Wszystkie seriale telewizyjne i internetowe BTS do obejrzenia od pierwszego rozdziału

Zawiera wszystkie seriale telewizyjne i internetowe BTS do obejrzenia od pierwszego rozdziału

BTS wkracza w nowy rozdział, co sprawia, że ​​jest to idealny czas na obejrzenie (lub ponowne obejrzenie) ich wielu programów telewizyjnych i seriali internetowych z ostatnich dziewięciu lat.

Zdjęcie: HYBE

BTS ogłosili dzisiaj, że po dziewięciu latach pracy i życia razem jako grupa K-pop, wejdą w nowy rozdział, w którym siedmiu członków poświęci więcej czasu na swoje solowe projekty muzyczne. Podczas gdy nadal będziemy dostawać mnóstwo muzyki od poszczególnych członków (J-Hope ma być pierwszym, który wyda kolejny album, prawdopodobnie przed tym, jak pojawi się na Lollapalooza w lipcu), okazjonalne odcinki Run BTS i aktualizacje życia za pośrednictwem mediów społecznościowych media, BTS nie będą tworzyć muzyki i występować razem w sposób, w jaki robili to przez ostatnią dekadę… przynajmniej nie w najbliższej przyszłości.

Chociaż ta wiadomość wywołała smutek, być może zwłaszcza wśród nowszych fanów popularnej na całym świecie grupy, spotkała się ona również ze zrozumieniem i wsparciem większości członków zróżnicowanego fandomu. A kiedy wszyscy czekamy na rozpoczęcie kolejnego rozdziału w historii BTS, mamy ogromne zaległości w oglądaniu lub ponownym oglądaniu treści BTS. Chociaż większość treści BTS to oczywiście teledyski i występy, koreański zespół wyprodukował także mnóstwo dodatkowej zawartości w postaci seriali internetowych, programów telewizyjnych i zestawów DVD. Jeśli szukasz czegoś do objadania się podczas przetwarzania wiadomości o przejściu, oto przewodnik, jak przeżyć przygody Jina, Sugi, J-Hope’a, RM, Jimina, V i Jungkooka do tej pory…

Król debiutantów (2013)

Ile odcinków: 8
Gdzie oglądać: Wiki

BTS zadebiutowali w 2013 roku, a Rookie King był ich pierwszą prawdziwą serią. Format programu rozrywkowego jest bardzo popularny w Korei i używa go wiele seriali BTS. Rookie King to program rozrywkowy, w którym członkowie próbują różnych koreańskich formatów programów telewizyjnych. W serialu BTS wcielają się w różne role, w tym prezenterów wiadomości, meloników i koszykarzy. Wczesny program rozrywkowy BTS to naprawdę miejsce, w którym wszystko może się zdarzyć. Rookie King dałby nam również nasz pierwszy właściwy przykład podejmowania przez BTS wyzwań kulinarnych, co nadal jest aktualnym (i przezabawnym) tematem w dzisiejszych programach rozrywkowych BTS.

Amerykański zgiełk (2014)

Ile odcinków: 8

Ten reality show BTS, w którym członkowie podróżują do Los Angeles na dwa tygodnie, aby uczyć się od „nauczycieli hip-hopu”, takich jak Coolio i Warren G, może być trudny do oglądania, ponieważ serial nie jest nawet w przybliżeniu przygotowany do pełnego zaangażowania się w historię K-popu ( i obecnie) zawłaszczania kulturowego. To powiedziawszy, czasami dyskomfort jest czymś, na czym można się pochylić, a serial może być dobrym punktem wyjścia dla nie-czarnych fanów BTS, w szczególności do zaangażowania się w temat zawłaszczenia kulturowego K-popu, a także do zobaczenia, jak daleko zaszło BTS od ich debiutu. Polecam oglądać American Hustle Life w połączeniu z analizą i spostrzeżeniami fanów Black BTS, takich jak dziennikarz Stitch z Stitch’s Media Mix, który napisał obszernie nie tylko o BTS, ale także o zawłaszczeniu kulturowym w epoce K-popu.

Czytaj także  Najlepsze anime do streamowania i gdzie je znaleźć

IŚĆ! BTS-y (2014)

Ile odcinków: 1

Nazywanie tego serią jest trochę naciągane, ponieważ jest tylko jeden odcinek, ale jeśli szukasz więcej treści z wczesnych lat BTS, to Go! BTS to dobra opcja. 45-minutowy odcinek podąża za BTS podczas ich podróży do Los Angeles na KCON 2014. Oprócz kilku nagrań z występów, ten odcinek specjalny daje nam trochę energii z tego programu, wysyłając członków na trzy misje wokół Laguna Beach.

Pakiety letnie i zimowe BTS (2015-2020)

Ile sezonów: 6

Podczas gdy terminy „Pakiet letni” i „Pakiet zimowy” odnoszą się do całych pakietów treści, w tym fotoksiążek i innych rodzajów gadżetów, każda edycja pakietu od 2015 roku zawierała również DVD „Making of”, na którym członkowie BTS występują podczas sesji zdjęciowych w różnych miejscach na całym świecie. „Pakiety letnie” z zakulisowymi filmami fabularnymi kręcono w Malezji, Dubaju, na Filipinach, na Saipanie i w Korei, a „Pakiet zimowy” 2020 kręcono w bardzo deszczowej Finlandii. Jeśli lubisz BTS Bon Voyage, ale obejrzałeś już cały sezon, zdecydowanie powinieneś to sprawdzić.

Podobnie jak w przypadku innych treści DVD z tej listy, pakiety treści Winter i Summer Packages nie są łatwe do znalezienia, ponieważ szybko się wyprzedały, gdy po raz pierwszy pojawiły się na Weverse. Możesz jednak znaleźć DVD na rynkach wtórnych, takich jak eBay, a także znaleźć zawartość „Making Of” za pośrednictwem, hm, drugorzędnych witryn.

BTS Gayo (2015-2017)

Ile odcinków: 15
Gdzie oglądać: VLive

BTS Gayo to kolejny program rozrywkowy BTS, w którym członkowie grają w gry, które są szczególnie związane z K-popem. Na przykład w pierwszym odcinku muszą odgadnąć kultowe piosenki k-popowej grupy dziewczęcej, opierając się wyłącznie na wskazówkach tanecznych innych członków. BTS nie wypuścili odcinka Gayo od jakiegoś czasu, prawdopodobnie dlatego, że szerszy parasol Run BTS (zobacz następny wpis na liście) obejmuje rodzaje wyzwań związanych z K-popem, które skupia BTS Gayo.

Czytaj także  Link Tank: Netflix udostępnia zwiastun filmu Gunpowder Milkshake z Karen Gillan w roli głównej

Uruchom BTS! (2015-obecnie)

Ile odcinków: 154
Gdzie oglądać: VLive

Najlepszy program rozrywkowy BTS, Run BTS, jest emitowany od 2015 roku. W programie członkowie rywalizują w różnych grach, od wyzwań w pokoju ucieczki zombie, przez siatkówkę nożną, po klasyczną grę w mafię. Jeśli wygrają, dostają nagrodę. Jeśli przegrają, dostaną karę. Różnorodne gry rozrywkowe, takie jak ta, są tak skuteczne, jak stopień, w jakim konkurenci traktują je poważnie, i powiem wam: BTS jest w grze. Te światowe gwiazdy popu mogą być milionerami, ale rzucą kupon za kupon jak swoje życie na tym polegać. Wczesne odcinki Run BTS obejmują członków odwiedzających wiele parków rozrywki, podczas gdy późniejsze odcinki stały się zarówno bardziej powściągliwe, jak i kreatywne w wyzwaniach. Bądźcie pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie — uważajcie tylko na szpiegów i zwroty akcji.

Run BTS miał przerwę pod koniec zeszłego roku, po sześciu latach i ponad 154 odcinkach, ale ma powrócić podczas przerwy BTS. Chociaż prawdopodobnie nie będzie miał takiego samego harmonogramu odcinków co tydzień jak w poprzednich sezonach, będą nowe odcinki!

Wspomnienia BTS (2015-obecnie)

Ile sezonów: 6
Gdzie oglądać: Weverse

Każdego roku od 2015 roku BTS wydaje pudełko DVD „BTS Memories”, które jest obszerną kroniką zakulisową wszystkich ich działań z tego roku. Jeśli jesteś fanem serii BTS „Bangtan Bomb”, która daje fanom zakulisowe fragmenty harmonogramów członków, pokochasz „BTS Memories”. „BTS Memories”, edycje 2019 i 2020 są nadal dostępne do kupienia jako DVD w sklepie Weverse, ale będziesz musiał wykazać się kreatywnością w przypadku treści z poprzednich lat.

Bon Voyage (od 2016 do dziś)

Ile odcinków: 32 odcinki w 4 sezonach
Gdzie oglądać: VLive (sezony 1-3), Weverse* (sezon 4)

Bon Voyage to podróżnicze reality show, które śledzi BTS podczas różnych podróży po całym świecie, w tym do północnej Europy w sezonie 1, na Hawaje w sezonie 2, na Maltę w sezonie 3 i do Nowej Zelandii w sezonie 4. To interesujące widzieć członków poza domem na świecie, bawiąc się razem i na względnym urlopie. (To wciąż jest praca, ale nie promują się aktywnie ani nie koncertują.) W ciągu czterech sezonów Bon Voyage zobaczysz wiele przygód z kamperami; wiele gier w kamień, papier, nożyce; i uświadomić sobie, jak kluczowe znaczenie ma Yoongi dla utrzymania tych członków, gdy są pozostawieni sami sobie.

Czytaj także  Jak znaleźć pisankę Androida 13 i zrobić z nią dzikie tapety

*W przypadku treści przesyłanych strumieniowo Weverse kup w sekcji „media” w aplikacji Weverse Shop, a następnie oglądaj przez Weverse za pośrednictwem aplikacji lub online

Spal scenę (2018)

Ile odcinków: 8
Gdzie oglądać: YouTube Premium

Burn the Stage to ośmioczęściowa seria, która opowiada historię ogromnej 300-dniowej trasy BTS The Wings Tour, która zajęła członkom większość 2017 roku. Zawiera wywiady i materiały z koncertów, Burn the Stage podąża za dość standardowym formatem filmu koncertowego, dając wgląd w pierwszą dużą światową trasę koncertową BTS. Seria została później przekształcona w film, zwany także Burn the Stage, który został wydany później w 2018 roku.

Przynieś duszę (2019)

Ile odcinków: 6
Gdzie oglądać: Weverse

Podobnie jak Burn the Stage, Bring the Soul to kolejne spojrzenie na to, jak wygląda życie koncertowe BTS. Ta sześcioczęściowa seria podąża za siedmioma członkami BTS podczas Love Yourself World Tour, aż do końca trzeciej, europejskiej części trasy, która zakończyła się w październiku 2019 r. Została również wydana w bardziej skondensowanym formacie filmowym w Bring the Soul: Film.

Filmy ze złotej szafy (2019)

Ile odcinków: 7
Gdzie oglądać: YouTube, za pośrednictwem kanału BangtanTV

Każdy, kto kiedykolwiek widział występ BTS, wie, jak utalentowany jest Jungkook jako wokalista i tancerz, ale złoty maknae BTS jest również zainteresowany kręceniem filmów. Przed wyreżyserowaniem teledysku BTS „Life Goes On” w 2020 roku, Jungkook wydał w 2019 roku serię filmów krótkometrażowych pod nazwą Golden Closet Films lub GCF The 20-something, który sam nakręcił i zmontował każdy z dzienników podróży, przedstawiając swoją wyjątkową perspektywę w życie BTS w trasie.

BT21 (2019-obecnie)

Ile odcinków: 8 głównych krótkich historii oraz wiele dodatkowych mini-historii
Gdzie oglądać: YouTube

Jeśli szukasz animowanych treści BTS, sprawdź uniwersum BT21, współpracy pomiędzy Line Friends i BTS, które możesz zobaczyć tutaj. Członkowie pomogli stworzyć koncepcje postaci BT21, które są…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *