Wyniki i mecze WWE Survivor Series 2017

Wiadomości Wyniki i mecze WWE Survivor Series 2017

Raw i SmackDown zmierzą się w pojedynkach eliminacyjnych, a także w różnych pojedynkach mistrz kontra mistrz na WWE Survivor Series 2017!

Od późnych lat 80. PPV WWE budowane jest wokół Wielkiej Czwórki i do dziś pozostają czterema największymi programami roku. Najsłabszym ogniwem z nich, które z roku na rok wciąż się trzyma, jest Survivor Series. Obecnie zyskał nowe życie dzięki rozszerzeniu marki, ponieważ program opiera się na bezpośrednim starciu Raw ze SmackDown. W listopadzie nadszedł czas na WWE Survivor Series 2017.

Podczas gdy aspekt Raw vs. SmackDown jest już w pobliżu, Survivor Series jest znany z meczów eliminacji tag team. W tamtych czasach program składał się tylko z meczów czterech na czterech lub pięciu na pięciu. Potem to się skończyło i stały się nowościami, które zdarzyłyby się raz lub dwa, jeśli tak.

Zeszłoroczne wydarzenie zostało zapamiętane głównie z powodu niesamowitego meczu głównego turnieju Goldberg vs. Lesnar w squasha.

WYNIKI WWE SURVIVOR SERIES 2017

MATT HARDY VS. ELIAS

Wyniki: Elias przypiął Matta Hardy’ego

ENZO AMORE (C) VS. KALISTO

WWE Cruiserweight Championship

Wyniki: Enzo czysto pokonał Kalisto, aby zachować mistrzostwo.

SAMI ZAYN I KEVIN OWENS KONTRA. BREZANGO

Rezultaty: Owens był w stanie odciągnąć Samiego od upuszczenia nogi z górnej liny, którego próbował Fandango. Następnie Owens wykończył Fandango wyskakującą bombą energetyczną.

TARCZA KONTRA. NOWY DZIEŃ

Rezultaty: Obie strony rzuciły się na siebie, jak w kreskówkowym intro X-Men, a Shield pokonał New Day. Roman przebił Kofiego włócznią, a następnie wykończyli go potrójną bombą zasilaną z górnej liny.

TEAM RAW (SASHA BANKS, ASUKA, ALICIA FOX, NIA JAX I BAYLEY) KONTRA. ZGROMADZENIE DRUŻYNOWE (NAOMI, NATALYA, BECKY LYNCH, CARMELLA I TAMINA)

Mecz eliminacyjny kobiet Tag Team

Czytaj także  Czego zagubione dziewczyny nie powiedziały ci o prawdziwej historii seryjnego mordercy z Long Island

Wyniki: Bayley zwinął Becky Lynch i wyeliminował ją znikąd. 5-4, Surowy

Tamina wykonała Superfly Splash na Bayley, dając wynik 4-4.

Pojedynek między Taminą i Nią Jax doprowadził do wypadnięcia Nii z ringu. Kobiety Varioius SmackDown zaatakowały Nię, dopóki sędzia jej nie wyliczył. 4-3, SmackDown

Naomi zwinęła Alicię Fox na szpilkę. 4-2, SmackDown

Zaraz po tym Sasha umieściła Naomi w wyciągu bankowym i zrobiła jej stuknięcie. 3-2, SmackDown

Carmella uderzyła Asukę, co spowodowało, że Asuka straciła kontrolę i zniszczyła Carmellę kopnięciami. 2-2

Tamina uratowała Natalię przed wyciągiem bankowym. Następnie Natalya kazała Sashie dotknąć Strzelca wyborowego. 2-1, SmackDown

Asuka złapała Taminę krzyżowym łamaczem rąk i zmusiła ją do odklepania. 1-1

Asuka pokonała Natalię Blokadą Asuki. Asuka jest jedyną ocalałą w Team Raw.

MIZ (RAW) VS. BARON CORBIN (SMACKDOWN)

Wyniki: Corbin złapał Miza znikąd za pomocą End of Days, aby go wykończyć. Następnie Corbin nagrał promocję o tym, jak uciszył Miza i wszystkich fanów w domu.

BAR (RAW) VS. USOS (SMACKDOWN)

Wyniki: Sheamus otrzymał superkicki w głowę z obu stron, a następnie uderzenie Uso z góry. Usos tworzą Raw i SmackDown 2-2.

ALEXA BLISS (RAW) VS. CHARLOTTE FLAIR (SMACKDOWN)

Wyniki: Próba Alexy w Twisted Bliss spotkała się z kolanami Charlotte. Charlotte podążyła za figurą 8 i stuknęła. Potem Alexa wczołgała się do kąta i płakała, ściskając własny tytuł.

BROCK LESNAR (RAW) VS. STYLE AJ (SMACKDOWN)

Wyniki: AJ Styles uderzył Phenomenal Forarm, ale Brock wyrzucił. AJ podjął drugą próbę, ale został złapany z F5. AJ nie wyrzucił. Wydawało się też, że Brock w pewnym momencie zranił się w kolano.

TEAM RAW (SAMOA JOE, TRIPLE H, KURT ANGLE, BRAUN STROWMAN I FINN BALOR) KONTRA. ZESPÓŁ SMACKDOWN (BOBBY ROODE, RANDY ORTON, SHANE MCMAHON, JOHN CENA I SHINSUKE NAKAMURA)

Męski mecz eliminacyjny Tag Team

Czytaj także  The Beatles: New I've Got a Feeling zasługuje na bliższe przesłuchanie

Wyniki: Shinsuke zaczął eliminować prawie wszystkich z Team Raw, ale Braun został oznaczony i uciszył go powerslamem z biegu. 5-4, Surowy

Roode poszedł za Braunem i próbował zrobić to lepiej, ale także zjadł biegnący powerslam. 5-3, Surowy

Z powodu kłótni między Finnem a Samoa Joe, Cena był w stanie przyszpilić Joe po dwóch Dostosowaniach Attitude. 4-3, Surowy

Kurt Angle przypiął Cenę po Angle Slam. 4-2, surowy

Orton złapał próbę Finna Coup de Grace przez RKO. 3-2, surowy

Podczas gdy Shane był zajęty ściganiem Kevina Owensa i Samiego Zayna krzesłem, Braun zmiażdżył Ortona mocnym uderzeniem z biegu. 3-1 surowy

Triple H i Angle kłócili się o to, kto zmierzy się z Shane’em. Angle poszedł za Shane’em i wsadził go w blokadę kostki. Triple H wszedł na ring, zaatakował Angle’a i położył go z Pedigree. Położył Shane’a na ciele Angle’a. 2-1 surowy

Braun spojrzał na Triple H zmieszany. Triple H drażnił się, że jest po stronie Shane’a, ale potem przypiął Shane’a i przypiął go. Surowe wygrane.

Po meczu Braun wyglądał na całkowicie zdegustowanego Triple H. Triple H próbował świętować, ale Braun dusił go, aż jego twarz zrobiła się czerwona. Triple H przeskoczył Brauna i poszedł po Pedigree, ale zamiast tego zjadł powerslam. Potem dał mu drugą na wszelki wypadek i zerwał z niego koszulę.

Sprawdź ponownie, aby uzyskać więcej informacji na temat WWE Survivor Series 2017!

Gavin Jasper uważa, że ​​byłoby lepiej, gdyby Team Raw po prostu postawił Voltrona na Brauna Strowmana. Śledź Gavina na Twitterze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *