Najlepsza gra fabularna z zagadką morderstwa Prezenty świąteczne od Polowania na zabójcę

Sponsorowane prezenty świąteczne od gry fabularnej Best Murder Mystery od Hunt A Killer

Gry planszowe Hunt A Killer przypominające odgrywanie ról to idealny prezent dla detektywów-amatorów. Sprawdź te naprawdę kryminalne sugestie.

Ten artykuł jest prezentowany przez Hunt A Killer

Miłośnicy True Crime chcą czegoś więcej niż tylko filmów dokumentalnych podczas wakacji. Chcą mieć własne tablice korkowe do morderstwa. Hunt A Killer to gra fabularna policji w pudełku. Każda gra ma strukturę programu telewizyjnego, a każdy odcinek odkrywa nowy przełom w sprawie. Ferie zimowe to doskonały czas na włamanie się do sprawy. Oto gry, które polecamy:

Polowanie na zabójcę E-prezenty

Hunt A Killer ma idealne rozwiązanie na prezenty last minute. Po 15 grudnia większość zamówień nie dotrze przed świętami. Ale wysłanie e-prezentów można zaplanować w dowolnym momencie! Tak więc w dniu wymiany prezentów odbiorca otrzyma wiadomość e-mail, w której będzie mógł wybrać jedną z dwóch subskrypcji Hunt A Killer – horroru Blair Witch lub tradycyjnego tajemniczego morderstwa. Po wybraniu gry, w którą chcą grać, będą otrzymywać pudełko miesięcznie przez następne 6 miesięcy!

Sprawdź opcje e-podarunków w Hunt A Killer

Zestaw kurtyny wywoławczej

W 1934 roku po kłótni podczas prób zniknęła słynna aktorka teatralna Viola Vane. To już współczesność, a Julia Adler znalazła zmumifikowane zwłoki na strychu swojego rodzinnego teatru. Ale teraz, kiedy ciało zostało znalezione. Kto ją zabił? Kontakt gracza to prywatny detektyw wynajęty przez obecnego właściciela teatru, który może stracić wszystko. Podążaj za wskazówkami, rozwiąż zagadkę Violi Vane i uratuj teatr, zanim kurtyna opadnie na wszystkich!

Kup zestaw kurtyny do wywołania

Melancholijny morderca: gra o seryjnym mordercy

Największym pretekstem do sławy wędrownego poety Edgara Lee Dwyera była rola „Melancholijnego zabójcy”. Podejrzany o zabicie dziewięciu osób w całym kraju, tysiące wierzyło, że jest niewinny. Zginął podczas zamieszek w więzieniu 20 lat po aresztowaniu. W tej grze jego osobista teczka zostanie dostarczona pod twoje drzwi, a także oficjalne dokumenty więzienne i inne rzeczy osobiste. Czy pochodzą od niesłusznie podejrzanego mężczyzny, czy z rąk seryjnego mordercy?

Czytaj także  Najlepsze tła Geeky Zoom do wirtualnych spotkań

Kup grę The Melancholy Killer: Serial Killer

Supernowa

Zarówno fani komiksów, jak i science fiction pokochają tę wciągającą interaktywną zagadkę. Po dołączeniu do oficjalnego fanklubu Supernova dowiadujesz się, że „Kosmiczne przygody Supernova” to coś więcej niż komiks. Bohater, Halo, jest nie tylko prawdziwą osobą, ale także siostrą bliźniaczką Gunny’ego Grahama, samotnego twórcy. Nie miał od niej wiadomości, odkąd walczyła ze swoim arcy-nemezis, Pustką, na obcej planecie. Aby rozwiązać ten problem, musisz przetłumaczyć obcy język, „Wodnik”, wraz z mnóstwem innych wskazówek, które są rozproszone w komiksach.

Kup Supernovę

Gra planszowa Blair Witch (sezon 1)

Stworzona we współpracy z Lionsgate gra planszowa Hunt A Killer Blair Witch to oparty na narracji thriller psychologiczny w przerażającym pudełku. Jesteś doświadczonym detektywem stawiającym czoła siłom nadprzyrodzonym, które czają się w lesie w poszukiwaniu zaginionego chłopca. Syn Rosemary Kent, Liam, zaginął, a policja z Burkittsville uznała go za uciekiniera i zamknęła sprawę. Ale Rosemary uważa, że ​​w lesie Black Hills jest tajemnica.

Kup grę planszową Blair Witch (sezon 1)

Przedsprzedaż Edycji Kolekcjonerskiej Agathy Christie Tajemnica Hunter’s Lodge

A potem był jeden. Hunt A Killer nawiązał współpracę z Wielką Damą kryminałów, Agathą Christie, w celu stworzenia gry Premium odpowiedniej dla Królowej Kryminału! Filantropijny milioner Harrington Pace został zamordowany we własnym łóżku, a słynny detektyw Christie, detektyw Herkules Poirot, jest zbyt chory, by zająć się sprawą. Kapitan Arthur Hastings prosi cię, abyś był jego Poirotem. Czy potrafisz sprostać tym oczekiwaniom i rozwiązać tę kłopotliwą sprawę? Edycja kolekcjonerska The Mystery of Hunter’s Lodge to pozycja obowiązkowa dla fanów Agathy Christie. Jest to jednak nadal przedsprzedaż i nie pojawi się przed okresem świątecznym.

Kup Edycję Kolekcjonerską Agathy Christie The Mystery Of Hunter’s Lodge

Czytaj także  Kolej AMC: prawdziwy major Hewlett i kościół Setauket

Katastrofa obozu

Kiedy pracownicy Camp Ashburne znajdują zwęglone szczątki doradcy w żarze ogniska, władze szybko orzekają, że był to wypadek. Ale sprzątanie kabiny odkrywa dowody morderstwa. Czy w Camp Ashburne dzieje się coś złowrogiego? Złam kody, aby rozwiązać tę płonącą sprawę.

Kup książkę Camp Calamity

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *