Star Trek: Discovery Star Sonequa Martin-Green o statusie w The Walking Dead

Wiadomości Star Trek: Discovery Star Sonequa Martin-Green o statusie w The Walking Dead

Sonequa Martin-Green omawia, co jej historyczna główna rola w Star Trek: Discovery oznacza dla Sashy w The Walking Dead.

Ostrzeżenie: kilka spoilerów na temat serii komiksów The Walking Dead.

Sonequa Martin-Green z The Walking Dead dostała potencjalną rolę życia, kiedy w grudniu ogłoszono, że zagra w serialu CBS, który odrodzi ikonę science-fiction w Star Trek: Discovery. Jednak blask bycia pierwszą Afroamerykanką, która jest główną gwiazdą serialu Trek, udaje się ukryć słodko-gorzkie refleksje, jeśli chodzi o implikacje dla Sashy Williams, jej obecnej postaci w nieumarłym molochu serialu kablowego. Teraz aktorka włącza się w tę potencjalnie odkrywczą sytuację.

Mówiąc do EW o pozornym dylemacie, w którym jej główna rola jako wciąż nienazwanego dowódcy porucznika w Star Trek: Discovery umieściła Sashę w The Walking Dead, Sonequa Martin-Green jest niejasna, ze względu na oczywistą konieczność zachowania bezpieczeństwa narodowego sekrety dwóch najbardziej znanych programów telewizyjnych. Jednak nie zawahała się przed przyznaniem się do sytuacji. Gdy ze śmiechem odpowiada na temat swojego dylematu związanego z żonglowaniem postaciami:

„Cóż, nie mogę nic powiedzieć. Mogę powiedzieć, że historia [on The Walking Dead] jest tak samo wpływowa, potężna i dynamiczna, jak zawsze, i nie ma się czym martwić, jeśli o to chodzi”.

Sasha grana przez Martina-Greena – grająca w The Walking Dead od sezonu 3 – została przedstawiona jako siostra i drugoplanowa postać debiutującego głównego bohatera Tyreese (Chad Coleman). Cztery sezony później Tyreese nie żyje, a Sasha – która nie istnieje w materiale źródłowym komiksu – stała się głównym graczem, manifestując się jako połączenie kilku tropów inspirowanych postaciami z komiksu; zwłaszcza jako „inna kobieta” w romantycznym życiu zmarłego Abrahama. Po zostaniu strzelcem wyborowym o sokolich oczach, przetrwaniu kryzysu na granicy samobójstwa i przetrwaniu niesławnego składu serialu „Lucille”, osobisty wątek Sashy prawdopodobnie dobiegł końca. Jednak showrunner Scott Gimple ma co do tego wątpliwości, stwierdzając:

Czytaj także  Najlepsze nowe książki dla młodych dorosłych do przeczytania w kwietniu 2022 r

„Sonequa Martin-Green może zrobić wszystko. Widziałem, jak w tym roku walczyła z hordą piechurów, jednocześnie walcząc z grypą żołądkową, przy której większość ludzi płakałaby w błocie. Może wypełniać obowiązki komandora porucznika na statku kosmicznym klasy Constitution, walcząc z piechurami, wybawicielami i wszystkim, co stanie na drodze Sashy. Musieliśmy już żonglować. Z pewnością będę żonglować dla Star Trek każdego dnia tygodnia. Dobra, może nie w niedzielę.

Jednak, gdy Gimple musi publicznie odgrywać rolę człowieka, którego słowa należy traktować z przymrużeniem oka, jego komentarze nie są do końca merytoryczne. Co więcej, rola Sashy jako „drugiej kobiety” Abrahama również mogła okazać się złowieszcza, ponieważ w komiksach tę rolę spełniała mieszkanka Aleksandrii o imieniu Holly. Później wzięta jako zakładniczka przez Zbawicieli, Holly poniosła (kolejną) słynną śmierć od Negana, dostarczona z powrotem do Aleksandrii z torbą na głowie, która ukrywała jej status zombie, co doprowadziło do komiksowej śmierci dr Denise – która już nie żyje na seria. Chociaż można by argumentować, że spinoff Fear the Walking Dead spełnił podstęp „chodzika z workiem” w sezonie 2, Sasha jest jednak zbędna w szerszej fabule. — Zrób z tym, co zechcesz.

The Walking Dead powraca z przerwy w środku sezonu, rzekomo ponownie naładowany tonem na AMC 12 lutego. Z drugiej strony Star Trek: Discovery właśnie otrzymał kolejne duże opóźnienie, a data debiutu w CBS All Access jest teraz w powietrzu, chociaż prawdopodobnie jeszcze ustawiony na 2017 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *