Wyniki i mecze WWE Money in the Bank 2018

Wiadomości WWE Money in the Bank 2018 Wyniki i mecze

Supergwiazdy Raw i SmackDown walczą o walkę o tytuł w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Mamy wyniki!

Wyczerpujący klaster PPV WWE dobiegł końca. WrestleMania doprowadziła do Greatest Royal Rumble, która doprowadziła do Backlash. Teraz przechodzimy do kolejnego wspólnego PPV, WWE Money in the Bank 2018. Program jest oczywiście oparty na pojedynku o tej samej nazwie. Mecz drabinkowy Money in the Bank rozpoczął się na WrestleManii 22 jako prawdziwy pomysł Chrisa Jericho, który chciał tylko pretekstu do bycia w programie. Mecz stał się tradycją WrestleManii przez kilka lat, aż stał się własnym PPV w 2010 roku.

Oto jak to wszystko się potoczyło…

WYNIKI WWE PIENIĄDZE W BANKU 2018

BRACIA PAŁKAMI (C) KONTRA. DOBRZY BRACIA

WWE SmackDown Tag Team Championship

Wyniki: Dobrzy Bracia walczyli z mistrzami tagów bardziej niż ktokolwiek inny w niedawnej pamięci, ale ich próba trafienia Harpera Magicznym Zabójcą została przerwana przez Rowana, który usunął Andersona i pozwolił im trafić podwójnego finiszera drużyny na Gallows, by zdobyć pinezkę .

DANIEL BRYAN VS. DUŻA KASY

Rezultaty: Cass nadal pracowała nad żebrami Bryana i kilka razy próbowała użyć Stojaka Tortur. Bryan przewrócił się, wylądował na nogach i pokonał Cass latającym kolanem. Zamiast iść po szpilkę, włożył Cass w winną nogę i zmusił go do wystukania.

BOBBY LASHLEY KONTRA. SAMI ZAYN

Wyniki: Lashley zdominował Samiego i łatwo go wyeliminował bardzo opóźnionym pionowym suplexem. Przyszpilił go jedną ręką do klatki piersiowej.

SETH ROLLINS (C) KONTRA. ELIAS

Mistrzostwa Interkontynentalne

Rezultaty: Po kilku energicznych przewrotach Elias podwinął Rollinsa i złapał rajstopy. Rollins odwrócił go w inny roll-up i chwycił pasek Eliasa. Rollins zatrzymany.

LANA VS. NATALIA VS. ALEXA BLISS VS. CHARLOTTE VS. EMBER KSIĘŻYC VS. BECKY LYNCH KONTRA. NAOMI VS. BANK SASZA

Mecz drabinkowy Money in the Bank o tytuł kobiet w momencie wyboru zwycięzcy

Czytaj także  Jak bezpłatnie pobrać i używać programu Microsoft Word

Rezultaty: Przez chwilę każda kobieta potrzebowała chwili, by wspiąć się sama, tylko po to, by jej przeszkodzić. Powtarzaj przez pięć minut. Kiedy Becky Lynch bawiła się hakiem na szczycie drabiny, przerwała to, co robiła, gdy Alexa Bliss przewróciła drabinę. Alexa wspięła się bez sprzeciwu i chwyciła teczkę.

PANOWANIE RZYMSKI KONTRA. JINDER MAHAL

Rezultat: Samir Singh próbował przeszkadzać, ale został przebity włócznią przez Romana. Roman ponownie wszedł na ring, prawie przegrany przez roll-up, uciekł i powalił Jindera włócznią. Tłum rzucił się na ten mecz od dzwonka do dzwonka.

CARMELLA (C) VS. ASUKA

Mistrzostwa kobiet WWE SmackDown

Rezultat: Asuka miała wszystko w garści, ale wtedy na fartuchu pojawiła się tajemnicza postać ubrana w szaty Asuki i jedną z jej masek. Asuka była tym zdezorientowana, ale postać została zdemaskowana, ukazując powracającego Jamesa Ellswortha. Kiedy mrugnął, Carmella kopnęła Asukę w głowę i przygwoździła ją, by się zatrzymać.

STYLE AJ (C) VS. SHINSUKE NAKAMURA

Last Man Standing match o WWE Championship

Wyniki: AJ Styles wykonał Styles Clash poza schodami poza ringiem, ale nawet wtedy Nakamura był w stanie wstać, licząc do dziewięciu. Nakamura szydził z AJ-a, aby to zrobił, a AJ odpowiedział kopnięciem w śmieci. Wrócił na ring i odskoczył na zewnątrz, uderzając Fenomenalnym Przedramieniem, które eksplodowało stół, o który opierał się Nakamura. AJ wstał, a Nakamura pozostał w pozycji leżącej, licząc do dziesięciu.

NIA JAX (C) VS. RONDA ROUSY

Mistrzostwa kobiet WWE Raw

Wyniki: Ronda Rousey była w stanie przygotować Nię Jax na drążek na ramię, podczas gdy Nia błagała. Zanim zdążyła wykonać ruch, pojawiła się Alexa Bliss i pokonała ich obu teczką Money in the Bank. Technicznie rzecz biorąc, Ronda wygrała przez DQ. Alexa nadal bił Rondę i przerzuciła ją przez stół ogłoszeniowy. Potem wróciła na ring i opłakiwała zranione ramię Nii.

Czytaj także  Jak publikować na Instagramie z komputera

NIA JAX (C) VS. ALEKSA BLISKA

Mistrzostwa kobiet WWE Raw

Wyniki: Nia wpadła na DDT. Alexa nadepnęła kilka razy na swoje kontuzjowane ramię, po czym wykończyła Nię Twisted Bliss. Alexa Bliss po raz kolejny została mistrzynią kobiet.

SAMOA JOE VS. KEVIN OWENS KONTRA. BOBBY ROODE KONTRA. BRAUN STROWMAN KONTRA. MIZ VS. RUSEV VS. FINN BALOR KONTRA. CZŁONEK NEW DAY

Mecz drabinkowy Money in the Bank o tytuł mistrza świata w momencie wyboru zwycięzcy

Wyniki: Finn Balor próbował wspiąć się po drabinie, ale został zatrzymany przez Brauna Strowmana. Z jednej strony Finn wspiął się na górę. Po drugiej stronie Braun wspinał się z Kofim Kingstonem. Braun był w stanie pokonać Finna, a następnie rzucił Kofiego na matę. Chociaż Finn słabo próbował się podnieść, Braun był w stanie odczepić teczkę i stać się Potworem w banku.

Gavin Jasper chciał, żeby Braun po prostu tupnął jedną nogą i walizka wpadła mu w ręce. Śledź Gavina na Twitterze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *