Super Smash Bros. Ultimate: Kim są Pyra i Mythra?

Wiadomości Super Smash Bros. Ultimate: Kim są Pyra i Mythra?

Kim są najnowsze grywalne postacie Super Smash Bros. Ultimate? Oto, co musisz wiedzieć o Pyra i Mythra:

Zdjęcie: Nintendo

Długie oczekiwanie na ujawnienie najnowszych postaci Super Smash Bros. Ultimate dobiegło końca, ponieważ Nintendo ogłosiło, że Mythra/Pyra dołączy do zadziwiającej kolekcji grywalnych wojowników.

Potwierdzenie przez Nintendo najnowszych postaci Super Smash Bros. Ultimate wywołało typowe reakcje fanów serii na całym świecie. Oczywiście, to naprawdę inny sposób na powiedzenie, że istnieją legiony fanów, którzy wciąż (wokalnie) zastanawiają się, dlaczego Waluigi, Geno i Sora nie są w grze pomimo wieloletnich próśb. Jak uczy nas prawie każda aktualizacja Smash Bros., trudno jest zadowolić wszystkich bez nabycia praw do prawie każdej istniejącej postaci, a następnie znalezienia sposobu na dodanie ich do gry walki.

Oczywiście jest wielu innych, którzy odeszli od ujawnienia Mythra/Pyra z prostym pytaniem: „Kim są Mythra i Pyra i dlaczego są w Super Smash Bros. Ultimate?”

Cóż, odpowiadając na to pierwsze pytanie, Mythra i Pyra to postacie z serii Xenoblade. Zadebiutowali w Xenoblade Chronicles 2, gdzie szybko stali się niesamowicie potężnymi postaciami, które odegrały znaczącą rolę w obszernej historii serii. Co ciekawe, są też zasadniczo tą samą postacią.

Właściwie to nadmierne uproszczenie. Możesz uznać Mythrę za „podstawową” postać, ponieważ stworzyła osobowość Pyry po intensywnym momencie żalu. Mythra miała nadzieję przypieczętować swoją niezwykłą moc za tą osobowością jako rodzaj środka zapobiegawczego. Aby przebić się przez wiele tradycji, sprawy nie potoczyły się w ten sposób. Pyra została odkryta po utrzymywaniu w zastoju przez około 500 lat, a Mythra i Pyra spędzili trochę czasu na wymianie między sobą, gdy jeden został przebudzony w odpowiedzi na różne scenariusze.

Czytaj także  Lost Ark: Najlepsze kompilacje Glaivier dla PvE i PvP

Ta dynamika zostanie powtórzona w Super Smash Bros. Ultimate, ponieważ Pyra i Mythra zostaną przedstawione jako jedna postać do wyboru, która ma możliwość przełączania się między obiema osobowościami. Jeśli kiedykolwiek grałeś jako Zelda / Shiek w starszych grach Smash Bros., będziesz zaznajomiony z tym, jak dynamika prawdopodobnie będzie działać z surowego mechanicznego punktu widzenia.

Podobnie jak Zelda / Shiek, wybór przedstawienia postaci w ten sposób jest zaskakująco przyjaznym sposobem na włączenie ich obu do doświadczenia Smash Bros. Chociaż nie mamy jeszcze pełnego zestawienia ich odpowiednich umiejętności, należy zauważyć, że są one stosunkowo podobne pod względem atrybutów, które najłatwiej zastosować do Super Smash Bros. (umiejętności bojowe i wyposażenie). Nie jest do końca jasne, w jaki sposób pewne różnice osobowości, takie jak doskonałe umiejętności gotowania Pyry i amatorskie umiejętności gotowania Mythry, mogą zostać odzwierciedlone w grze jako sposób na ich rozróżnienie, ale jeśli Nintendo może sprawić, że mała armia postaci Fire Emblem będzie wyjątkowa, my Są pewni, że znajdą sposób, aby mechanika wymiany znów działała.

Jak zwracają uwagę fani na Twitterze, interesujące jest to, że Mythra/Pyra są teraz dodawane do gry, ponieważ były ulubionymi postaciami Etikii: popularnego gracza/streamera Smash Bros., który zmarł w 2019 roku. Chociaż nie ma na to potwierdzenia wszelkie niedawne dodatki do postaci miały być ukłonem w stronę streamera, niektórzy fani w społeczności gry świętują pomysł, że byłby zadowolony z oglądania tych ostatnich dodatków do gry.

Oczekuje się, że Mythra i Pyra dołączą do składu Super Smash Bros. Ultimate w marcu jako postacie DLC. Są to najnowsze dodatki do kolekcji gry Fighter Pass 2, która do tej pory dodała Min Min, Minecraft Steve i Sephiroth do listy gry. Oczekuje się, że dwie kolejne postacie zostaną dodane do drugiej przepustki myśliwskiej do gry przed końcem roku.

Czytaj także  Starkiller z Star Wars: The Force Unleashed prawie miał zupełnie inną nazwę Sithów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *