World of Warcraft: Jak stworzyć legendarny sprzęt w Shadowlands

Zawiera World of Warcraft: Jak stworzyć legendarny sprzęt w Shadowlands

Jeśli chcesz najlepszych legend w World of Warcraft: Shadowlands, będziesz musiał szlifować, aby uzyskać odpowiednie materiały. Oto, co musisz wiedzieć:

Zdjęcie: Blizzard Entertainment

Legendarne przedmioty były częścią World of Warcraft od czasów waniliowych gier MMO, ale Shadowlands drastycznie zmieni sposób, w jaki zdobywasz najbardziej pożądany sprzęt w grze.

Shadowlands wprowadza system stworzonych legend, który pozwala graczom tworzyć legendarne przedmioty. Chociaż oznacza to, że nie będziesz już całkowicie polegać na szczęściu, aby zdobyć legendarny przedmiot, którego najbardziej potrzebujesz, tak naprawdę stworzenie legendarnego przedmiotu będzie wymagało dużo pracy, dużo czasu i… cóż… odrobiny szczęścia.

Oto, co musisz wiedzieć o tworzeniu legendarnych przedmiotów w Shadowlands.

Czego potrzebuję, aby tworzyć legendarne przedmioty w Shadowlands?

Stworzenie legendy w Shadowlands będzie wymagało zebrania czterech głównych komponentów

  1. Kompatybilny element podstawowy
  2. 2 wiadomości
  3. Popiół Duszy
  4. Pamięć o legendarnych przepisach rzeźbiarza run

Gdzie znajdę podstawowe przedmioty i misje do stworzonych legendarnych przedmiotów?

Przedmioty podstawowe to w zasadzie tylko ramki do stworzonych legend. Mogą być tworzone przez wysokopoziomowych krawców, jubilerów, kowali i rymarzy, ale gracze z tymi profesjami będą musieli zdobyć przepisy na przedmioty podstawowe z zawartości końcowej, zanim będą mogli je wytworzyć.

Ponieważ przedmioty podstawowe są zbywalne, oznacza to, że powinieneś być w stanie poprosić o jeden znajomego, który ma odpowiednią profesję i przepis. Możesz też po prostu kupić jeden z domu aukcyjnego, ale będą drogie. Jeśli chodzi o Missives, mogą one być tworzone przez wysokopoziomowych skrybów.

Jak widać, proces tworzenia legendy wymaga sporej współpracy różnych profesji, co powinno pomóc „zrównoważyć” użyteczność każdej profesji. Jednocześnie ten system oznacza również, że prawdopodobnie będziesz musiał współpracować z innymi, aby stworzyć przedmiot, który chcesz. Albo będziesz musiał wydać tonę złota w domu aukcyjnym na materiały.

Czytaj także  Wyjaśnienie osi czasu Metroid: co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem gry w Metroid Dread

Gdzie znajdę Soul Ash?

Soul Ash można zdobyć tylko z nowego lochu roguelike Torghast: WoW. Oto, ile popiołu duszy potrzebujesz na każdą rangę legendarnego przedmiotu:

Poziom 1 (poziom przedmiotu 190): 1250 popiołów duszy
Poziom 2 (210 poziom przedmiotu): 2000 popiołów dusz
Ranga 3 (225 poziom przedmiotu): 3200 Popiołów duszy
Ranga 4 (235 poziom przedmiotu): 5150 Popiół duszy

Popiół duszy zdobędziesz za ukończenie warstw i zadań w Torghast, ale ponieważ możesz zdobyć tylko 600 popiołu duszy tygodniowo za ukończenie skrzydła Torghasta i 1200 popiołu duszy tygodniowo za ukończenie obu skrzydeł Torghasta, oznacza to, że obowiązuje ograniczony limit czasu. kiedy możesz faktycznie tworzyć legendy. Po prostu nie jest obecnie możliwe tworzenie legendarnych przedmiotów w grze szybciej, niż jesteś w stanie zdobyć Soul Ash.

Gdzie znajdę legendarne przepisy?

Legendarne przepisy są zarówno najprostszym, jak i najbardziej frustrującym elementem procesu tworzenia.

Legendarne przepisy zdobywa się, wykonując określone zadania, pokonując bossów lochów i uczestnicząc w innej zawartości końcowej. Jak już zapewne zgadłeś, oznacza to, że zdobycie przepisu, którego szukasz, może wymagać od ciebie szczęścia i wyrzucenia go z określonego źródła.

Chociaż nie wydaje się, że wskaźnik wypadania tych przepisów będzie zbyt niski, istnieją pewne przepisy, na które absolutnie będziesz musiał się postarać.

Jak stworzyć legendarny przedmiot w Shadowlands?

Po zebraniu wszystkich potrzebnych materiałów do legendarnych przedmiotów, udaj się do Torghast i wejdź do pomieszczenia znajdującego się bezpośrednio na prawo od wejścia do lochów.

Znajdziesz tam NPC o nazwie Runecarver, który poprowadzi cię przez proces tworzenia legendarnych przedmiotów. Jest to również miejsce, do którego udasz się, jeśli chcesz ulepszyć swoje istniejące legendarne przedmioty. Dobrą wiadomością jest to, że Runecarver znajduje się tuż przy wejściu do Torghast, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał przedzierać się przez loch tylko po to, aby uzyskać dostęp do jego usług (o ile masz odpowiednie materiały).

Czytaj także  Czas premiery Outriderów: kiedy możesz zacząć grać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *