Utracony czas wydania Ark: kiedy będzie można grać w darmową grę?

Wiadomości Zaginiony czas premiery Ark: kiedy będzie dostępna darmowa gra?

Lost Ark to jeden z największych hitów Steam od dłuższego czasu, ale o której godzinie będziesz mógł zagrać w darmową wersję gry?


Zdjęcie: Gry Amazon

Lost Ark szybko okazuje się być jednym z największych hitów Steam w 2022 roku, ale skomplikowana struktura wydawnicza gry sprawia, że ​​wiele osób zastanawia się, kiedy Red Hot tytuł zostanie w pełni wydany i kiedy będą mogli dołączyć do milionów, które już eksplorują gra, w której wiele osób mówi.

Pierwotnie wydany (w całości) w Korei Południowej w 2019 roku, Lost Ark to gra MMORPG z walką ARPG podobną do Diablo. Gra szybko zyskała sporą rzeszę fanów w tym regionie dzięki swojej mechanice PvP, bogatej ofercie treści, stylowi filmowemu i wszystkim innym tropom MMO, które zwykle zachęcają ludzi do radosnego spędzenia kilkuset godzin swojego życia na graniu w nią.

Tak więc, podczas gdy Lost Ark jest grywalny w Korei Południowej i innych regionach od dłuższego czasu, ci na Zachodzie, którzy niedawno zamówili w przedsprzedaży którykolwiek z Zestawu Zaginionej Arki na Steamie, również mogli zacząć grać w tę grę wczoraj (8 lutego) . Nadal możesz rozpocząć grę już teraz, jeśli zdecydujesz się kupić Pakiet założycielski do gry MMO przez Steam (każdy z nich zawiera różne nagrody w grze, a także wczesny dostęp do tytułu).

Co zrobić, jeśli nie chcesz kupować Lost Ark Founder’s Pack i chcesz po prostu zanurzyć się w grze, gdy opuści on Early Access i stanie się publicznie dostępnym tytułem free-to-play? Dobra wiadomość jest taka, że ​​wkrótce będziesz miał okazję to zrobić.

Lost Ark ma zostać publicznie wydany za pośrednictwem Steam jako tytuł free-to-play 11 lutego. Możesz już teraz wstępnie załadować grę za pośrednictwem tej platformy (rozmiar pobierania wynosi około 70 GB), ale jeśli nie chcesz kupić Pakietu założycielskiego od teraz, będziesz musiał poczekać, aż tytuł się być w pełni odblokowany, zanim będziesz mógł go uruchomić.

Czytaj także  World of Warcraft Classic: 15 najlepszych zadań

Jeśli chodzi o czas wydania… cóż, to trochę trudne. Idealnie, darmowa wersja Lost Ark zostanie uruchomiona na Steamie 11 lutego o następujących godzinach:

9:00 czasu PST
12:00 czasu wschodniego
17:00 GMT
18:00 CET

Powodem, dla którego mówię „idealnie” w odniesieniu do czasu premiery Lost Ark w trybie free-to-play, jest to, że widzieliśmy już, jak gracze zmagają się z dołączeniem do Lost Ark przed jej dokładnym debiutem we wczesnym dostępie. Pomiędzy przeciążonymi serwerami i kilkoma problemami technicznymi, wielu fanów czekało przynajmniej trochę dłużej, aby zacząć grać w MMO. Biorąc pod uwagę, że w piątek gra zostanie otwarta dla znacznie większej liczby graczy, prawdopodobnie będziesz musiał w tym czasie radzić sobie z podobnymi problemami z serwerem.

A co z innymi platformami? Cóż, deweloper Smilegate i zachodni wydawca Lost Ark, Amazon Games, nie podzielili się żadnymi planami przeniesienia gry na Xbox, PlayStation, Nintendo Switch lub sklep Epic Games, ale biorąc pod uwagę, że tytuł oferuje częściowe wsparcie kontrolera przez Steam, nie jest to nierozsądne sądzić, że pewnego dnia mógłby zostać udostępniony jeszcze szerszej publiczności.

Krótko mówiąc, każdy, kto ma nadzieję wskoczyć do Lost Ark, gdy stanie się ona darmowa w piątek, prawdopodobnie powinien zaplanować rozpoczęcie gry tak szybko, jak to możliwe. W przeciwnym razie istnieje spora szansa, że ​​będziesz musiał poczekać trochę dłużej, aby faktycznie wskoczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *