Nowe Pokémon Snap: Lokalizacje mitycznych i legendarnych Pokémonów

Zawiera nowe Pokémon Snap: Lokalizacje mitycznych i legendarnych Pokémonów

Niektóre legendarne lokalizacje New Pokemon Snap są łatwe do wykrycia, podczas gdy inne są fachowo ukryte. Oto jak znaleźć je wszystkie.

Zdjęcie: Nintendo

Wśród 200 Pokémonów przedstawionych w New Pokémon Snap znajduje się 10 Legendarnych i Mitycznych Pokémonów, które fani franczyzy bez wątpienia będą chcieli uchwycić na zdjęciach, nawet jeśli nie ukończą reszty Pokédexu gry.

Jak zapewne się domyślasz, Legendarne i Mityczne Pokémony New Pokémon Snap są najbardziej nieuchwytne w grze. W rzeczywistości niektóre z tych Pokémonów są tak trudne do znalezienia, że ​​można z łatwością dodać godziny do czasu działania kontynuacji, po prostu badając możliwości, które ostatecznie je odblokują.

Jeśli jednak wolisz unikać rzucania Kulami we wszystko w grze w nadziei, że w końcu odkryjesz najrzadszego Pokémona, oto dokładnie to, co musisz zrobić, aby znaleźć każdą lokalizację Legendarnego i Mitycznego Pokémona w New Pokémon Snap.

Nowy Snap Pokemona Celebi

Celebi

Prawdopodobnie nie będziesz miał trudności ze znalezieniem Celebi, ponieważ ten Pokémon nie do końca próbuje ukryć się przed kamerą.

Najprostszym sposobem na szybkie zrobienie zdjęcia Celebi jest przejście przez Las Gdzie indziej i podążanie bezpośrednią ścieżką przez mistyczny labirynt. Nie rób żadnych zakrętów, gdy jesteś w labiryncie. Podążaj dalej tą ścieżką, a zobaczysz Celebi latającego wokół jednego z ostatnich obszarów strefy, który tylko czeka, by zagrać na Twoim następnym zdjęciu.

Diancie Nowe zdjęcie Pokemona

Diancie

Pod koniec Outway Cave wybierz alternatywną ścieżkę, która prowadzi do kryształowej sali (która powinna się otworzyć po osiągnięciu poziomu badawczego 3). Tam zobaczysz dwa Carbinki i Mawile’a.

Rzuć Kulą Illuminy we wszystkie trzy Pokémony, a Diancie powinna się pojawić. Złapanie jej zdjęcia otworzy nawet nową ścieżkę przez poziom.

Ho-oh Nowe Snapowanie Pokemonów

Ho-oh

Ho-Oh jest zdecydowanie najdziwniejszym legendarnym w New Pokémon Snap z tego prostego powodu, że jest jedynym Legendarnym Pokémonem, który pojawia się losowo, a nie w wyniku określonej sekwencji.

Czytaj także  10 najlepszych gier komputerowych 2019 roku

Jakkolwiek to zrobisz, w końcu znajdziesz Ho-Oh na niebie w strefie wulkanu Fireflow. Słyszałem, że jest bardziej prawdopodobne, że pojawi się w określonych obszarach, ale prawdziwa sztuczka polega na tym, aby trzymać aparat na niebie i być gotowym do zrobienia zdjęcia Ho-Oh za każdym razem, gdy się pojawi.

Nowy Snap Pokemona Jirachi

Jirachi

Jirachi ukrywa się na widoku na początku strefy Ruin Pamięci. Znajdziesz go wśród Eldegoss unoszących się na niebie, ale nie pojawi się w tym miejscu, dopóki nie obejrzysz napisów New Pokémon Snap.

Jeśli jesteś zainteresowany, Jirachi pojawia się również na końcu strefy Ruins of Remembrance. Musisz tylko zapalić wszystkie posągi Pokémonów na końcu tego obszaru, a wkrótce potem powinien pojawić się Jirachi.

Lugia Nowy Snap Pokemon

Ługia

Oto trudna sprawa. Aby znaleźć Lugię, musisz udać się do Lental Seafloor i wybrać pierwszą ścieżkę w lewo. Podążaj tą ścieżką, a Twój wózek zacznie nurkować w oceanie. Miej oczy otwarte na pobliskie Lanturn. Kiedy go zobaczysz, rzuć w niego Kulą Illuminy, zanim zdąży uciec. To powinno spowodować pojawienie się kilku innych Pokémonów.

Wkrótce zobaczysz, że Lanturn został złapany przez dwóch Frillishów. Rzuć w jego kierunku kolejną Kulą Illumina, a Lanturn powinien zostać uwolniony. To powinno spowodować, że Lanturn otworzy nową ścieżkę, która zaprowadzi cię do jaskini, w której Lugia odpoczywa czekając na sfotografowanie.

Manaphy Nowy Snap Pokemona

Manaphy

Manaphy jest zarówno łatwe do znalezienia, jak i łatwe do przeoczenia. Aby zrobić mu zdjęcie, musisz najpierw zobaczyć sekwencję kredytową New Pokémon Snap. To odblokuje nocny wariant strefy Reef (między innymi).

Przejdź do nocnej wersji poziomu Rafa i przedostań się do końca strefy. Tam wybierz alternatywną ścieżkę, która zaprowadzi cię do basenów z Laprasami. Rzuć Kulą Illuminy w każdego Laprasa, zagraj na flecie, a Manaphy powinien pojawić się w wodzie między Laprasami.

Czytaj także  Starfield: Creation Engine 2 może nie pozwolić ci wspinać się po drabinach

Mew Nowy Snap Pokemona

Miauczenie

Mew to kolejny z tych Pokémonów, które faktycznie chowają się na początku poziomu tuż poza zasięgiem wzroku. Aby go znaleźć, musisz udać się do nocnej wersji obszaru Founja Jungle i zawrócić, gdy tylko rozpoczniesz bieg. Powinieneś znaleźć dwóch Morelullów patrzących na ciebie. Użyj fletu, aby zagrać im piosenkę.

To powinno spowodować pojawienie się różowej kuli na ekranie. Rzuć Flufffruit w kulę, a Mew powinna pojawić się na chwilę. Mew może pojawić się później na tym samym poziomie, ale wydaje się, że jest to najłatwiejsza znana metoda znalezienia ich bez konieczności czekania tak długo.

Shaymin Nowe Snapowanie Pokemonów

Szajmin

Aby znaleźć Shaymina, musisz odwiedzić nocą park przyrody Florio. Kontynuuj wzdłuż głównego dania, aż dotrzesz do pola kwiatów w pobliżu wyjścia. Po prawej stronie powinien znajdować się Crystabloom, który musisz uderzyć Kulą Illumina. Ta część może być trudna, ponieważ w okolicy jest ich kilka, a będziesz chciał trafić w tę, która ukrywa się pod kwiatami.

Jeśli znalazłeś odpowiedni Kryształowy Kwiat, w pobliżu powinien pojawić się Shaymin. Będą dostępne tylko przez krótki czas, więc jak najszybciej zrób zdjęcie.

Nowy Snap Pokemona Suicune

Suicune

Jest to niezwykle trudny do znalezienia Pokemon, więc aby było to jak najłatwiejsze, przedstawimy kroki, które musisz wykonać, aby zrobić zdjęcie Suicune:

  • Udaj się do Shiver Snowfields w ciągu dnia.
  • Spójrz w lewo na początku etapu i zrób zdjęcie Sandslashowi.
  • Kolejny Sandlash pojawi się w pobliżu klifu po twojej lewej stronie. Zrób im zdjęcie.
  • Później znajdziesz zbocze, na które próbuje się wspiąć Swinub. Sandlash powinien pojawić się w tym samym miejscu. Zrób zdjęcie Sandlashowi, a oni powinni wykopać dziurę, która otwiera alternatywną ścieżkę. Podążaj tą nową ścieżką, jeśli chcesz, ale po jej odblokowaniu wystarczy dotrzeć do końca poziomu.
  • Po odblokowaniu tej nowej ścieżki wejdź nocą do obszaru Shiver Snowfields.
  • Kontynuuj wzdłuż ścieżki, aż dotrzesz do ścieżki alternatywnej. Wejdź do niego, a powinieneś znaleźć Crabominable uderzającego w drzewo. Rzuć Kulą Illuminy w Crabominable.
  • To powinno sprawić, że pojawi się Abomasnow.
  • Działania Abomasnowa powinny sprawić, że w pobliżu pojawi się Froslass. Zrób im zdjęcie, a otworzą sekretny obszar.
  • Wejdź do sekretnego obszaru, aż znajdziesz duży zbiornik wodny. Tam zobaczysz Jynxa jadącego na Avaluggu. Rzuć Kulą Illumina w Jynx, a ich reakcja powinna spowodować, że Suicune podniesie się z wody.
Czytaj także  10 najlepszych Hearthstone wykutych w talii Barrens dla nowej meta dodatku

Xerneas Nowe Snapowanie Pokemonów

Xerneas

Trudno przegapić Xerneasa. Po prostu przejdź przez poziom Ruins of Rememberance, aż dotrzesz do miejsca Illumina pod koniec. Ponieważ Xerneas jest właściwie początkiem pokazu tego poziomu, znajdziesz je stojące na otwartej przestrzeni, praktycznie czekające na sfotografowanie.

Jeśli jednak ponownie odwiedzisz ten obszar na wyższych poziomach badawczych, będziesz mógł zrobić dodatkowe zdjęcia Xerneasa, które nie są dostępne podczas pierwszego biegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *