Tiny Tina’s Wonderlands: każda klasa w rankingu od najgorszej do najlepszej

W grze Tiny Tina’s Wonderlands: każda klasa w rankingu od najgorszej do najlepszej

Sześć grywalnych klas Tiny Tina’s Wonderlands jest opłacalnych, ale niektóre klasy są po prostu silniejsze od innych.

Zdjęcie: Gry 2K

Tiny Tina’s Wonderlands to jak dotąd najbardziej podobna do RPG gra Borderlands, co oznacza, że ​​decyzja, którą klasą postaci chcesz grać, jak w strzelance z łupami, jest nieco trudniejsza (i ważniejsza) niż kiedykolwiek wcześniej.

Chociaż z pewnością można cieszyć się i pokonać Krainę Czarów Tiny Tiny, niezależnie od tego, którą klasę wybierzesz na początku gry, jest całkiem jasne, że twórcy chcieli, aby każda klasa oferowała dość wyjątkowe wrażenia. To była oczywiście świetna decyzja pod względem różnorodności rozgrywki i wartości powtórek, ale oznacza to również, że naprawdę musisz wiedzieć, w co się pakujesz, zanim wybierzesz swoją klasę. Wiele z nich jest zaprojektowanych do grania w nieco specyficzny sposób, a niektóre klasy są wyraźnie silniejsze od innych.

Więc chociaż zachęcam was do podążania za głosem serca i wybrania klasy Tiny Tina’s Wonderlands, z którą uważacie, że będziecie się najlepiej bawić, oto spojrzenie na to, gdzie obecnie znajduje się każda klasa w grze pod względem ogólnego poziomu mocy.

Tiny Tina’s Wonderlands: każda klasa w rankingu od najgorszej do najlepszej

6. Clawbringer — niesamowity towarzysz gry wieloosobowej, który czasami stara się odróżnić

Clawbringers to dziwna klasa. Są to w zasadzie czołgi walczące w zwarciu, które używają ogromnego młota do zadawania obrażeń od błyskawic i ognia, ale mają też towarzysza (Wiwernę), który przynosi dodatkowe obrażenia/umiejętności. Clawbringers oferują nawet niesamowite umiejętności wzmacniające.

Problem z Szponami polega na tym, że ostatecznie próbują zrobić trochę za dużo. Fajnie, że oferują trochę z kilku różnych klas, ale ich dziwna kombinacja umiejętności nigdy tak naprawdę nie łączy się w taki sposób, że czujesz się jak wojownicy żywiołów, którymi mają być tematycznie. Są lepsze opcje walki w zwarciu, są lepsze opcje zaklęć i są lepsze opcje towarzysza.

Czytaj także  Overwatch: Wyjaśnienie historii Echo Origin, narodowości i języka

Warto jednak podkreślić, że wszechstronność Szponów i silne wzmocnienia czynią z nich idealnego towarzysza w trybie współpracy. Jeśli chcesz zagrać przez większość gry z przyjacielem, Clawbringers z pewnością mogą wnieść wiele na imprezę. Jeśli jednak grasz solo lub chcesz zadać jak najwięcej obrażeń, możesz poszukać gdzie indziej.

5. Graveborn – potężna klasa rzucania zaklęć, która może być trudna do nauczenia i opanowania

Jak sama nazwa wskazuje, klasa Graveborn często tańczy między życiem a śmiercią. Wiele z ich umiejętności wymaga poświęcenia zdrowia i przekształcenia utraconych HP w potężne zaklęcia, a nawet mają towarzysza Demi-Lich, który oferuje dodatkowe opcje obrażeń i synergię poświęcenia.

Największym „problemem” z klasą Graveborn jest to, że ich naturalny styl gry wymaga ciągłej utraty zdrowia. W końcu odblokujesz potężne zdolności pijawek życia i inne umiejętności przywracania, które nieco negują to naturalne ryzyko, ale ta klasa jest zaprojektowana tak, aby była podatna na ataki. Każda klasa cierpi z powodu złych decyzji, ale żadna inna nie karze złej gry tak wyraźnie i tak często, jak Zrodzeni z grobu.

Jednak różne synergie Graveborns i potężne umiejętności w późnej fazie gry czynią z nich jedną z najsilniejszych klas w grze… w końcu. Jeśli potrafisz pogodzić się z ich stromą krzywą uczenia się i nie masz nic przeciwko poleganiu od czasu do czasu na swoim towarzyszu, prawdopodobnie pokochasz to, co ta klasa ma do zaoferowania.

4. Stabbomancer – klasa Stealth, która daje zaskakujący cios

Jeśli patrzysz na Krainę Czarów Tiny Tiny jak na grę D&D, najlepiej pomyśleć o Stabbomancers jako Łotrzykach. Są ukradkowi, generują wiele krytycznych ciosów i mogą z łatwością polegać na szybkich atakach wręcz w mgnieniu oka. Są również niesamowicie szybkie i korzystają z różnych umiejętności unikania.

Stabbomancers to po prostu świetna klasa ogólna. Są wystarczająco szybkie, aby wydostać się z kłopotów i mogą skutecznie polegać na różnych typach broni/ataków dzięki swoim umiejętnościom, które zwiększają ogólną skuteczność twojego arsenału. Kiedy już poczujesz, jak używać ich umiejętności ukrywania się, aby zwiększyć szanse na atak krytyczny, zauważysz, że zadajesz mnóstwo obrażeń i regularnie unikasz najgorszych nadchodzących ataków.

Czytaj także  Call of Duty Warzone Aktualizacja 1.31 Informacje o aktualizacji wreszcie naprawiono usterkę nieskończonego stymulantu

Jeśli jest jeden zauważalny minus klasy Stabbomancer, to to, że nie oferują wielu umiejętności, które same w sobie są niesamowicie silne. Są trochę bardziej zależni od jakości ich sprzętu i jakości własnych umiejętności strzeleckich niż niektóre inne klasy. Jednak te cechy sprawiają, że są fantastycznym wyborem dla weteranów solowych graczy.

3. Brr-Zerker — niszczycielska klasa walcząca w zwarciu Korzyści z jednych z najsilniejszych umiejętności żywiołów w grze

Jak zapewne się domyślasz, Brr-Zerkers to potężne ataki w zwarciu i obrażenia od mrozu. Żadna inna klasa nie radzi sobie lepiej w środku walki niż oni i żadna inna klasa nie jest lepiej przygotowana do zadawania obrażeń krio. Biorąc pod uwagę, że wrogowie poddani krioterapii są bardziej podatni na ataki w zwarciu… cóż, synergie mówią same za siebie.

To ostatecznie najlepsza rzecz w klasie Brr-Zerker. Oferują dość prosty styl gry, który okazuje się być absurdalnie potężny w większości sytuacji. Chociaż całkowicie rozumiem, czy idea walki wręcz w grze Borderlands po prostu nie przemawia do ciebie, pamiętaj, że możliwe jest przekształcenie Brr-Zerkera w szanowaną klasę dystansową dzięki odpowiedniej kombinacji umiejętności i sprzętu.

Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że ​​przeżywalność, wszechstronność i potencjał w późnej fazie gry Brr-Zerkera sprawiają, że jest to idealny wybór dla nowych lub przegranych graczy, którzy chcą nieco ułatwić sobie życie. Są po prostu niesamowicie potężną opcją ogólną.

2. Strażnik zarodników — niesamowita klasa dystansowa, która ma również jednego z najlepszych towarzyszy w grze

Spore Warden to wyspecjalizowana klasa walcząca na dystans, wyposażona w niesamowicie potężny eteryczny łuk. Chociaż większość obrażeń zadają z dystansu, ich trujący, grzybowy towarzysz jest czymś więcej niż tylko karzącymi wrogami, którzy podejdą trochę za blisko.

Mówiąc najprościej, Strażnicy Zarodników są w stanie zadawać ogromne obrażenia praktycznie w każdej sytuacji. Ich umiejętności są silne, ich towarzysz jest miękkim obrońcą, a nawet oferują kilka wzmocnień, które mogą szybko wyrzucić podczas sesji kooperacyjnych. O ile nie szukasz postaci walczącej w zwarciu, wkrótce przekonasz się, że niewiele rzeczy Strażnik Zarodników nie może zrobić.

Czytaj także  Elden Ring: 5 niesamowitych rzeczy, których nie wiedzieliście o grze

Niezwykle łatwo jest polecić Strażnika Zarodników nowym graczom solo, graczom w trybie współpracy i każdemu, kto szuka jednej z najpotężniejszych klas w grze. O ile nie chcesz sprawić, by sprawy były dla siebie trudniejsze (lub po prostu wolisz to, co ma do zaoferowania inna klasa), trudno pomylić się z Zarodnikowym Strażnikiem.

1. Spellshot – Absurdalnie potężny mag, który potrafi przedzierać się przez najcięższe walki w rekordowym czasie

Zaklęciami są zasadniczo magowie rezydujący w Tiny Tina Wonderlands. Są z pewnością najzdolniejszymi użytkownikami magii w grze, ale tym, co naprawdę odróżnia ich od paczki, jest fakt, że mogą używać swoich magicznych zdolności, aby zwiększyć skuteczność każdej broni, którą noszą.

Ta klasa jest tak potężna, że ​​sprawiają, że czuję się trochę źle dla prawie każdej innej klasy w Krainie Czarów Tiny Tiny. Fakt, że Spellshoty są jedyną klasą, która może nosić dwa zaklęcia naraz, jest wystarczającym powodem, aby je wybrać, ale tak naprawdę to sposób, w jaki bez wysiłku wplatają magiczne obrażenia w strzelaninę, czyni je trudnymi do pokonania. Są nawet wyposażone w zdolność do tymczasowego przekształcania wrogów w nieszkodliwe owce, co oznacza, że ​​rzadko muszą się martwić, że zostaną przytłoczeni z bliskiej odległości, jak czasami robią to magowie w innych grach.

Ponownie, najlepszym powodem, aby nie wybierać Spellshota, jest to, że chcesz grać jako bardziej zaawansowana i wymagająca klasa. W przeciwnym razie szturmowanie zamku będzie dla ciebie świetną zabawą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *