Zdjęcia z planu serialu HBO The Last of Us ujawniają pierwsze spojrzenie na Tommy’ego, brata Joela

Wiadomości Zdjęcia z planu serialu HBO The Last of Us ujawniają pierwsze spojrzenie na Tommy’ego, brata Joela

W końcu mamy pierwsze spojrzenie na Gabriela Lunę jako Tommy’ego, brata Joela, w The Last of Us HBO.

Zdjęcie: Sony Interactive Entertainment

Produkcja serialu HBO The Last of Us została przeniesiona z Boston QZ, którego akcja toczy się w mieście Calgary w prowincji Alberta w Kanadzie, do miasta Canmore w regionie Gór Skalistych. To tam HBO kręci sceny rozgrywające się w osadzie Jackson w stanie Wyoming z gier.

Jak wiedzą fani hitu PlayStation z 2013 roku, przybycie Joela i Ellie do Jackson to ważny moment w historii. Po żmudnej podróży przez kraj, w tym starciu z grupą wrogich ocalałych w Pittsburghu, duet w końcu dociera na przyjazne terytorium. W tej części gry gracze spotykają także Tommy’ego, brata Joela.

Gabriel Luna (Agents of SHIELD) ożywi Tommy’ego w serialu HBO. Aktora widziano kilka razy w okolicy Canmore na początku zdjęć w mieście, ale do tej pory nie widzieliśmy go w kostiumie jako tej postaci.

Nowe zdjęcie zrobione z planu The Last of Us w końcu daje nam pierwsze spojrzenie na aktorskiego Tommy’ego, z jego charakterystyczną strzelbą myśliwską przewieszoną przez ramię.

Luna nawet trochę zapuściła włosy, żeby bardziej przypominały włosy Tommy’ego. Ma także zarost na twarzy, który możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach, gdy idzie przez Jackson z Joelem Pedro Pascala i Ellie Belli Ramsey:

Jest nawet nagranie wideo, na którym Tommy prowadzi Joela i Ellie do szklarni! Prawdopodobnie ma to miejsce zaraz po przybyciu duetu do Jackson, kiedy Tommy oprowadza ich po…

Fani po raz pierwszy zostali przedstawieni Tommy’emu w pierwszych minutach The Last of Us, gdy próbuje pomóc Joelowi i jego córce Sarah w opanowaniu chaosu początkowej epidemii w Austin w Teksasie. Tommy ostatecznie udał się z Joelem do Boston QZ. Po rozczarowaniu warunkami panującymi w strefie kwarantanny pod całkowitą kontrolą tyrańskiej siły militarnej znanej jako FEDRA, Tommy postanowił opuścić Boston i dołączyć do terrorystycznej frakcji znanej jako Świetliki, aby walczyć z resztkami rządu USA w całym kraju . Dowiadujemy się, że Tommy spędził trochę czasu w Denver, wyzwalając tę ​​strefę kwarantanny od FEDRY, ale miało to swoją cenę. Taktyka partyzancka Świetlików często oznaczała straty uboczne, w tym bombardowania, które zabiły wielu cywilów, których próbowali przede wszystkim uratować.

Czytaj także  Call of Duty Warzone: Najlepsza meta broń i wyposażenie sezonu 6

W końcu Tommy zdecydował, że ma dość, odchodząc od Świetlików, aby pomóc w założeniu nowej osady w Jackson. To tam Tommy poznał swoją przyszłą żonę Marię, liderkę społeczności Jacksonów.

Dopiero okaże się, ile z tej historii zostanie zbadane w serialu. Czy dostaniemy jakieś retrospekcje Tommy’ego do mrocznych czasów, zanim ponownie spotkał się z Joelem w Jackson? Showrunner Craig Mazin (Czarnobyl) powiedział już, że serial będzie rozwijał wątki fabularne, o których tylko wspominano w grach, co oznacza, że ​​istnieje możliwość, że zobaczymy więcej historii Tommy’ego niż kiedykolwiek w 2013 roku.

Inne zdjęcia zrobione z planu pokazują, jak serial HBO ponownie wyobraża sobie Jacksona. Zespół scenografów odtworzył kilka charakterystycznych miejsc z gier, w tym Tipsy Bison, bar, który pojawił się w The Last of Us Part II.

Powinieneś także spodziewać się odrobiny świątecznej radości:

HBO The Last of Us ma zadebiutować w 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *