Najlepsze tła Zoom Star Wars do wirtualnych spotkań

Zawiera najlepsze tła Star Wars Zoom do wirtualnych spotkań

Chcesz przenieść swoje następne spotkanie Zoom do odległej galaktyki? Oto tła Star Wars, których potrzebujesz.

Zdjęcie: Disney

Rozmawialiśmy o najlepszych geekowskich tłach Zoom dostępnych w Internecie, ale nigdy nie można mieć dość środowisk Star Wars Zoom. Wizualizacje Gwiezdnych Wojen są nie tylko jednymi z najłatwiejszych do zidentyfikowania (i niesamowitych) w całej popkulturze, ale naprawdę uzupełniają sci-fi charakter organizacji dużego wirtualnego spotkania.

Na szczęście Disney i zespół Star Wars byli na szczycie boomu Zoom i opublikowali już niesamowitą serię wysokiej jakości obrazów tła. Zalecamy przejrzenie całej kolekcji (a także wszystkich zdjęć stworzonych przez fanów), ale musieliśmy wyróżnić niektóre z absolutnie najlepszych.

Więc jeśli musisz użyć Zoom do zorganizowania następnego wirtualnego spotkania, koniecznie skorzystaj z jednego z tych niesamowitych środowisk Star Wars Zoom.

Gwiezdne Wojny Powiększ Tło Miasto w Chmurach

Miasto w chmurach

Uniwersum Gwiezdnych Wojen jest często definiowane wizualnie przez pustynie, nieskończoną przestrzeń i zimne metalowe statki, ale to w dużej mierze powód, dla którego niezaprzeczalnie piękne Miasto w Chmurach pozostaje jednym z najbardziej pożądanych miejsc w serii.

Teraz możesz wybrać się na wycieczkę do Miasta w Chmurach, kiedy tylko chcesz, dzięki temu czystemu tłu Zoom. Uwielbiamy sposób, w jaki to tło przenosi Cię bezpośrednio w panoramę Miasta w Chmurach z charakterystycznym kształtem samego miasta wystającym tuż nad Twoim ramieniem.

Gwiezdne Wojny Powiększ Tło Coruscant

Coruscant

Podczas gdy Cloud City oferowało inne spojrzenie na galaktykę Gwiezdnych Wojen w Empire Strikes Back, dopiero gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy Coruscant w Mrocznym widmie, mogliśmy zobaczyć zgiełk naprawdę dużego miasta Gwiezdnych Wojen.

To tło Zoom oferuje rozległy widok kultowego miasta Coruscant, który naprawdę sprawia, że ​​doceniasz wysiłek włożony w projektowanie filmów Gwiezdnych Wojen, nawet jeśli niektóre inne elementy serii nie zawsze tam były.

Czytaj także  Link Tank: Obejrzyj Halo ożywione w serialu aktorskim

Gwiezdne wojny Powiększ tło Pokój kontrolny Gwiazdy Śmierci

Pokój kontrolny Gwiazdy Śmierci

Słuchaj, wszyscy myśleliśmy o postawieniu stopy na Gwieździe Śmierci. Tak, to najlepsza reprezentacja zła i korupcji, ale nie można zaprzeczyć, że jest coś fajnego w elemencie zastraszania, który oferuje.

To tło Zoom pozwala przenieść się do pokoju kontrolnego Gwiazdy Śmierci. Jest nie tylko tak profesjonalny, jak Gwiazda Śmierci, ale oferuje nieco inne spojrzenie na kultową broń, która jest rozpoznawalna i nieco bardziej subtelna.

Gwiezdne wojny Powiększ tło Imperial Star Destroyer Control Room

Pokój kontrolny imperialnego niszczyciela gwiezdnego

Imperialny niszczyciel gwiezdny z gry Imperium kontratakuje dał siłom Imperium kultowy sposób na stylowe polowanie na rebeliantów. Tylko spójrz na ten pokój kontrolny. Zatopione centra dowodzenia, nieskazitelne podłogi… tak właśnie projektuje się statek zła.

W pełni popieramy twoją decyzję o użyciu tego tła Zoom, aby stanąć za sterami tego gwiezdnego niszczyciela, ale nie zalecamy tego na następne spotkanie robocze, biorąc pod uwagę to, co stało się z wieloma pracownikami, którzy służyli na tym statku.

Gwiezdne Wojny Powiększ Tło Cesarski Tron Exegol

Exegol tron ​​cesarza

Powiedzmy, że The Rise of Skywalker oferowało kombinację… trafień i chybień. Jednak projekt legowiska Imperatora na Exegol był wprawdzie genialnym elementem wizualnym, który natychmiast wyróżniał się jako coś, co zapada w pamięć.

Chociaż ten tron ​​może nie być tak ikoniczny jak ten w jego sali tronowej Gwiazdy Śmierci, doskonałe kadrowanie tego ujęcia sprawia, że ​​jest to wspaniałe tło Zoom dla tych, którzy chcą ogłosić się władcami spotkania.

Gwiezdne Wojny Powiększ Tło Lightspeed

Prędkość światła

Gdyby seria Gwiezdnych Wojen nie była tym, czym jest, możesz po prostu zobaczyć to tło jako niezbyt imponującą kolekcję kropek i rozmytych linii. Jednak wszyscy wiemy, że tak naprawdę to legendarny obraz oznacza, że ​​statek osiąga prędkość światła.

Ta wizualizacja podwaja się jako idealne tło Zoom. Jest prosty, natychmiast rozpoznawalny i doskonale oprawiony. Naprawdę nie możesz się pomylić z tym.

Czytaj także  Link Tank: Czy kochasz głębiny oceanu?

Gwiezdne Wojny Powiększ Tło Baza Rebeliantów

Baza rebeliantów

To zrozumiałe, że Imperium cieszy się wielkim uznaniem za swój złowrogi styl projektowania, ale czy możemy szybko pogratulować Rebeliantom za to, że zdołali jak najlepiej wykorzystać niektóre ograniczone zasoby?

To tło Zoom prezentuje zapadający w pamięć minimalistyczny design Rebeliantów. Te panele z siatką LED, ta stacja robocza w stylu retro, jeden z tych okrągłych stołów do strategicznych spotkań… to wszystko czeka, by stać się Twoim następnym tłem Zoom.

Star Wars Zoom Tło Pałac Jabby

Pałac Jabby

Naprawdę nie jest niespodzianką, że seria Gwiezdnych Wojen nie może uciec z Tatooine i podobnych pustynnych środowisk. Rozległe pustynie planety i skromne domy oferowały ugruntowaną przerwę od gwiazd i magii, które w przeciwnym razie definiowałyby serię.

To tło Zoom pozwala nie tylko wczuć się w Tattoine, ale także wybrać się na wycieczkę do niesławnego pałacu Jabby the Hutt. To w zasadzie Bada Bing z uniwersum Gwiezdnych Wojen i nie możemy wymyślić większego komplementu niż to.

Gwiezdne Wojny Zoom Tło Millenium Falcon

Sokół Millenium

Kto nie chciał wejść do kokpitu Sokoła Millennium? Sokół to nie tylko jeden z najfajniejszych statków w galaktyce Gwiezdnych Wojen; to jedna z niewielu konsekwentnych bezpiecznych przystani przed złem Imperium.

Chociaż pilotowanie Sokoła może nie być takie, o jakim marzyłeś, to tło Zoom pozwala łatwo wejść w najszybszą kupę śmieci w galaktyce.

Gwiezdne Wojny Zoom Tło Hoth

Hoth

Podobnie jak niekończące się pustynie Tattoine, nie wiemy, czy koniecznie umieramy z chęci spędzenia dłuższych wakacji podczas wycieczki do lodowych tundr na Hoth, ale jeśli chodzi o kultowe lokalizacje Gwiezdnych Wojen, niewiele jest tak natychmiast rozpoznawalnych jak odcinki Snowy po raz pierwszy pojawiły się w The Empire Strikes Back .

To tło Zoom nie tylko przenosi cię na Hoth, ale możesz nawet zrobić bohaterskie ujęcie Tauntauna na krawędzi, aby pomóc pokazać, jak niesamowita jest naprawdę lodowa planeta.

Czytaj także  Kody do GTA 5: wszystkie kody, od darmowej gotówki po poszukiwane gwiazdy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *