Street Fighter 6 Roster: Kim są postacie, które wyciekły?

Funkcje Street Fighter 6 Roster: Kim są postacie, które wyciekły?

Przecieki Street Fighter 6 dały nam pierwsze spojrzenie na początkowy skład gry. Oto, co musisz wiedzieć o postaciach, które pojawią się w nowej bijatyce.

Zdjęcie: Capcom

Capcom w końcu wypuścił zwiastun gry Street Fighter 6, dając nam pierwsze prawdziwe spojrzenie na to, jak wygląda gra, jakich funkcji możemy się spodziewać i którzy zawodnicy są w początkowym składzie. Na nagraniu oficjalnie ujawniono tylko cztery postacie: Ryu, Chun-Li, Luke i Jamie. Pisanki posypane przez resztę filmu ukradkiem potwierdziły kilka innych, takich jak monitor w centrum gry pokazujący mecz Cammy vs. Guile.

Wydawało się, że to wszystko, co Capcom planował ogłosić w zeszłym tygodniu, ale potem ogromny wyciek online zepsuł resztę listy. Grafika dla 22 postaci trafiła do Internetu zaledwie kilka godzin po ukazaniu się pierwszego oficjalnego zwiastuna rozgrywki. Nagranie, które wyciekło, pokazało także Kena w grze i klip przedstawiający Cammy (ubraną w swój klasyczny mundurek) wykonującą swój atak Ultra przeciwko innej Cammy (ubranej w jej nowy kostium).

Ostatecznie było tak wiele przecieków, że Capcom został zmuszony do potwierdzenia, że ​​tak, wszystkie te skradzione aktywa były legalne. Na szczęście reakcja fanów na wycieki była zdecydowanie pozytywna. Gracze wydają się być bardzo zadowoleni z listy, którą studio przygotowało na potrzeby tej części.

Ale jak dobry jest ten skład? Załóżmy, kto jest kim w tym zestawieniu i co może oznaczać dla Street Fighter 6:

Ryu

Jako dziecko z plakatu do crossoverów gier walki, Ryu poświęca swoje życie na wędrówkę po świecie i walkę z każdym, kto stanie na wysokości zadania. Chwała nic nie znaczy dla Wojownika Świata, ponieważ znajduje sens tylko w samej walce. Z biegiem czasu Ryu pokonał wewnętrzne zło i zadał śmiertelny cios, który pozornie zniszczył M. Bison na dobre.

Wygląd Ryu w Street Fighter 6 jest dość interesujący, ponieważ jest częściowo ubrany jak Oro. Starszy pustelnik Oro jest uważany za jedną z najpotężniejszych postaci w grze Street Fighter i zainteresował się uczynieniem Ryu swoim uczniem. Czy Ryu i Oro zbliżyli się do siebie, odkąd ich ostatnio widzieliśmy? Tak czy inaczej, Ryu wciąż nie osiągnął oświecenia jako prawdziwy mistrz, ale jest na dobrej drodze.

Mistrzowie Kena

Ken zawsze był dla Ryu jak brat. Trenowali razem przez lata i mają tendencję do spotykania się co jakiś czas na sparingach. Podczas gdy Ryu poświęcił swoje życie na bycie włóczęgą, próbującym znaleźć oświecenie poprzez bicie ludzi, Ken tak naprawdę ma życie. Ken jest żonaty, ma syna i jest spadkobiercą korporacji. Próbuje zrównoważyć to swoim poświęceniem, by być na poziomie Ryu i nie pozostawać w tyle.

Czytaj także  Czy Kingdom Hearts trafi na Steam?

Przecieki twierdzą, że historia Kena w tej grze polega na tym, że jego obsesja na punkcie bycia rywalem Ryu w końcu zebrała swoje żniwo. Jego małżeństwo się rozpadło i jest oddzielony od własnego dziecka. Ken nadal walczy, ale teraz jest uważany przez społeczność wojowników za dawnego.

Zangief

„The Red Cyclone” to jeden z najbardziej legendarnych pro wrestlerów na świecie. Ten masywny mężczyzna jest szczęśliwy, że może zniszczyć wszystkich przeciwników, aby wywołać uśmiech na twarzy dzieci i sprawić, by Matka Rosja była dumna. Pomimo swojego intensywnego wyglądu, Zangief jest przyjaznym olbrzymem i zwykle szanuje swoich przeciwników. W tym samym czasie facet jest zbyt zajęty tym, jaki jest umięśniony i jak to jest odpowiedź na wszystkie problemy życiowe.

Znany ze swoich ekstremalnych metod treningowych (np. zapasy z niedźwiedziami na Syberii podczas zamieci), Zangief niedawno przyjął młodego fana i przyjaciela Rainbow Mika jako protegowanego. Od tego czasu obaj podróżują po świecie jako zespół tagów, a Zangief stara się pomóc jej zrozumieć potęgę „Muscle Spirit”.

Dalsim

Dhalsim jest mistrzem zen jogi, którego umiejętności są tak zaawansowane, że dają mu nadludzkie zdolności, takie jak rozciąganie się, oddychanie ogniem i teleportacja. Mądry człowiek z kochającą rodziną, Dhalsim jest w ciągłym konflikcie o to, że chce być pacyfistą, ale musi wykorzystać swoje umiejętności walki, aby chronić niewinnych i zgasić zło.

Ostatnio Dhalsim zatrudnił ucznia w Mahesh, indyjskiego funkcjonariusza policji, który chce, aby ćwiczenia jogi rozciągliwej pomogły chronić społeczność. Okazując wielką cierpliwość i determinację, Dhalsim przynajmniej doprowadził go do tego, że potrafi pluć iskrami.

E. Honda

Głośny i dumny Edmund Honda jest prawdopodobnie najlepszym zapaśnikiem sumo, jaki kiedykolwiek rzucał solą. Mimo to na szczycie jest samotnie, a Honda uważa się za wielką rybę w małym stawie. Niestety, świat Street Fighterów tak naprawdę nie dba o sumo, więc Honda poświęca swój czas na udział w turniejach walki, aby zainteresować się swoim sportem. Ma nadzieję zainspirować większą rzeszę fanów i może kilku bardziej wymagających rywali.

Czytaj także  „Szaleństwo” Elden Ringa doprowadza graczy PvP do szaleństwa

Honda jest dobrymi przyjaciółmi Zangiefa i tureckiego zapaśnika Hakana, choć mają tendencję do gwałtownej sprzeczki o to, która forma zapaśnictwa jest naprawdę najlepsza. Kiedy nie promuje sumo, Honda prowadzi własną łaźnię dla mistrzów sztuk walki i regularnie zaczyna walczyć ze swoimi klientami o złamanie etykiety łaźni. Aha, i kiedyś uratował niezliczone życia, każąc naoliwionemu Hakanowi wystrzelić go w nadjeżdżającą asteroidę, rozsadzając go na strzępy latającym głową.

Blanka

Jimmy przeżył katastrofę lotniczą w Brazylii, ale z tego powodu spędził lata utknął w dżungli. Z biegiem czasu w jakiś sposób ewoluował w zmutowaną istotę o zielonej skórze i zdolności do przewodzenia elektryczności. Blanka brał udział w walkach ulicznych na całym świecie, a nawet zaprzyjaźnił się z cudowną gwiazdą sztuk walki Sakurą Kasugano i legendą-w-swoim-umyśle-ale-właściwie-przegranym Danem Hibiki. Dzięki swojej sławie Blanka został ostatecznie rozpoznany przez matkę, która również przeżyła tę fatalną katastrofę lotniczą. Po turnieju M. Bisona obaj się ponownie zjednoczyli.

Będąc wciąż wojownikiem w sercu, Blanka spędza większość czasu mieszkając z matką. Czasami czuje się ciężarem, zwłaszcza ze względu na jego dziwaczne cechy, które przerażają mieszkańców. Ostatnio próbował zadbać o swoją matkę finansowo, reklamując swój wygląd w postaci brzydkich lalek o nazwie „Blanka-Chan”. Sukces produktu wisi w powietrzu, ale doprowadziło to do tego, że Dan całkowicie odrzucił swój pomysł.

Podstęp

Guile zawsze inspirował się Charliem Nashem, jego najlepszym przyjacielem i kolegą z US Air Force. Kiedy Charlie zniknął podczas śledztwa w sprawie Shadaloo, Guile znalazł tylko jego nieśmiertelniki. Guile została pochłonięta zemstą i ścigała M. Bisona na krańce Ziemi, tylko po to, by wycofać się po uświadomieniu sobie, że jego nienawiść spowodowała, że ​​porzucił swoją ukochaną rodzinę.

Nie kierowany już zemstą, Guile nadal wierzyła, że ​​Charlie gdzieś tam jest. Jak się okazało, Charlie został wskrzeszony i obaj byli w stanie ponownie się zjednoczyć i pracować razem, aby na dobre zniszczyć Shadaloo. Teraz, gdy Charlie i Bison nie żyją i nie żyją, Guile przeszła do pilnowania nowego dzieciaka w bloku, Luke’a Sullivana.

Chun Li

W młodym wieku Chun-Li dołączyła do Interpolu, aby pójść w ślady ojca. Jej ojciec był oddany zniszczeniu Shadaloo i pewnego dnia – prawdopodobnie we wtorek – spotkał swój los po złym końcu świecących, fioletowych dłoni M. Bisona. Przez lata Chun-Li stał się cierniem w boku Bisona, którego kulminacją było zniszczenie Shadaloo.

Czytaj także  Najlepszy Fortnite Rozdział 2: Skórki i przedmioty karnetu bojowego sezonu 5

Podczas ostatniej fabuły Bisona, Chun-Li uratował porwaną małą dziewczynkę o imieniu Li-Fen. Chun-Li zaadoptował Li-Fen i przeszedł od pracy w policji do szkolenia miejscowej młodzieży w kung fu. Obecnie jest postrzegana jako ważna i życzliwa ikona swojej społeczności. Tymczasem Li-Fen wyrósł na nastolatka i jest bardziej niż prawdopodobne, że pojawi się w tej grze jako DLC.

Cammy Biały

M. Bison stworzył Cammy, swoją zabójczą pszczołę, jako swojego lojalnego zabójcę i bezpieczne zabezpieczenie na wypadek, gdyby został zabity — Cammy jest żeńskim klonem Bisona, który został częściowo stworzony, aby dać duszy Bisona kolejne ciało gospodarza. Po pierwszej śmierci Bisona Cammy przeżyła traumę, która spowodowała jej fizyczne blizny i amnezję. Podwładna Bisona, Vega, potajemnie uratowała jej życie i zostawił ją na progu Delta Red, angielskiej organizacji wywiadowczej.

Cammy przez lata walczyła u boku Delta Red i ostatecznie odzyskała zrozumienie, kim jest. Pracowała, aby ocalić inne lalki (porwane kobiety, którym poddano praniu mózgu, by stały się zabójcami w Shadaloo i zostały genetycznie zmienione jako ciała gospodarzy Bisona). Niestety, sprawy stały się ryzykowne, kiedy przybyła na ratunek Dekapre, okropnie poranionej i szalonej bliźniaczej siostrze Cammy. Cammy walczyła z władzami, by chronić Decapre i uciekła z Juri jako uciekinier.

Dee Jay

Mimo że istnieje od czasu Super Street Fighter II, nie ma wiele do powiedzenia o Dee Jay. Projekt jamajskiego kickboxera oparł na Billy Blanks, a jego cała sprawa polega na tym, że lubi mieszać walki z rytmem muzyki. Naprawdę nie ma w nim nic więcej, więc miejmy nadzieję, że Capcom może nieco rozwinąć swoją historię w Street Fighter 6.

Raszid

Rashid został wprowadzony w Street Fighter V jako protagonista gry. Bogaty wojownik z Bliskiego Wschodu, panujący nad wiatrem i zamiłowany do nowoczesnych technologii, życie Rashida wywróciło się do góry nogami po nagłym zniknięciu jednego z jego najbliższych przyjaciół. Wraz z jego wiernym ochroniarzem Azamem, poszukiwania Rashida doprowadziły go do przyłączenia się do tajnej frakcji prowadzonej przez Kolina z Iluminatów, której celem było wyeliminowanie Shadaloo.

Przypadkowo wielki spisek Shadaloo polegał na porwaniu różnych geniuszy, aby stworzyć broń zagłady. Ta grupa obejmowała Rashida…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *