The Umbrella Academy: Justin Min nie wie, jak zginął Ben, więc przestań mu przeszkadzać

Wiadomości The Umbrella Academy: Justin Min nie wie, jak zginął Ben, więc przestań mu przeszkadzać

Jak zginął Ben Hargreeves w The Umbrella Academy? Czytelnicy komiksów nie wiedzą, podobnie jak aktor Ben Hargreeves, Justin Min.

Poniższy tekst zawiera spoilery dotyczące The Umbrella Academy.

Netflix’s The Umbrella Academy nie brakowało tajemnic w swoim debiutanckim sezonie.

Fani (których okazuje się, że było ich wielu) chcą dokładnie wiedzieć, w jaki sposób szympans Pogo stał się cenionym anglojęzycznym geniuszem, dlaczego 43 kobiety na całym świecie nagle i niespodziewanie urodziły dzieci w 1989 roku i dokąd zmierzają dzieci Hargreeves w nadchodzących podróżach w czasie.

Mimo to jedno pytanie unosi się nad wszystkim, ponieważ wydaje się, że odpowiedź na nie powinna być tak łatwa. Jak zginął Number Six, znany jako Ben Hargreeves, znany jako „The Horror”? Widzimy Bena (w tej roli Justin Min) jako widmo, które może obserwować tylko jego brat Klaus. Ben zmarł na jakiś czas przed rozpoczęciem serii, a jego śmierć była prawdopodobnie impulsem do zakończenia The Umbrella Academy.

Ale jak umarł? JAK, DO CHOLERY!

„Och, wiesz, że nie mogę o tym rozmawiać, Alec,” Justin Min powiedział nam (a raczej mnie) przez telefon.

dalsza lektura: Obsada Umbrella Academy omawia tworzenie nowego rodzaju serialu o superbohaterach

Min nie chce nikomu powiedzieć, nie dlatego, że jest wredny, ale bardziej prawdopodobne, że sam nie zna odpowiedzi.

„Myślę, że tak naprawdę nikt nie wie” — mówi Min. „(Twórca Umbrella Academy, Gerard Way) przyznał nawet, że on sam nie wie do końca. Myślę, że wszyscy razem się tego dowiemy i będzie to naprawdę ekscytujące, kiedy wszyscy to zrobimy. Jeśli ten czas nadejdzie – dodaje.

Czytaj także  Marvel Unlimited otrzymuje ogromne odświeżenie i ekskluzywny tytuł Hickman X-Men

Najbardziej kusząca tajemnica Akademii Umbrella jest tajemnicą dla wszystkich, jak mogłoby się wydawać. Komiks Umbrella Academy, obecnie pięć numerów trzeciego tomu, nie ujawnił jeszcze przyczyny śmierci Bena. Jednak ze względów praktycznych Min mówi, że portretowanie zmarłej osoby niewiele różni się od grania żywej, poza faktem, że większość postaci na ekranie go ignoruje.

„Myślę, że pod koniec dnia po prostu zdecydowaliśmy, że naprawdę nie ma potrzeby, aby udawał, że tak naprawdę nie żyje” — mówi Min. „Mógłby naprawdę skupić się na tym prawdziwym związku, który ma z Klausem. Dla mnie, jako aktora, tak naprawdę nie grałem żadnego z nich. Nadal byłem aktywną częścią życia Klausa i mogłem z nim rozmawiać i wchodzić w interakcje w sposób, w jaki robiłem to za życia”.

Podobnie jak Reginald Hargreeves, Ben Hargreeves jest bardziej katalizatorem historii. I jako taki może niestety być ważniejszy dla tej historii po śmierci niż za życia. To śmierć Bena rozdzieliła Akademię Umbrella, a śmierć Reginalda ponownie ich połączyła. Co jest oczywiście zabawne, ponieważ dzieci Hargreeves na ogół kochały to pierwsze i nienawidziły tego drugiego.

dalsze czytanie: Wyjaśnienie złoczyńców Akademii Umbrella

„Jestem podekscytowany, widząc, jak serial to bada, ponieważ oczywiście jest to ogromna motywacja stojąca za rozpadem rodziny i tym, co zaczęło się od tego wszystkiego, kiedy wszyscy zostali rozdzieleni” — mówi Min.

Mimo to zaprzeczenie Min i nadzieja, że ​​serial w końcu obejmie śmierć Bena, nie powstrzyma ludzi przed pytaniem Min, jak umiera Ben. Wygląda na to, że nie byliśmy jedyni.

ja: przepraszam. Nie mogę mówić o tym, jak zginął Ben.

każdy ankieter dzisiaj: rozumiem. więc jak Ben umarł?

— Justin H. Min (@justinhmin) 6 marca 2019 r

Czytaj także  Najlepsze książki o multiwersach: 5 naszych najlepszych książek science fiction/fantasy

Na szczęście jest sporo informacji o programie, o których Min może mówić: The Umbrella Academy Season 2… a przynajmniej jego nadzieje na to.

„Jeśli dostaniemy drugi sezon, mam nadzieję, że Klaus i Ben będą kontynuować swój związek, a teraz, gdy Klaus odkrył ten nowo odkryty aspekt swoich mocy, pozwoli Benowi mieć trochę więcej niezależności i sprawczości oraz wchodzić w interakcje z Klausem. w bardziej aktywny sposób, zamiast być biernym obserwatorem. Jak wiecie, cofamy się w czasie, a podróże w czasie mogą zmienić wszystko. Więc zobaczymy, co się stanie” – mówi Min.

Wokół The Umbrella Academy pozostaje wiele tajemnic. Nie wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się sezon 2. Miło jednak wiedzieć, że Ben i Klaus nadal będą upiornymi najlepszymi kumplami.

Alec Bojalad jest redaktorem telewizyjnym w Den of Geek i członkiem TCA. Przeczytaj więcej jego rzeczy tutaj. Śledź go na jego kreatywnym koncie na Twitterze @alecbojalad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *