Transmisja na żywo z BlizzConu 2021: Obejrzyj ceremonię otwarcia i nie tylko

Wiadomości Transmisja na żywo z BlizzConu 2021: Obejrzyj ceremonię otwarcia i nie tylko

Obejrzyj ceremonię otwarcia BlizzCon 2021 oraz wszystkie zapowiedzi Diablo 4, Overwatch 2 i World of Warcraft: The Burning Crusade Classic tutaj!

Zdjęcie: Blizzard Entertainment

BlizzCon 2021, największe święto Blizzarda w tym roku, wreszcie nadszedł! Tutaj możesz śledzić wszystkie ważne ogłoszenia, materiały z rozgrywki i zwiastuny. Program rozpocznie się w piątek 19 lutego o godzinie 17:00 czasu wschodniego i potrwa do 20 lutego. Możesz sprawdzić pełny harmonogram tutaj.

Chociaż wirtualny charakter wydarzenia oznacza, że ​​uczestnicy nie będą mogli zebrać się pod jednym dachem, aby wziąć udział w ekscytujących turniejach i pełnej niespodzianek ceremonii otwarcia, Blizzard wciąż wnosi sporo do tegorocznej imprezy. Studio obiecało ujawnić, co dalej z większością swoich głównych obiektów, co oznacza, że ​​podczas ceremonii otwarcia w piątek z pewnością otrzymamy kilka ważnych ogłoszeń i niespodzianek.

Co może być na wezwaniu? Cóż, Blizzard przypadkowo ujawnił, że fani dowiedzą się więcej o tym, co będzie dalej w World of Warcraft: Shadowlands, w tym o nowościach, które pojawią się w patchu 9.1. W międzyczasie studio planuje również ogłosić kolejną dużą fazę swojego niezwykle popularnego wydania retro World of Warcraft Classic, w końcu przenosząc The Burning Crusade do Classic. Spodziewaj się, że przyszłość WoW będzie głównym tematem dyskusji podczas tegorocznej wystawy.

Diablo 4 i gra mobilna Diablo Immortal również prawdopodobnie pojawią się podczas ceremonii otwarcia. Blizzard już ogłosił te projekty, więc aktualizacje każdego z nich powinny być w porządku. Może dowiemy się nawet, kiedy te gry wyjdą? Istnieje również długo podobno serial animowany Diablo, który może być w toku. Oficjalne potwierdzenie byłoby rzeczywiście bardzo miłą niespodzianką. Ostatnio remaster Diablo 2 stał się przedmiotem wielu spekulacji jako potencjalny projekt, który ma utrzymać fotel w cieple aż do wydania Diablo 4. Chodzi o to, że na tegorocznym wydarzeniu może być dużo Diablo.

Czytaj także  Dlaczego The Elder Scrolls 6 może się odbyć w Hammerfell

Prawdopodobnie nieco dalej w harmonogramie wydań Blizzarda jest Overwatch 2, bardzo oczekiwana kontynuacja przebojowej strzelanki bohaterów. Niewiele dowiedzieliśmy się o grze od czasu jej pierwszego ogłoszenia na BlizzConie 2019, z wyjątkiem tego, że nadal wydaje się, że jest daleko od gotowości do występu. Ale być może Blizzard rzuci fanom kość i rzuci kolejny zwiastun dotyczący nowej kampanii dla jednego gracza lub nowego bohatera, na który czekamy. Mówi się o mieście, że w pracach jest również animowany serial Overwatch, ale to też nie zostało jeszcze potwierdzone.

Niedawno dowiedzieliśmy się również, że Hearthstone otrzymuje klasyczne traktowanie, co może okazać się nieco kontrowersyjnym posunięciem, jeśli chodzi o kilka kart, które zostały zmienione wcześniej w historii gry i mogą powrócić do stanu z chwili premiery . Blizzard prawdopodobnie zajmie się tym, czego fani powinni oczekiwać po tym wybuchu z przeszłości.

Fani StarCrafta prawdopodobnie również zastanawiają się, co dalej z ukochaną serią RTS teraz, gdy Blizzard zakończył prace nad StarCraftem 2. Ale to nie może oznaczać końca serii, prawda? Być może Blizzard zaskoczy fanów i ujawni nową kontynuację lub przynajmniej coś, co ich przetrwa, dopóki StarCraft 3 nie będzie gotowy. StarCraft: Duch, ktoś?

Ceremonię otwarcia BlizzConu 2021 i wszystkie ogłoszenia dotyczące gry możecie obejrzeć w poniższym strumieniu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *