Projekt Avengers: 6 faktów, które musisz znać

Zawiera Projekt Avengers: 6 faktów, które musisz znać

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o projekcie Marvel’s Avengers w Square Enix.

Ten artykuł pochodzi z Den of Geek UK.

Marvel’s Avengers (znany również jako The Avengers Project) to nadchodząca gra twórców z Crystal Dynamics i Eidos Montréal, a Square Enix ma opublikować tytuł, prawdopodobnie na PS4, Xbox One i PC. W tej chwili nie jest jasne, czy łączy ciągłość z podobnie zatytułowanym Marvel’s Spider-Man firmy Insomniac, ale zobaczenie razem najpotężniejszych bohaterów Ziemi w grze AAA jest bardzo ekscytującą perspektywą.

Gra została po raz pierwszy ogłoszona w 2017 roku, wraz z krótkim zwiastunem, który prezentował znajome obrazy dotyczące niektórych z najbardziej kultowych postaci w stajni superbohaterów Marvela, w tym tarczy Vibranium Kapitana Ameryki i zbroi Iron Mana. Zakładamy, że pojawi się większość Avengers, których znasz i kochasz.

Square Enix do tej pory mało mówiło o najdrobniejszych szczegółach, ale to nie powstrzymało wycieku informacji i rozprzestrzeniania się plotek. Jeśli szukasz miłego, małego podsumowania wszystkich tych pomruków, zdecydowanie trafiłeś we właściwe miejsce.

Oto wszystkie informacje, które nadają się do wydrukowania na temat nadchodzącej gry Marvel’s Avengers…

Projekt Avengers został po raz pierwszy ogłoszony w 2017 roku

W chwili pisania tego tekstu jedynym zwiastunem Marvel’s Avengers, jaki widzieliśmy, jest powyższy zwiastun, który pojawił się na YouTube w styczniu 2017 r. Od tego czasu osiągnął imponujące 13 milionów wyświetleń, a zdecydowana większość reakcji opartych na kciukach została pozytywnie oceniona . Wydaje się, że apetyt na tę grę jest spory.

Jeśli chodzi o to, co faktycznie zawiera ten zwiastun, nie jest to nic szczególnie przełomowego: są nastrojowe ujęcia kultowych akcesoriów Marvela, z tymi natychmiast rozpoznawalnymi bibelotami, które wyglądają nieco gorzej pod względem zużycia. Na ekranie pojawiają się nazwy firm, podobnie jak logo Avengers, a zwiastun kończy się intrygującym hashtagiem: #Reassemble.

Dalsza lektura: Harmonogram wydań filmów Marvela

Czytaj także  World of Warcraft Shadowlands Alpha: Praktyczny z kolejnym dużym rozszerzeniem

Co to może oznaczać? Cóż, jeśli pozwolisz nam na chwilę założyć kapelusz spekulacji, założymy się, że najlepsza superdrużyna Marvela przeszła przez ciężką rundę bitew i musi zebrać swoje pomysły i naprawić wszystko. Co ciekawe, odkąd pojawił się ten zwiastun gry, widzieliśmy, jak filmowa wersja Avengers przechodzi przez podobny cykl ogromnej klęski i ciężkiego powrotu w filmach Infinity War i Endgame. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co ta gra dodaje do mitu Avengers, aby wszystko było świeże.

Projekt Avengers: postacie można dostosowywać

Jacy bohaterowie będą w The Avengers Project? Zwiastun zawiera okulary Bruce’a Bannera, niezawodny młot God of Thunder, jedną z repulsorowych rękawic Tony’ego Starka oraz tarczę, którą tradycyjnie dzierżył Steve Rogers. Wydaje się to sugerować, że w grze pojawią się Hulk, Thor, Iron Man i Kapitan Ameryka.

Co ciekawe, opis gry, który wyciekł na stronie E3, mówi, że Marvel’s Avengers zaprosi graczy do „opanowania niezwykłych zdolności”, „dostosowania swoich bohaterów” i „łączenia mocy”. Chociaż to dzikie spekulacje, czy możliwe jest, że te fragmenty informacji wskazują na opcję „Stwórz własnego bohatera” w grze?

Dalsza lektura: Czego można się spodziewać po sequelu Spider-Mana na PS4

W tej chwili Square Enix oficjalnie nie ogłosił, którzy bohaterowie będą w grze ani jak będzie działał wybór twojego bohatera. Musimy tylko poczekać na odpowiednią zapowiedź i na razie zadowolić się spekulacjami. Stworzenie własnej postaci w ramach uniwersum Marvela jest jednak całkiem fajną możliwością.

The Avengers Project ma tryb dla jednego gracza i dla wielu graczy

Oprócz wspomnianych opcji dostosowywania, znamy kilka szczegółów na temat tego, jak będzie działać rozgrywka w Marvel’s Avengers. Z opisu, który pojawił się na stronie E3 (zanim został natychmiast usunięty), wiemy, że gra jest wyobrażana jako „epicka przygodowa gra akcji, która łączy kinową narrację z ciągłą rozgrywką dla jednego gracza i kooperacją”.

Czytaj także  Czy Kingdom Hearts trafi na Steam?

Ta siatka opcji dla jednego gracza i dla wielu graczy z pewnością wywołała trochę intrygi. Czy Square Enix może planować, że Marvel’s Avengers będzie dużą grą online na żywo, taką jak Destiny i The Division, w której możesz albo wykonywać misje solo, albo współpracować z kolegami, aby wspólnie wykonywać zadania? Z pewnością koncepcja „ciągłej” rozgrywki wskazuje na świat gry online.

Dalsza lektura: Avengers: Wyjaśnienie zakończenia gry końcowej

To zdecydowanie brzmi jak fajna strategia, pozwalająca zespołowi marketingowemu gry kierować reklamy zarówno do fanów superbohaterów, jak i zwykłych gości w przeludnionych światach gier online. Połączone fandomy stworzyłyby bardzo szeroki kościół, a marketingowe hashtagi napisałyby się same. #Zbierz swój zespół i tak dalej.

Projekt Avengers: Złoczyńcy będą „stałym zagrożeniem”

W zwiastunie zapowiadającym nie ma złoczyńców, aw opisie E3, który wyciekł, nie ma żadnych znanych wrogów. Tak więc na razie naprawdę nie mamy pojęcia, z kim będziesz walczyć, kiedy w końcu załadujesz The Avengers of Project.

Na samym końcu opisu gry, który wyciekł z targów E3, znajduje się interesujący zwrot: mówi nam, że gracze będą „bronić stale rozwijającego się świata w ciągłym zagrożeniu”, co wydaje się sugerować, że nastąpi stały strumień złoczyńców do walki w środowisku, które wciąż się powiększa.

Dalsza lektura: 9 gier wideo z superbohaterami w fazie rozwoju

Chociaż posiadanie dużego stosu złoczyńców okazało się trudnym zadaniem dla filmów o superbohaterach, nie jest to powód do niepokoju w przypadku gry. W końcu Marvel’s Spider-Man niedawno przypomniał nam, że możesz wcisnąć ogromną grupę złoczyńców w grę bez przytłaczającego nadmiaru, jaki ten sam oddział złowrogich złoczyńców poniósłby na dużym ekranie.

Zastanawiamy się tylko, czy złoczyńcy z filmów o Avengersach – Loki, Ultron, Thanos i The Black Order – pojawią się w tej grze. Na pewno nie postawilibyśmy na to.

Projekt Avengers prawdopodobnie pojawi się w 2020 roku

W najnowszym raporcie finansowym firmy, dyrektor finansowy Square Enix, Kazuharu Watanabe, stwierdził, że „ze względu na postęp naszych prac rozwojowych i biorąc pod uwagę harmonogramy wydań konkurencji, nasze główne premiery będą miały miejsce po połowie roku budżetowego 2020/3”.

Czytaj także  Dlaczego Elden Ring: konwergencja jest prawie tak ekscytująca jak Elden Ring 2

Jeśli nasze rozumienie lat finansowych jest takie samo jak pana Watanabe, wydaje się to sugerować, że nadchodzące duże gry Square Enix, takie jak Marvel’s Avengers i Final Fantasy VII Remake, prawdopodobnie będą z nami między październikiem 2019 r. a marcem 2020 r. To daje nam okno , więc, ale nic, co jest osadzone w kamieniu.

Dalsza lektura: Co dalej z MCU po Avengers: Endgame?

Oczywiście, gdy tylko Marvel’s Avengers otrzyma oficjalną datę premiery, z pewnością zaktualizujemy Ciebie i ten artykuł. Co ciekawe, jeśli Square Enix wstrzyma się do 2020 roku, wydawca może być w stanie uruchomić grę na konsolach obecnej i następnej generacji.

Ani PlayStation 5, ani Xbox Scarlett nie ustaliły obecnie dokładnej daty premiery, ale gracze i prognostycy przewidują, że rok 2020 może być rokiem premiery jednego lub obu z nich.

Projekt Avengers zostanie w pełni zaprezentowany na targach E3 2019

Jeśli zastanawiasz się, kiedy pojawi się więcej wiadomości o Marvel’s Avengers, w twoim kalendarzu zbliża się jedna wielka data: harmonogram E3 2019 mówi nam, że kultowe targi gier w Los Angeles będą gospodarzem prezentacji Square Enix w poniedziałek, 10 czerwca o 21:00 czasu wschodniego. Spodziewamy się wtedy kilku ważnych ogłoszeń i być może ujawnienia nowego zwiastuna.

Podczas konferencji uczestnicy E3 będą mieli również możliwość bezpośredniego kontaktu z Marvel’s Avengers, więc prawdopodobnie w ciągu tygodnia zobaczymy kilka artykułów z pierwszymi wrażeniami. To powinno być interesujące zobaczyć, jak gra idzie w dół.

Cokolwiek zostanie ogłoszone i bez względu na to, jak ostatecznie będzie wyglądać gra, z pewnością będziemy Cię na bieżąco informować o wszystkich najnowszych wiadomościach na temat Marvel’s Avengers, gdy tylko się to stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *