nauczyć się jak najszybciej wydostać się z złej sytuacji, a także jak zmaksymalizować swoje niewiarygodne umiejętności kontroli tłumu, które się otwierają. dodatkowe okna uników i ataków.

Zaginiona Arka: Najlepszy build PvE napastnika

Zaginiona Arka: Najlepszy build PvE napastnika

Zobacz pełną wersję Best Striker PvE tutaj

Zaginiona Arka: Najlepszy build PvP napastnika

Zaginiona Arka: Najlepszy build PvP napastnika

Zobacz pełną wersję najlepszego buildu PvP napastnika tutaj

Czytaj także  Elden Ring: Jak awansować swoją postać i szybko farmić runy

Lost Ark: Najlepsze kompilacje Wardancer dla PvP i PvE

Tancerze totemu są klasą bardziej niż zdolną do DPS, ale to, co naprawdę ich wyróżnia, to ich umiejętności wzmacniające i sposoby, w jakie mogą sprawić, by ich drużyna była trochę lepsza, niż byłaby bez nich.

Tancerze Wojny są szybcy, łatwi do nauczenia i potrafią zadawać obrzydliwe obrażenia, ale podobnie jak Berserkerzy, ich długi czas odnowienia oznacza, że ​​brak kilku kluczowych umiejętności może całkowicie wybić ich z rytmu. Brakuje im również zdolności obronnych Berserków, ale nadrabiają to mobilnością i niszczycielskimi umiejętnościami PvP.

Tancerz bojowy PvE powinien przede wszystkim uważać się za zadającego obrażenia, ale musi nauczyć się, jak wpleść swoje umiejętności wzmacniające w dłuższe walki.

W PvP Tancerze Wojny starają się poruszać, gdy tylko jest to możliwe, i przystępują do ataku tylko wtedy, gdy są pewni, że mogą wyciągnąć niesamowite łańcuchy umiejętności, które postawią przeciwników na plecach lub ich zabiją.

Zaginiona Arka: Najlepszy build PvE Wardancera

Zaginiona Arka: Najlepszy build PvE Wardancera

Zobacz pełną najlepszą wersję PvE Wardancera tutaj

Zaginiona Arka: Najlepszy Build PvP Wardancera

Zaginiona Arka: Najlepszy Build PvP Wardancera

Zobacz pełną najlepszą wersję PvP Wardancera tutaj

Lost Ark: Najlepsze kompilacje Scrapper dla PvP i PvE

Scrappers może wyglądać jak prosta klasa DPS walcząca w zwarciu, ale jeśli naprawdę chcesz wycisnąć z nich jak najwięcej, będziesz musiał opanować zaskakująco skomplikowaną mechanikę, która ostatecznie oddzieli dobro od wielkiego.

Złomacze mają surowe obrażenia, mobilność i umiejętności defensywne, które są przydatne w różnych sytuacjach, ale prawidłowe granie wymaga zarządzania różnymi zasobami i autobuffami, które mają duży wpływ na zadawane obrażenia i przeżywalność. Będziesz musiał zachować czujność, jeśli zamierzasz opanować tę klasę, ale nie można zaprzeczyć, że nagrody są tego warte.

W trybie PvE Scrapers starają się podkreślić swoje obrażenia zadawane pojedynczym celom, jednocześnie wprowadzając kilka umiejętności obszarowych i umiejętności obronnych, które są potrzebne, aby zapewnić, że nie rozpadną się całkowicie, gdy coś pójdzie źle.

To podobna historia dla PvP, ale ta konfiguracja wykorzystuje kilka bardziej odstraszających umiejętności, które powinny pomóc, gdy jesteś otoczony lub po prostu chcesz uciec przed złą sytuacją bez uciekania.

Zaginiona Arka: Najlepszy Scrapper PvE Build

Zaginiona Arka: Najlepszy Scrapper PvE Build

Zobacz pełną wersję Best Scrapper PvE tutaj

Zagubiona Arka:…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *