Najlepsze tła Geeky Zoom do wirtualnych spotkań

Zawiera najlepsze dla geeków Zoom tła do wirtualnych spotkań

Korzystanie z Zoom może być o wiele przyjemniejsze niż przeciętna rozmowa konferencyjna. Oto kilka świetnych tła dla geeków na następne wirtualne spotkanie.


Zdjęcie: DC Entertainment

Rozprzestrzenianie się koronawirusa zmusiło wiele osób do pracy z domu i komunikowania się za pośrednictwem wirtualnych spotkań na Zoomie i innych bezpłatnych usługach wideokonferencyjnych. Chociaż okazuje się, że wirtualne spotkania są mniej więcej tak ekscytujące jak spotkania w prawdziwym życiu (chyba że planujesz grać w gry ze znajomymi), Zoom ma jedną zabawną zaletę, która czyni je bardziej ekscytującymi: konfigurowalne wirtualne tła.

Jeśli chodzi o dostępne tła Zoom, do wyboru jest mnóstwo świetnych, w tym więcej niż kilka teł opartych na twoich ulubionych programach i filmach. Właściwie można przesłać dowolne tło, ale na początek wyróżniliśmy niektóre z najlepszych geekowskich teł, które znaleźliśmy w Internecie.

Zanim przejdziemy do tła, oto krótki opis sposobu przesyłania niestandardowego obrazu tła do Zoom:

  1. Przejdź do menu ustawień aplikacji Zoom.
  2. Wybierz opcję Wirtualne tło po lewej stronie.
  3. Kliknij ikonę Plus po prawej stronie „Wybierz wirtualne tło”
  4. Prześlij żądany plik obrazu tła ze swojego urządzenia.

Możesz także przełączać się między obrazami tła, ponownie klikając ten symbol Plus i wybierając inny plik obrazu tła. Oto najlepsze tła dla nerdów, jakie do tej pory znaleźliśmy:

Zoom HBO

Gra o tron, Westworld i nie tylko od HBO

HBO dość wcześnie zaczęło grać w tle Zoom dzięki tej kolekcji ulubionych z sieci premium. Tła Doliny Krzemowej i Ostre przedmioty są zaskakująco subtelne i niesamowite, ale nikt nie będzie cię winił, jeśli zdecydujesz się zasiąść na Żelaznym Tronie z Gry o tron.

To trochę rozczarowujące, że HBO nie zagłębiło się bardziej w swój katalog tych oficjalnych teł, ale zawsze możesz stworzyć niestandardowy obraz, który pozwoli zwrócić się do współpracowników z przodu sklepu z wieprzowiną w New Jersey lub salonu Gem.

Pobierz tła HBO Zoom tutaj

Zoom Pixara

Iniemamocni, Gdzie jest Nemo i kolekcja Pixar

Kolekcja Pixar jest nie tylko natychmiast rozpoznawalna, ale dzięki krystalicznie czystej grafice najlepszych filmów Pixar idealnie nadaje się na tła Zoom.

Czytaj także  The Beatles: Get Back – Czy Beatlemaniacy dostają to, czego szukają?

Na szczęście Pixar opublikował już oficjalną kolekcję teł dla Twojej rozrywki. Nie możesz się pomylić z tłem Iniemamocni, a tło ściany chmur Toy Story również sprawdza się szokująco dobrze w niemal każdej sytuacji.

Po prostu bądź ostrożny, używając tego tła Up. Czasy są wystarczająco trudne bez konieczności przypominania ludziom o początkowych minutach tego filmu.

Pobierz tła Pixar Zoom tutaj

Zoom Simpsonów

Simpsonowie, Family Guy i reszta animowanego składu Foxa

Niewiele sieci ma dostęp do tylu kultowych seriali animowanych, co Fox, więc byliśmy podekscytowani, gdy odkryliśmy, że zespół Fox przesłał wysokiej jakości oficjalne obrazy do Twojego niestandardowego tła.

Kanapa Simpsonów jest tutaj oczywistym zwycięzcą, który prawie każdy będzie w stanie docenić, ale musimy wysłać trochę miłości do tych środowisk Bob’s Burger. Szkoda tylko, że nie możesz zmienić nazwy specjalności dnia na tablicy.

Gdyby tylko istniały obrazy tła poświęcone wielu anulowanym serialom Fox na przestrzeni lat. Potrzebujemy Fastlane z powrotem w naszym życiu.

Pobierz tła Fox Zoom tutaj

Powiększenie DC

DC Comics oferuje wszystko, co niesamowite

Nie zamierzamy teraz zagłębiać się w całą sprawę DC/Marvel, ale musimy szczególnie podziękować DC za zaoferowanie jednych z najlepiej wyglądających oficjalnych obrazów tła Zoom dowolnej dużej firmy.

Te animowane fotosy są nie tylko oszałamiająco dobrze narysowane, ale oferują różnorodne kreatywne scenariusze tła, które natychmiast wyróżnią Cię spośród znajomych Zoom. To znaczy, po prostu spójrz na to niesamowite tło w stylu Gotham by Gaslight. Musisz także pokochać opcje Fortecy Samotności, które nie tylko świetnie wyglądają, ale są teraz dziwnie odpowiednie.

Pobierz tła DC Comics Zoom tutaj

Zoom Marvela

Marvel pozwala zbliżyć się do MCU

Aby nie dać się prześcignąć konkurencji, Marvel zamieścił na swojej stronie internetowej kilka oficjalnych teł Zoom, które dają szansę siedzenia przed kilkoma różnymi zakątkami uniwersum Marvela.

Większość z tych selekcji obejmuje filmy MCU, na co szczerze trudno narzekać. To prawda, że ​​​​jest to ograniczony wybór opcji, ale fakt, że masz kilka opcji z kolorowego Thor: Ragnarok, na razie wystarczy.

Dwie opcje w stylu komiksowym są również całkiem niezłe, ale potrzebujemy jak najszybciej wysokiej jakości tła X-Men.

Czytaj także  Jak zostać Vtuberem

Pobierz tła Marvel Zoom tutaj

Zoom Gwiezdnych Wojen

Sokół Millenium z Gwiezdnych Wojen (i prawie wszystko inne)

Ponieważ wygląda na to, że zespół Star Wars nie wszedł jeszcze na arenę tła Zoom, polegasz na wielu stworzonych już przez fanów tłach.

Szczególnie podoba nam się obraz Sokoła Millenium, który widzisz powyżej, który jest nie tylko czysty i rozpoznawalny, ale także wydaje się naturalny do celów konferencyjnych. Zdecydowanie zalecamy również znalezienie sposobu na umieszczenie się w sali Wysokiej Rady Jedi lub sali tronowej Imperatora. Kokpit Sokoła Millennium jest kolejnym dobrym.

Pobierz tło Star Wars Millennium Falcon Zoom tutaj

Zoom Star Treka

Opcje Star Trek dla każdego pokolenia

Ryzykując granie w ulubione, niewiele seriali nadaje się równie dobrze do niesamowitych środowisk Zoom, jak Star Trek.

Od oficjalnych kolekcji, które przenoszą cię do świata Picard, po nieoficjalne opcje, które przenoszą cię do oryginalnego mostu Enterprise i holodeku nowej generacji, bogactwo teł Star Trek podkreśla niesamowitą futurystyczną grafikę i kreatywność serii.

Gdyby ktoś znalazł sposób, by umieścić nas na ekranie Enterprise z kapitanem patrzącym na nas z pierwszego planu, bylibyśmy dozgonnie wdzięczni.

Pobierz tła Star Trek Zoom tutaj

Zoom Power Rangers

Power Rangers są tutaj, aby potężnie zmienić Twoje tło Zoom

Nie powinniśmy się dziwić, że Power Rangers wspierają nas w tych trudnych czasach, ale ten oficjalny wybór tematycznych teł Zoom jest nadal bardzo mile widziany.

Ta fala oficjalnych opcji koncentruje się głównie na starej serii Power Rangers, ale ponieważ wszyscy wiemy, że pierwotni Power Rangers to najlepsi Power Rangers, powinieneś być w stanie znaleźć coś, co kochasz.

My dzieciaki, ludzie. Bawimy się, bo kochamy.

Pobierz Power Rangers Zoom tła tutaj

Powiększenie biura

Biuro oferuje prawie doskonałe tło

W rzeczywistości istnieje sporo środowisk Zoom związanych z pakietem Office, ale trudno jest zrobić coś lepszego niż to.

Kultowe tło wywiadu z The Office jest nie tylko niesamowicie sprytnym tłem dla spotkań Zoom, ale szczerze mówiąc, jest jednym z nielicznych, które prawdopodobnie można by wykorzystać w charakterze oficjalnym.

Czytaj także  Problemy z systemem macOS 11 Big Sur: jak rozwiązać najczęstsze problemy

To połączenie nerda i profesjonalisty, które po prostu musisz pokochać.

Pobierz tło Office Zoom tutaj

Dobre miejsce Powiększ tło

Dobre miejsce jest tutaj z nieco zbyt dokładnym tłem

Podobnie jak The Office, nie brakuje teł Zoom z The Good Place. Jednak w naszych sercach i umysłach istnieje naprawdę jedna opcja, która wyróżnia się na tle pozostałych.

To „Witamy! Wszystko jest w porządku” jest jednym z najlepszych, jakie widzieliśmy w obecnej chwili w naszej historii. Ten jest tak dokładny i doskonały, że możesz chcieć uważać na to, jak go używasz.

Pobierz tła Dobre miejsce Zoom tutaj

domek zabaw Pee Wee Zoom

Tło domku zabaw Pee Wee na te trudne czasy

Jest kilka rzeczy, które naprawdę kochamy w tym motywie Pee Wee’s Playhouse. Po pierwsze, jest całkiem dobrze wykadrowany jak na ten format, co zawsze jest subtelnym plusem. Zawiera również sporo wywołań zwrotnych na stosunkowo niewielkiej przestrzeni, co znowu jest bonusem dla miłośników pisanek. To także zdrowa i kolorowa pamiątka z dzieciństwa, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego.

Pobierz tło Playhouse Pee Wee Zoom tutaj

Zoom Twin Peaks

Twin Peaks oferuje tło wystarczająco dziwne, aby mogło się urzeczywistnić

Żyjemy w dość dziwnych czasach, więc sensowne jest, abyś zwrócił się do tła, które jest równie dziwne.

Chociaż w pełni popieramy wszelkie odniesienia do Twin Peaks, jest coś, co można powiedzieć o dziwnym spokoju tych czerwonych pokojów. Są wystarczająco subtelne, by oszukać każdego, kto nie wie, ale wystarczająco rozpoznawalne, aby łatwo je zauważyć przez tłum Twin Peaks.

Jedyną lepszą rzeczą byłoby to, że siedzisz na kanapie, po której Bob czołga się groźnie. Właściwie… czy ktoś mógłby się tym zająć?

Pobierz tła Twin Peaks Zoom tutaj

Tła Archer, gdy chcesz być szpiegiem

Dlaczego nie pobrać nowych teł Archer Zoom firmy FX, które przeniosą Cię prosto do biura Międzynarodowej Tajnej Służby Wywiadowczej? Jest idealny do spotkań strategicznych lub po prostu do biurowych plotek na wysokim szczeblu. Pamiętaj tylko, aby na koniec dnia posprzątać swoje biurko. Pozostawiając bałagan, można dostać mrówki….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *