Najlepsze brzydkie swetry świąteczne do kupienia w 2020 roku

Zawiera najlepsze brzydkie swetry świąteczne do kupienia w 2020 roku

Zobacz najfajniejsze brzydkie świąteczne ubrania, które będziesz chciał podarować i zdobyć w tym roku.

Przygotuj strój kujona na te święta dzięki temu stylowemu przewodnikowi po prezentach!

Czujesz się bardziej bah humbug niż fa la la la la? Nie jesteś sam. Ten rok zepchnął nas wszystkich do naszych wspólnych granic, więc jest więcej niż do zaakceptowania, jeśli masz ochotę usiąść w tym sezonie świątecznym. Rozumiemy. To powiedziawszy, pamiętaj tylko, że na horyzoncie jest nadzieja, od obiecujących szczepionek po nową administrację. Walczyliście tak ciężko w tym roku, więc dlaczego nie zanurzyć się w tak potrzebnej ucieczce, jaką może zapewnić utrata zmysłów przez bzdury związane z okresem świątecznym?

W tym miejscu pojawia się ten przewodnik po prezentach. Poniżej zobaczysz trochę nerdowskich strojów świątecznych, które obejmują gamę od szczerze śmiesznych do naprawdę fajnych. Niech te wysublimowane swetry działają jak tarcza przed resztą bzdur z 2020 roku, ponieważ rozgrzewają Cię myślami o lepszych dniach, które nadejdą…

Uwaga edytora: Den of Geek może otrzymać niewielką prowizję od przedmiotów zakupionych za pośrednictwem linków w tej historii.

Świąteczny sweter Star Wars: The Child Ugly

Cena: 33,95 USD – 49,99 USD

Nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie tej listy niż obecne cudowne dziecko popkultury The Child z The Mandalorian. Pomimo tego, jak nazywa się ten niezbędny element garderoby, nie ma absolutnie nic brzydkiego w swetrze ozdobionym wizerunkiem największego smoosha nerdoma. Chociaż w tym roku nie będzie świątecznych przyjęć i spotkań, przynajmniej możesz to założyć, usiąść wygodnie i wygrzewać się w blasku wiecznej słodyczy Baby Yody.

Kup świąteczny sweter Star Wars: The Child Ugly na Amazon.

Świąteczna bluza Star Trek: The Next Generation: Make It Snow

Cena: 42,99 USD

Czytaj także  Link Tank: Star Wars Day Edition – 4 maja będzie z tobą!

Zamknij się Wesleyu! Zaangażuj się w tę wakacyjną bluzę unisex dostępną w kilku kolorach i rozmiarach — idealny prezent dla fanatyka Jeana-Luca Picarda w Twoim życiu. Aby uzyskać dodatkową odrobinę świątecznej magii, połącz to z pudełkiem wyśmienitej herbaty Earl Grey.

Kup świąteczną bluzę Star Trek: The Next Generation: Make It Snow Christmas na Amazon.

Ricka i Morty'ego

Brzydki świąteczny sweter Rick and Morty Happy Human Holiday

Cena: 44,95 USD – 55,95 USD

Czas Schiftmas znów tu jest! Chociaż w tym roku świętowanie będzie nietradycyjne, fanka Adult Swim w Twoim życiu będzie zachwycona tym brzydkim swetrem z motywem Ricka i Morty’ego, przedstawiającym naszych bohaterów i bardzo niezadowolonego Świętego Mikołaja.

Kup Brzydki świąteczny sweter Rick and Morty Happy Human Holiday na Amazon.

Świąteczny sweter Doctor Who Tardis & Daleks

Cena: 49,99 USD

Gallifrey może już nie istnieć (przynajmniej na razie), ale nie ma powodu, dla którego nie możesz świętować Bożego Narodzenia jak Władca Czasu. Dostępny w rozmiarach od XS do XXL, ten wygodny akrylowy sweter zapewni Ci wakacje, które wykraczają poza czas i przestrzeń… a czy nie moglibyśmy go teraz wszyscy wykorzystać?

Kup świąteczny sweter Doctor Who Tardis & Daleks na Amazon.

Damska bluza z okrągłym dekoltem Pokémon Ugly Christmas

Cena: 9,38 USD – 19,99 USD

Ta bluza Pokémon wykonana w 60% z bawełny i w 40% z poliestru kosztuje mniej niż 20 USD. Dostępnych jest kilka innych wzorów, na wypadek gdybyś chciał je zebrać, obejmuje również strój.

Kup damską bluzę Pokémon Ugly Christmas Crew na Amazon.

Brzydka świąteczna bluza Spider-Man Happy Holidays

Cena: 44,99 USD

Ta przyciągająca wzrok świąteczna bluza ze Spider-Manem sprawi, że Ty lub ktoś z Twojej listy zakupów spędzi Wesołych Świąt. Ta wytrzymała bluza unisex jest dostępna w kolorze granatowym, królewskim niebieskim lub ciemnowrzosowym. Nasz zmysł pająka mówi nam, że będzie to upragniony prezent w tym roku!

Czytaj także  Kody The Sims 4: najlepsze kody do gry na PS4, Xbox One i PC

Kup brzydką świąteczną bluzę Spider-Man Happy Holidays na Amazon.

Świąteczna bluza Nintendo Link

Cena: 31,99 USD

Chcesz Hyrule podczas wręczania prezentów? Ta wakacyjna bluza inspirowana wieloletnią serią Nintendo The Legend of Zelda zapewni Ci ochronę. Dość dosłownie.

Kup świąteczną bluzę Nintendo Link na Amazon.

Świąteczny sweter z dzianiny Star Wars: The Mandalorian: The Child

Cena: 36,99 USD

Nie sądziłeś, że na tej liście znajdzie się tylko jeden sweter Baby Yoda, prawda? Od numskull pochodzi ten sweter z dzianiny, w którym Dziecko jest z przodu i na środku, zaakcentowane głowami Mandalorian i motywem kolorystycznym inspirowanym Nevarro. Wyglądaj dobrze na wakacjach, to jest sposób!

Kup świąteczny sweter z dzianiny Star Wars: The Mandalorian: The Child Knitting na Amazon.

Świąteczny sweter Betty i Veronica

Cena: 20 USD – 35 USD

Ponieważ żyjemy w czasach, w których rzeczy rzadko mają sens, niektóre brzydkie świąteczne swetry to tak naprawdę T-shirty. Wiemy, szalone, prawda? Przesłano więc do zatwierdzenia tę koszulkę Archie Comics ze świątecznymi projektami Betty i Veroniki. Dostępne w różnych rozmiarach, mieszankach koszul i kolorach w sklepie Archie’s Threadless.

Kup świąteczny sweter Betty i Veronica na Amazon.

Sweter Big Trouble in Little China

Cena: 84,99 USD

Część asortymentu eksplodujących umysł popkulturowych swetrów, która zawiera również ubrania z Gremlins, Robocop, Dawn of the Dead, Alien, Ghostbusters i Planet of the Apes, sweter Middle of Beyond’s Big Trouble in Little China zapewni ci ciepło i sprawi, że centrum rozmów wśród kinomanów podczas wakacyjnych połączeń Zoom. Wiesz, co mówi stary Jack Burton? Wesołych świąt!

Kup sweter Big Trouble in Little China na Amazon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *